شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازاله مو های زائد بدن

1. سلام آقای دکتر
    انجمن مناسبی پیدا نکردم
    شرمنده
    پسری هستم 18 ساله پوست سفید و روشنی دارم ولی شور بختانه بدنم خیلی موهای پر پشتی داره و این مساله خیلی منو آزار میده چون بین هم سنی هام همه بدنشون خیلی کم مو و تمیزه منم خیلی دوست دارم مثل اونا باشم .یه جورایی اعتماد به نفسمو از دست دادم دیگه روم نمیشه پیرهن آستین کوتاه بپوشم دلم میخاد یه جوری این موهای زائد کم و باریک و تمیز بشند تابستون خیلی آزار دهنده هستند چون زود عرق میکنم و چسبنده میشند البته همه ی طول سال من هر روز دوش میگیرم.

2. peyman_gh نوشته است: سلام آقای دکتر
    انجمن مناسبی پیدا نکردم
    شرمنده
    پسری هستم 18 ساله پوست سفید و روشنی دارم ولی شور بختانه بدنم خیلی موهای پر پشتی داره و این مساله خیلی منو آزار میده چون بین هم سنی هام همه بدنشون خیلی کم مو و تمیزه منم خیلی دوست دارم مثل اونا باشم .یه جورایی اعتماد به نفسمو از دست دادم دیگه روم نمیشه پیرهن آستین کوتاه بپوشم دلم میخاد یه جوری این موهای زائد کم و باریک و تمیز بشند تابستون خیلی آزار دهنده هستند چون زود عرق میکنم و چسبنده میشند البته همه ی طول سال من هر روز دوش میگیرم.

peyman_gh نوشته است: سلام آقای دکتر
    انجمن مناسبی پیدا نکردم
    شرمنده

سلام

دوست عزیز اصل اولیه و جامع در برابر موهای بدن رعایت بهداشت هست . همون دوش گرفتن روزانه منظورمه که خودتم گفتی
    و اگر بدن چربی داری توصیه می کنم در انتهای حمام از شامپوی پریتیون زینک برای شستشوی بدنت استفاده کنی و بذاری کف شامپو 5 دقیقه روی پوستت بمونه

اما در مورد بد بودن این موها راستش یک جستجوی ساده در همین تالار خودمون بکنی متوجه می شی که خیلی از خانمها موی بدن آقایان رو دوست دارند ( البته به شرط بهداشت ) حالا اینکه امروز مد شده آقایون موهای بدنشون رو از بین می برند یک مطلب جداست اما من می تونم بهت بگم که مشکلی نداری و فقط بهتره در طول سال و بخصوص فصل گرم استفاده از مام و رعایت بهداشت رو جدی مد نظر داشته باشی

درنهایت اگر واقعا برات مشکل شده و  دردسر سازه می تونی از انواع اقسام موبر ها مثل موم و فوم و لیزر و ... استفاده کنی و تا مدتی از شر این موها خلاص بشی اما واقعا نیازی نیست . سخت نگیر

پ.ن : گاهی مشکلات هورمونی باعث می شوند موهای بدن آقایان بشکل بی رویه ای رشد کنه و ... که این داستان خودش رو داره و شامل حال شما نمی شه . بابت این چیزا به خودت پیله نکن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. بيشتر هراس من از اينه که مشکل هورمني به علت مسائلي از قبيل بلوغ نباشه چون همونجور که گفتم من يه مورد خاص بين هم سن و سالي هام هستم . همينطور بين برادرام که با اينکه از من بزرگترند موهاي بدنشون کمتره

4. سلام دوست عزیز
    اینقدر نگران نباش کمی حوصله به خرج بده و به یک پزشک متخصصص مراجعه کن.این پیشنهاد من فقط جهت رفع نگرانی شماست .زندگی رو سخت نگیر .
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. peyman_gh نوشته است: بيشتر هراس من از اينه که مشکل هورمني به علت مسائلي از قبيل بلوغ نباشه چون همونجور که گفتم من يه مورد خاص بين هم سن و سالي هام هستم . همينطور بين برادرام که با اينکه از من بزرگترند موهاي بدنشون کمتره

سلام
    صرفا به دلیل پرمویی بدن نباید نگران این باشید که مشکل هورمونی دارید
    اگر ریزش موی سر ندارید واقعا پرمویی رو نمی تونید مشکل بدونید و اینکه بدنتون از بقیه دوستاتون یا بقیه خانواده پر مو تر هست چیز عجیبی نیست و قرار هم نیست همه یک شکل باشند

تاکید می کنم بهتره بدنت رو همینطور که هست دوست داشته باشی و بدونی برای خیلی از خانمها موی بدن آقایون ( در صورت رعایت بهداشت ) جذاب هم هست اما اگر این داستان روی اعصابته به متخصص پوست مراجعه کن ایشون راهنماییت می کنن چگونه مشکلت رو رفع کنی ( اگر بشه اسمش رو مشکل گذاشت )

6. من که خودمم پر مویی رو دوست دارم در آقایان!!!(البته نه همه جا!!!)
    مثلا پرمویی در قسمت آلت واقعا منزجر کنندس.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید