شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوظ بی اختیار

1. سلام
    من زیاد آلتم راست میشه
    فکر کنم بهش میگن نعوظ درسته ؟
    مثلا با یه تحریک کوچولو این اتفاق میوفته
    حتی بعضی وقتا که هیچ تحریکی هم نیست بازم اینطوری میشم
    تمام سعی خودمو میکنم تا به حالت عادی برگرده ولی بازم هیچ فرقی نمیکنه
    واسه جلوگیری از این کار چیکار باید بکنم
    ممنون میشم از راهنماییتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ld_sam206 نوشته است: سلام
    من زیاد آلتم راست میشه
    فکر کنم بهش میگن نعوظ درسته ؟
    مثلا با یه تحریک کوچولو این اتفاق میوفته
    حتی بعضی وقتا که هیچ تحریکی هم نیست بازم اینطوری میشم
    تمام سعی خودمو میکنم تا به حالت عادی برگرده ولی بازم هیچ فرقی نمیکنه
    واسه جلوگیری از این کار چیکار باید بکنم
    ممنون میشم از راهنماییتون

سلام

دوست عزیز بنظر نمیرسه شما مشکلی داشته باشید
    می دونم براتون ممکنه دردسرساز شده باشه اما این طبیعت بدن یک مرد سالم هست
    و شما هم مثل همه مردهای سالم به تحریک پاسخ می دید و از اونجا که احتمالا میل جنسی بالایی هم دارید به کوچکترین محرک ها حتی گاهی با پوشیدن لباس زیر تنگ - گاهی ناآگاهانه - تحریک می شید
    هیچ راه حل دارویی و پزشکی براتون توصیه نمی کنم . اکیدا توصیه می کنم برای رفع این مشکلتون به عطاری مراجعه نکنید چون اونها برای اچ ای وی هم نسخه دارند و بازی کردن با میل جنسی و توان جنسی یک انسان شوخی نیست و ممکنه تاوان بدی براتون داشته باشه

اولا سعی کنید به مسائل محرک فکر نکنید
    دوما این حس رو تقبیح و سرکوب نکنید
    سوما به مرور و بالا رفتن سن و مشغله درست می شه

موفق باشی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام اقای  ID-SAM  منم نظرم اینه که شما مشکلی نداری این مساله برای اکثر هم سن وسالای شما پیش میاد وتا مدتی هم ادامه داره وبه مرور زمان و زیاد شدن سن  کم میشه پس باهاش نجنگ وزیاد روش متمرکز نشو

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام خدمت جناب دکتر صادقی
    من از اول سالهای بلوغم از نعوظ زیاد آلتم رنج میبرم من الان 23 سال دارم و تا به حال نتوانستم برای خود کاری بکنم و از هر سایت و مرجعی پرسیدم میگویند که طبیعی است و نیازی به درمان یا دارو ندارد
    من زمانی که به چیز عادی هم فکر میکنم یا حتی از دست یکی میگیرم (مونث باشد یا مذکر فرقی ندارد) آلتم شروع به نعوظ میکند چه برسد به زمانی که به موارد جنسی فکر میکنم
    (من یادم میاد زمانی که 15 سال داشتم وقتی پدرم دستمو زمان گذشتن از خیابون میگرفتم آلتم بی دلیل شروع به نعوظ میکرد)
    و زمانی که شروع به نعوظ میکنه خیلی طول میکشه تا آلتم به حالت عادی برگرده
    من در اواخر چندین بار مجبور شدم استمناء بکنم (تابحال من استمناءنکرده بودم) ولی فایده نداشت و این مورد منو خیلی رنجم میدهد
    من حتی نمی توانم در خانه از شلوارک استفاده کنم منو راهنمایی کنید.
    آیا نیاز به پزشک وجود دارد؟
    اگر نیاز به پزشک دارد به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟
    آیا می شود برای این مورد از دارویی استفاده کرد که در آینده برای من مشکل ساز نباشد؟
    اگر نیاز به دارو هست آیا شما میتوانید از طریق سایت این دارو را برای من تجویز کنید؟
    در ضمن من این موضوع را تو یکی از سایتها از دکتر اون سایت پرسیدم ولی دکتر اون سایت فقط راه های معمولی را برای من پیشنهاد کرد مثلا به کارهای جنسی فکر نکنم و...
    جناب آقای دکتر صادقی خواهشمندم منو راهنمایی کنید و کمکم کنید من از این وضع رها بشم

5. babaali نوشته است: با سلام خدمت جناب دکتر صادقی
    من از اول سالهای بلوغم از نعوظ زیاد آلتم رنج میبرم من الان 23 سال دارم و تا به حال نتوانستم برای خود کاری بکنم و از هر سایت و مرجعی پرسیدم میگویند که طبیعی است و نیازی به درمان یا دارو ندارد
    من زمانی که به چیز عادی هم فکر میکنم یا حتی از دست یکی میگیرم (مونث باشد یا مذکر فرقی ندارد) آلتم شروع به نعوظ میکند چه برسد به زمانی که به موارد جنسی فکر میکنم
    (من یادم میاد زمانی که 15 سال داشتم وقتی پدرم دستمو زمان گذشتن از خیابون میگرفتم آلتم بی دلیل شروع به نعوظ میکرد)
    و زمانی که شروع به نعوظ میکنه خیلی طول میکشه تا آلتم به حالت عادی برگرده
    من در اواخر چندین بار مجبور شدم استمناء بکنم (تابحال من استمناءنکرده بودم) ولی فایده نداشت و این مورد منو خیلی رنجم میدهد
    من حتی نمی توانم در خانه از شلوارک استفاده کنم منو راهنمایی کنید.
    آیا نیاز به پزشک وجود دارد؟
    اگر نیاز به پزشک دارد به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟
    آیا می شود برای این مورد از دارویی استفاده کرد که در آینده برای من مشکل ساز نباشد؟
    اگر نیاز به دارو هست آیا شما میتوانید از طریق سایت این دارو را برای من تجویز کنید؟
    در ضمن من این موضوع را تو یکی از سایتها از دکتر اون سایت پرسیدم ولی دکتر اون سایت فقط راه های معمولی را برای من پیشنهاد کرد مثلا به کارهای جنسی فکر نکنم و...
    جناب آقای دکتر صادقی خواهشمندم منو راهنمایی کنید و کمکم کنید من از این وضع رها بشم

سلام
    دوستات می دونن وقتی دستشونو می گیری ... ؟! ( شوخی )
    ببین دوست من اگر مشکل شما صرفا تحریک زود به زود بود منم با توصیه هایی که تابحال بهت شده موافق می بودم
    اما وقتی شما دست پسر و پدر و ... می گیری دچار نعوظ می شی مشکلت فرای اینچیزاس
    توصیه منطقی اینه که به اورولوژیست مراجعه کنی و ایشون حتما اگر لازم بود درمان درنظر می گیرند و یا راهنماییت می کنن
    اما توصیه درستش اینه که به مشاور و روانپزشک مراجعه کنی
    امیدوارم در مقابل اسم روانپزشک جبهه نگیری اما مشکل شما حتی اگر صرفا نعوظ گاه و بیگاه بود هم بازم در اکثر اوقات بعد از موثر نبودن اون توصیه های کلی که بهت شده بازهم با داروهای ضد استرس و اضطراب و اینچیزا رفع می شد
    اما الان دیگه رسما باید بری پیش همینایی که گفتم
    پیش اورولوژ هم بری همینو بهت می گه
    خلاصه مشکلت چیزی نیست که توی نت درمان بشه
    موفق باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید