شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد دکوتان 20 میلی گرم

1. سلام،
    دارو در تمام افراد به یک شکل پاسخ ایجاد نمی کند، ممکن است نتایج و مدت مصرف و دوز دارو در افراد مختلف کمی فرق کند.

2. سلام به همه دوستان خوبم . ممنون می شم جواب سوال منم بدین و من بتونم از راهنمایی های خوبتون مثه همیشه استفاده کنم. من حدود 50 تا راکوتان برای جوشهای صورتم به صورت روزی یکی مصرف کردم. می خواستم بدونم حداقل زمان لازم که نباید باردار بشم چقدر است؟ چون پزشک متخصص پوست به من گفت تا 6 ماه نمی تونی باردار بشی اما پزشک متخصص زنان گفت باید 2 سال صبرکنی!

3. shamina نوشته است: سلام به همه دوستان خوبم . ممنون می شم جواب سوال منم بدین و من بتونم از راهنمایی های خوبتون مثه همیشه استفاده کنم. من حدود 50 تا راکوتان برای جوشهای صورتم به صورت روزی یکی مصرف کردم. می خواستم بدونم حداقل زمان لازم که نباید باردار بشم چقدر است؟ چون پزشک متخصص پوست به من گفت تا 6 ماه نمی تونی باردار بشی اما پزشک متخصص زنان گفت باید 2 سال صبرکنی!

سلام،
    توصیه کارخانه سازنده و چیزی که در آمریکا اجرا می شود به شرح زیر می باشد:
    بیماران مونثی که قصد استفاده از این دارو را دارند می بایست دو هفته قبل از شروع دارو جهت احتمال حاملگی بررسی شوند و نیز از یک ماه قبل ، حین و یک ماه پس از پایان مصرف دارو از یک روش «مطمئن» جلوگیری از بارداری استفاده نمایند .

برای اطلاعات بیشتر به پست زیر مراجعه نمایید:

اطلاعات داروی راکوتان

4. سلام آقاي دكتر. من 21 سالم هست و از 11 سالگي جوش ميزنم. 2 دوره ي تقريبا 1 ساله( با توجه به وزنم) راكوتان مصرف كردم.1 بار در 14 سالگي و دفعه ي بعد در 17 سالگي. ولي بعد از اينكه راكوتان را قطع كردم دوباره مثل قبل جوش زدم. الان دوباره دكتر راكوتان برام تجويز كرده و گفته 2 سال بايد بخوري. به نظر شما صلاح هست دوباره مصرف كنم؟من 46 كيلو وزن دارم چه مدت بايد راكوتان مصرف كنم؟ و سوال ديگر من اينكه دكتر روزي 3 عدد قرص زينك و 2 عدد قرص سلنيوم-ACE تجويز كرده كه با راكوتان مصرف كنم.مصرف همزمان آنها اشكالي ندارد؟ با تشكر.

5. neli_aa نوشته است: سلام آقاي دكتر. من 21 سالم هست و از 11 سالگي جوش ميزنم. 2 دوره ي تقريبا 1 ساله( با توجه به وزنم) راكوتان مصرف كردم.1 بار در 14 سالگي و دفعه ي بعد در 17 سالگي. ولي بعد از اينكه راكوتان را قطع كردم دوباره مثل قبل جوش زدم. الان دوباره دكتر راكوتان برام تجويز كرده و گفته 2 سال بايد بخوري. به نظر شما صلاح هست دوباره مصرف كنم؟من 46 كيلو وزن دارم چه مدت بايد راكوتان مصرف كنم؟ و سوال ديگر من اينكه دكتر روزي 3 عدد قرص زينك و 2 عدد قرص سلنيوم-ACE تجويز كرده كه با راكوتان مصرف كنم.مصرف همزمان آنها اشكالي ندارد؟ با تشكر.

سلام،
    آکنه بیماری است که ممکن است مدتها با شما همراه باشد، توصیه های قبلی در همین تاپیک را به دقت مطالعه بفرمایید؛ زیر نظر پزشک به درمان دارویی ادامه دهید، دارویهایی هم که ذکر کردید تداخلی با هم ندارند.

6. سلام
    ممنون از سایت بسیار خوبتون ، راستش من حدود 10 روز میشه با توجه به تجویز دکتر مصرف دکوتان 20mg را شروع کردم.
    جوش ها یه مقدار بیشتر شده ، چند تا سوال داشتم که زنگ زدم مطلب ایشون ، منشی ایشون گفتن که آقای دکتر ایران نیستن! اگر لطف کنید شما جواب بدید ممنون میشم

1- صورتم کمی چربه آیا میشه در طول مصرف ، صورت را با صابون شست؟اگر صابونی معرفی کنید که با دکوتان ایجاد حساسیت نکنه ممنون میشم
    2-این افزایش جوش ها تا چند روز ادامه داره؟ و چه زمانی فروکش خواهد کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید