شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی دردناک و بارداری؟

1. با سلام
    من25سال دارم و 4 سال است که ازدواج کرده ام و با همسرم روابط زناشویی بسیار موفقی داریم و حدود1سال است که زندگی زناشویی ما وارد مرحله جدیدی شده است و با فواصل کمتری نزدیکی می کنیم من در طی این مدت از روش طبیعی و در روز های خطرناک از روش های دیگر برای پیشگیری از بار داری استفاده می کنم و من قبلا پرید های بدون درد داشتم ولی بعد از این یک سال بسیار دردناک شده است و اخیرا حدود 10 روز است که به کمردرد های شدید مبتلا می شوم مخصوصا بعد از زمانی که رابطه جنسی دارم آیا این ارتباطی به عدم حاملگی من در این مدت 4  سال و یا روش پیشگیری دارد؟ من باید هر چه سریعتر برای بارداری اقدام کنم بر خلاف میل باطنی من و همسرم

2. somayye نوشته است:
    با سلام
    من25سال دارم و 4 سال است که ازدواج کرده ام و با همسرم روابط زناشویی بسیار موفقی داریم و حدود1سال است که زندگی زناشویی ما وارد مرحله جدیدی شده است و با فواصل کمتری نزدیکی می کنیم من در طی این مدت از روش طبیعی و در روز های خطرناک از روش های دیگر برای پیشگیری از بار داری استفاده می کنم و من قبلا پرید های بدون درد داشتم ولی بعد از این یک سال بسیار دردناک شده است و اخیرا حدود 10 روز است که به کمردرد های شدید مبتلا می شوم مخصوصا بعد از زمانی که رابطه جنسی دارم آیا این ارتباطی به عدم حاملگی من در این مدت 4  سال و یا روش پیشگیری دارد؟ من باید هر چه سریعتر برای بارداری اقدام کنم بر خلاف میل باطنی من و همسرم

سلام ،
    خیر، ارتباطی به عدم حاملگی شما در این مدت 4  سال و یا روش پیشگیری ندارد.
    آیا شما در هنگام مقاریت درد دارید؟ اگر دارید ... چه هنگام (در ابتدای مقاربت یا پس از دخول عمقی)؟

3. با تشکر از پاسخ شما
    من پس از دخول عمقی درد دارم ولی قابل تحمل بوده و شدید نیست من می توانم دو سال دیگر هم با همین روش پیشگیری باردار نشوم و در آینده مشکلی برای من و همسرم نخواهد داشت و این مساله که پیشگیری بیش از حد باعث عدم بارداری در سال های بعد خواهد شد صحت دارد

4. somayye نوشته است: با تشکر از پاسخ شما
    من پس از دخول عمقی درد دارم ولی قابل تحمل بوده و شدید نیست من می توانم دو سال دیگر هم با همین روش پیشگیری باردار نشوم و در آینده مشکلی برای من و همسرم نخواهد داشت و این مساله که پیشگیری بیش از حد باعث عدم بارداری در سال های بعد خواهد شد صحت دارد

سلام ،
    ممکن است شما به عفونتهای لگنی و یا کاهش لوبریکاسیون (نرم کنندگی) واژن در مقاربت طولانی دچار شده باشید که در این زمینه بهتر ایت با یک متخصص زنان مشورت نمایید.
    در مورد روش پیشگیری، استفاده از روش طبیعی با احتمال شکست بالاتری نسبت به سایر روشها همراه می باشد و بهتر است از روشهای مطمئن تر استفاده نمایید ولی نوع روش پیشگیری باعث مشکل نخواهد بود و این جمله که :
    نقل قول: پیشگیری بیش از حد باعث عدم بارداری در سال های بعد خواهد شد

اصلا درست نیست
    .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید