شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالات جنسی یک نوجوان

1. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نام خالق زیبائی ها
    اول جا داره از دکتر رهام بخاطر راه اندازی چنین فروم و سایتی نهایت تشکر رو بکنم. تو جامعه ایرانی چنین فرومی نیاز هست.من یه نوجون 15 ساله هستم. حقیقتش به خاطر جو موجود در جامعه ما امکان این وجود نداره که من سوالاتم رو از پدر مادر و ... بپسرم. به خاطر همین مناسبترین جایی که پیدا کردم این فروم بود. من به تنهایی مدت زیادی هست که تو فروم های مختلفی فعالیت میکنم و کارم هم مدیریت و اطلاع رسانی بوده تا کمک گرفتن!بابت اشتباه سوال پرسیدن معذرت می خوام.
    -------------------------------------------------
    1)من تقریبا از 13 سالگی به یه نوع وسواس که فکر کنم بین هم سن و سال های خودم طبیعی باشه مبتلا شدم. با خودم میگم باید هرچه زودتر ازدواج کنم و سنم بره بالای 20 و اینا من دیگه اهل ازدواج نیستم. از طرفی جو جامعه ما طوری نیست که من نوجوون بتونم تو 15 سالگی صاحب همسر بشم، و چون من ازدواج رو بیشتر بخاطر ارضای جنسی خودم نیاز دارم میلم به ازدواج موقت هست! حال من نمیدونم با این اوضاع و احوال و محدودیت هایی که هست چطوری این چند سال رو سپری کنم تا در 20-25 سالگی بتونم صاحب همسر بشم.
    2)مشکل دیگه ای هم که من دارم مبتلا به فتشیسم از نوع خیلی خفیف(فقط لذت بردن از جوراب نازک) هستم و این من رو خیلی نگران کرده، چون اکثرا این رو به عنوان بیماری به شمار میارند و من هم قبول کردم که به این بیماری مبتلا هستم!ولی به اونصورت نیست که مثلا من شرط بزارم اگه در رابطه شریک مقابلم کفش پاش نباشه یا جوراب پاش نباشه من نهایت لذت رو نمی برم! ولی به هر حال خیلی علاقه دارم. نمیدونم نظر شما استادان چیه؟
    3) چطور میتونم پی ببرم که یک دختر به من ابراز علاقه میکنه و مایل هست که با من باشه؟ آیا اگه من به صورت مستقیم به یک دختر ابراز علاقه کنم ممکنه باعث دردسر بشه و به اون دختر ضربه های عصبی بخوره و براش مشکل ایجاد کنه؟
    4) اونطور که من اطلاع دارم واژن یک خانوم قادر با هر سایزی از آلت تناسلی منطبق بشه(آلت هایی که مبتلا به کوچکینیستند یعنی زیر 7 سانتیمتر نیستند) اما سوالی که من دارم اینه که یک نوجون در سن و سال من سایز آلتش از نظر طولی و قطری باید چقدر باشه؟(سایز آلت من در حالت تحریک شدگی 16 سانتیمتر و قطر آن احتمالا 2-3 سانتیمتر هست) آیا مناسبه یا مشکلی برام ایجاد میکنه؟ در کل سایز آلت به چه عواملی بستگی داره؟
    ------------------------------------------------
    دختر در چه سنی میتونه رابطه جنسی کاملی داشته باشه؟(ایده آل)
    5) زیبائی پسران چقدر برای دختران اهمیت داره؟
    از اینکه بعضی سوالات جنبه جنسی نداشتند و باید در دیگر مبحث ها پرسیده می شدند عذر می خوام.... با تشکر

2. سلام دوست من
    شما با این سن کم عجیبه که چنین هوسی داری
    در مورد الت نگران نباشید نه تنها کوچک نیست بلکه بزرگ هم هست
    من منظور شما رو از جوراب نازک متوجه نشد و تا بحال چنین چیزی نشنیدم اگه لطف کنید و توضیح بیشتری بدین ممنون میشم
    متشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    نیاز شما به ازدواج داخل این سن مقطعی و زودگذر بوده ومعمولا اکثر نوجوانان در این سن دچار چنین احساسی میشوند.سعی کن با درس و کارهای روزمره با کمک خودت این افکار مخرب رو از ذهنت زود تر بیرون کنی.افرادی داخل سن شما ازدواج کرده اند که معمولا پس از گذراندن این دوران پشیمون شده اند و سعی به گذراندن زندگی شان به صورت مجردی کردند و دچار مشکلات دادگاهی و روحی شدید شده اند.
    در مورد سوال دوم تان باید عرض کنم که نگران این موضوع نباشید توی این سن که تازه دوران اولیه بلوغ و شور و شوق و کنجکاوی جنسی پسر هاست همه چیز که به روابط جنسی ربط داشته باشه علاقه مند میشوند.سعی کن که توی زندگی ات به چیز خاصی عادت نکنی و زندگی ات رو شرطی نکنی!!
    اول از همه سعی کن وصله مریض بودن رو به خودت نزن و به خودت کمک کن. این رفتار ها واسه ما ایرانی ها نیست واسه همون غربی هاست که با فیلم های.... سعی به جا انداختن این گونه رفتار ها در شما نوجوانهای ساده و خام میکنند.
    دوم اینکه اگر این گونه علاقه شما به جوراب هاب نازک ادامه داشت که معمولا در سن 20 به بالا منطقی تر فکر میکنی و از ذهن شما پاک میشود ادامه داشت به مشاور مراجعه کن اما در کل با یک کم تعقل به این نتیجه میرسی که چقدر این رفتار ها پوچ و بی هدف اند.البته زمانی به این نتیجه میرسی که جوانب روحی ارتباط جنسی را درک کنی پس خوت به خودت کمک کن.
    در مورد سوال سوم و چهارم شما
    همیشه در ارتباط با یک دختر مسائل  انسان پسندانه رو در نظر بگیر و شروع به یک ارتباط کن.اون شخص هم مثل تو یک انسانه و دارای عواطف خاص به خودش میباشد.اگر خواستی رابطه ای را شروع کن فقط در حد دوستی اون رابطه رو شروع کن.
    اندازه آلت تناسلی شما متناسب و نرمال میباشد جای هیچ نگرانی نیست.معمولا دختر ها در سن 18 سالگی یک رفتار جنسی ایده آل را میتوانند شروع کنند اما سن 20 سالگی متناسب تر و رفتار معقول تری از خود نشان میدهند.
    واما سوال آخر
    اینقدر که پسر ها به زیبایی یک دختر اهمیت میدهند دختر ها اهمیت نمی دهند. دختر خانوم ها بیشتر شیفته رفتار و نوع برخورد و جذابیت فردی یک پسر میشوند و اخلاق و خوبی یک پسر بیشتر از زیبایی آن براشون مهم است. زیبایی و ظرافت در اصل مال جنس و یک هدیه الهی است.اگه سوالی داشتی حتما بپرس.
    موفق باشی
    سال خوبی را برایت آرزو میکنم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. مطلبی ندارم که به پاسخ maepc اضافه کنم
    جز اینکه در مورد شماره 2
    این حالت شما بنظر من ربطی به غربی ها و فیلمهای تجاریشون نداره . شما در یک محیط ایزوله هم رشد می کردید احتمال داشت دچار این نوع علاقه خاص بشوید . درست مثل شخصی که فرضا به فلان رنگ مو یا فلان حرکت و ... علاقمند هست .
    این حالت و بخصوص در حدی که شما فرمودید نه گناهه و نه شرم آوره و نه باعث دردسر هست . فقط یک علاقه خاص هست
    توصیه من هم مثل همیشه اینه که فقط نگذارید این علاقه در شما بیش از حد تقویت بشه و به اصطلاح نگذارید شرطی بشید . به همون صورتی که خودتونم گفتید . فرضا نهایت لذت رو منوط نکنید به پوشیدن جوراب یا ...
    شرطی شدن به هرچیز خوب و بدی ، قطعا بده
    نه فقط در رابطه جنسی که در کل زندگی

بهرحال شما مشکل خاصی نداری ولی اگر حس می کنی این حالت در شما در حال پیشرفت و ریشه دار شدنه بهتره به مشاور مراجعه کنی .

پ.ن : ازدواج رو هم بذار برای وقتیکه به 3 تا بلوغ رسیدی
    1- بلوغ فکری
    2- بلوغ مالی و اقتصادی
    3- بلوغ جنسی
    بلوغ یعنی رسیدن به یک رشد خوب و مطمئن و تثبیت شدن نسبی در این زمینه ها . منظورم این نیست که به آخر هرکدوم برسی چون عملا شدنی نیست و انسان همیشه در حال تکمیل شدن هست و اصلا خود ازدواج هم به همین نیست انجام می شود ولی در هر سه زمینه باید در حد خوبی تثبیت شده باشی
    اگر صرفا با بلوغ جنسی ازدواج کنی قطعا شکست خواهی خورد
    زوده به ازدواج فکر کنی . فعلا درست رو خوب بخون . مطالعه ات رو بالا ببر و از مسائل تحریک آمیز دوری کن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. بچه ها من گیج شدم
    اصلا از حرفای شما سر در نمیارم
    بابا یکی بگه قضیه جوراب نازک و شرطی شدن و ...چیه

6. imantg نوشته است: بچه ها من گیج شدم
    اصلا از حرفای شما سر در نمیارم
    بابا یکی بگه قضیه جوراب نازک و شرطی شدن و ...چیه

سلام

شما احتمالا باید در مورد " ف ت ی ش " اطلاعاتی کسب کنید
    لینک زیر رو مطالعه کنید احتمالا به جواب خواهید رسید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5269.html

گاهی افراد فقط وقتی به اوج لذت از یک رابطه ج ن س ی می رسند که طرفشون فرضا کفش یا جوراب به پا داشته باشه یا مسائل دیگری که در همون لینک توضیح داده شده
    منظور از شرطی شدن یعنی انسان لذت بردن یا هر فعل دیگری رو مشروط کند به حصول شرایطی
    مثال : شخصی فقط وقتی خوابش می برد که خرسه عروسکیش رو بغل کنه . به این می گن شرطی شدن
    و البته مصداق شرطی شدن متفاوت و فراوونه

7. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من به بلوغ جنسی و فکری رسیدم. بلوغ مالی و اقتصادی هم به مرور زمان مهیا میشه که متاسفانه این یک مورد رو توانایی هاش رو ندارم.
    قبلا هم در چند جا مطالعه کرده بودم که از نظر روانی ایجاد رابطه جنسی در دوران بلوغ و قبل از ازدواج ضربات زیادی رو به انسان وارد میکنه...اما مشکل من اینکه از بعد دیگه یعنی حتی با سرگرم کردن خودم تو این یه مورد مشکل دارم!یعنی خواه یا نا خواه فکرم به سوی این مسائل می ره...
    البته این اواخر با پر کردن وقتم چنین مشکلی رو ندارم ولی به هر شکل توی مدرسه صحبت اینجور حرف ها میشه که باعث سوق پیدا کردن تفکرات من به سوی این مسائل میشه... به هر شکل از پاسخ های دقیقتون ممنونم..

8. Mohzens نوشته است:
    به نام خالق زیبائی ها

اول جا داره از دکتر رهام بخاطر راه اندازی چنین فروم و سایتی نهایت تشکر رو بکنم. تو جامعه ایرانی چنین فرومی نیاز هست.من یه نوجون 15 ساله هستم. حقیقتش به خاطر جو موجود در جامعه ما امکان این وجود نداره که من سوالاتم رو از پدر مادر و ... بپسرم. به خاطر همین مناسبترین جایی که پیدا کردم این فروم بود. من به تنهایی مدت زیادی هست که تو فروم های مختلفی فعالیت میکنم و کارم هم مدیریت و اطلاع رسانی بوده تا کمک گرفتن!بابت اشتباه سوال پرسیدن معذرت می خوام.
    1)من تقریبا از 13 سالگی به یه نوع وسواس که فکر کنم بین هم سن و سال های خودم طبیعی باشه مبتلا شدم. با خودم میگم باید هرچه زودتر ازدواج کنم و سنم بره بالای 20 و اینا من دیگه اهل ازدواج نیستم. از طرفی جو جامعه ما طوری نیست که من نوجوون بتونم تو 15 سالگی صاحب همسر بشم، و چون من ازدواج رو بیشتر بخاطر ارضای جنسی خودم نیاز دارم میلم به ازدواج موقت هست! حال من نمیدونم با این اوضاع و احوال و محدودیت هایی که هست چطوری این چند سال رو سپری کنم تا در 20-25 سالگی بتونم صاحب همسر بشم.
    2)مشکل دیگه ای هم که من دارم مبتلا به فتشیسم از نوع خیلی خفیف(فقط لذت بردن از جوراب نازک) هستم و این من رو خیلی نگران کرده، چون اکثرا این رو به عنوان بیماری به شمار میارند و من هم قبول کردم که به این بیماری مبتلا هستم!ولی به اونصورت نیست که مثلا من شرط بزارم اگه در رابطه شریک مقابلم کفش پاش نباشه یا جوراب پاش نباشه من نهایت لذت رو نمی برم! ولی به هر حال خیلی علاقه دارم. نمیدونم نظر شما استادان چیه؟
    3) چطور میتونم پی ببرم که یک دختر به من ابراز علاقه میکنه و مایل هست که با من باشه؟ آیا اگه من به صورت مستقیم به یک دختر ابراز علاقه کنم ممکنه باعث دردسر بشه و به اون دختر ضربه های عصبی بخوره و براش مشکل ایجاد کنه؟
    4) اونطور که من اطلاع دارم واژن یک خانوم قادر با هر سایزی از آلت تناسلی منطبق بشه(آلت هایی که مبتلا به کوچکینیستند یعنی زیر 7 سانتیمتر نیستند) اما سوالی که من دارم اینه که یک نوجون در سن و سال من سایز آلتش از نظر طولی و قطری باید چقدر باشه؟(سایز آلت من در حالت تحریک شدگی 16 سانتیمتر و قطر آن احتمالا 2-3 سانتیمتر هست) آیا مناسبه یا مشکلی برام ایجاد میکنه؟ در کل سایز آلت به چه عواملی بستگی داره؟
    دختر در چه سنی میتونه رابطه جنسی کاملی داشته باشه؟(ایده آل)
    5) زیبائی پسران چقدر برای دختران اهمیت داره؟
    از اینکه بعضی سوالات جنبه جنسی نداشتند و باید در دیگر مبحث ها پرسیده می شدند عذر می خوام.... با تشکر

با سلام
    این صحبتهای شما نشان دهنده این است که شما بزرگ شدید و این نیاز در زمانی که کسی به بلوغ برسه طبیعتا حس میشه
    اما خوب باید ببینید مگه همه انسانها در چنین شرایطی چه میکنند چون هر چی باشه امکان ازدواج در این زمان نه تنها خیلی جور نیست بلکه خوب هم نیست چون هنوز فکر و شخصیت انسان در این سن کم تکمیل نشده
    برای همین باید سعی کنید که از تحریکات جنسی دوری کنید اما چون صد در صد نیست سعی کنید کمش کنید و از افراد یا محیط های محرک دوری گزینید
    من فکر میکنم این بیماری که شما گفتید در زمانی که هنوز تجریه ایی در این باب ندارید خیلی تخصصی نباشه و این یک فکر و تلقین است که شما حتما با شنیدن یکی از روش های رابطه جنسی فکر میکنید از این کار خوشتون میاد مخصوصا اگر در فیلمی دیدی یا شنیدید همین باعث شده که این توی ذهنتون باشه و فکر کنید این بیماری را دارید
    تا زمانی که شما رابطه حنسی نرمال و درستی نداشته باشید نمیتونید بفهمید که بیمارگونه در رابطه جنسی رفتار خواهید کرد یا کاملا نرمال
    اما در مورد علاقه دختر ها و پسرها باید بگم که قانون کلی وجود نداره و همه ادمها در هر جنسیتی سلایق متفاوت دارند یکی زیبایی براش ملاکه و دیگری رفتار و دیگری پول و غیره پس این با گفتگوی صادقانه دو طرف مشخص میشه یا ریسک زندگی در زیر یک سقف نشون میده طرفت واقعا چی از شما می خواهد
    در مورد ازدواج موقت و غیره برای ارضای جنسی جدای از عرف که این روزها تقریبا جا افتاده سن و روحیات جوان شما هم شرط است و در کل خیلی زوده
    اما در مورد سایز قسمت تناسلی باید بگم زن و مرد نداره سایز اصلا مهم نیست همش حرفه مهم رفتار مناسب است
    و در اخر سعی کنید چنین سوالهایی برای خودتون ایجاد نکنید که خودش محرک است و دنبال پاسخشم زیاد نباشید چون هر چی باشه سوال رابطه جنسیی است و برای شما که فعلا نمیتونید کاریکنید محرک است به وقتش میتونید مطالعه کنید
    چون الان اگر برید مطالب رابطه جنسیی همین سایت رو بخونید حتی کتاب احکام بخش غسلشم که بخونید برای شما محرک است پس فعلا کتابهای علمی تخیلی بخونید یا مرد عنکبوتی 6 (این اخریشو شوخی کردم )
    مراقب خودتون باشید
    حفظ ذهن از محرکها خیلی راحته فقط بهش فکر نیکنید دربارش حرف نزنید و نگاه نکنید به محرکات
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. من اول تشکر میکنم از توضیحات خوب همه دوستان که اینقد موشکافانه ودلسوزانه توضیح میدن
    فقط یک نکته رو اضافه میکنم به صحبت خانم بلو... اونم این که حتی اگر همه این کار های تحریک امیز رو انجام دادید و تحریک شدید تنها راه گرفتار نشدن در دام خود ارضایی خودداری از لمس الت تناسلی است
    من این رو گفتم جون معمولا نتیجه تحریکات و میل جنسی زیاد خود ارضایی است که در نهایت به بیماریی تبدیل میشه که درمانش خیلی سخته و من فقط از همین راه تونستم خودم رو از دستت این بیماری نجات بدم
    به قول دوستمون مراقب خودت باش راه درازی در پیش داری

10. با این که من با یه همچین مشکلاتی تا این حد مواجه نبودم اما توضیحات شما خیلی به دردم میخوره
    به دوستمون محزنز هم توصیه میکنم از راهنمایی های دوستان به خوبی استفاده کنه و صبر رو فراموش نکنه

11. سلام دوست عزیز mohzens
    این تاپیک رو حتما مطالعه کن:
    http://roham.ws/web/ftopict-5726.html

سعی کن با اراده و اعتماد به نفس این دوران را سر کنی.همونطور که خودت در نوشته هایت گفتی به بلوغ جنسی و فکری رسیدی و این جای شکر داره،پس از این به بعد حاکم زندگی . سرنوشت تو عقل توست پس از اون کمک بگیر.

12. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    bluesea2008عزیز حتما سعی در پیگیری موارد ذکر شده دارم.با تشکر
    ------------------------------
    imantg عزیز من از دوران بلوغ تا به امروز یک بار استمنا داشتم و اون هم هیچ لذتی برای بنده نداشته برای همین کاری پوچ و بی ارزش میدونم.با تشکر
    -----------------------------
    maepc عزیز خوشبختانه یا متاسفانه بنده در زمینه مسائل جنسی اطلاعات نسبتا کاملا هم از بعد علمی و هم از بعد فرهنگی-دینی دارم. در مورد ف.ت.ی.ش و ف.ت.ی.شیسم هم به خاطر مواردی که قبلا گفتم اطلاعات زیادی دارم:دی
    خوش بختانه از خط قرمز این مشکل رد نشدم و فکر میکنم که بتونم خودم رو درمان کنم. به هر شکل از معرفی مقالتون نهایت تشکر رو دارم.مطالب خوب و نسبتا کاملی بود. با تشکر

13. mohzens عزيز سعي كن از الان فكر ازدواج نباشي تو تقريبا 3سال ديگه كه به 18سالگي برسي اگر قيافه و پول خوبي داشته باشي خود به خود دخترها جذبت ميشن....اونوقت ميتوني از همين دخترها به عنوان برطرف كننده هاي نياز جنسيت استفاده كني.... اينو هم بدون كه از كارها و طرز نگاه دختر ميشه فهميد كه بهت علاقه داره يا نه....ابزار علاقه به يه دختر هيچ ضربه اي بهش نميزنه....سعي كن اگر با دختري دوست ميشي بهش وابسته نشي و رابطتون رو در حد يك دوستي ساده نگه داري...اينارو به عنوان يه دوست بهت ميگم...

14. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    البته من با توجه به اعتقادات و اهدافی که دارم موافق دوستی با دختر برای ارضای جنسی نیستم ولی برای اجتماعی بودن موافقم.
    دختری که برای پول و قیافه خوب سراغ آدم میاد همون بهتر که صد سال دیگر به سراغت نیاد...خیلی دختر ها جذب آدم میشند ولی آدم باید از همشون برای استفاده جنسی بهره ببره؟ ما مردان و پسران مشکلی از بابت داشتن اینطور روابط نداریم ولی دختر ها و خانوم های عزیز پس از چنین رابطه ای علاوه بر ضربه فیزیکی که میخورند از بعد روانی خیلی عذاب میکشند...(البته اگر دوست دختر و دوست پسر باشند!و از این موارد!)...ممنون.

15. سلام خدمت کاربر عزیز آقای سهیل
    این نظراتی که شما دادید نظرات انسان پسندانه ای نیست و هر کسی این عقیده و روش را که شما مطرح کردید داشته باشد بعید میدونم در آینده زندگی موفقی داشته باشه این کار یک پسر سو استفاده و بازی کردن با احساسات یک شخص برای بدست آوردن یک لحظه ارضا جنسی.
    مطمئن باش اگه شخصی دست به این کار بزنه مثل دنیا دار مکافاته ثابت میشه
    ممنونم از mohzens با پاسخ بسیار منطقی که دادند.
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید