شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معاینه پزشک و ترس پاره شدن پرده توسط گوش پاک کن

1. سلام..
    من توسط یک پزشک زنان معاینه شدم ولی ایشون علاوه بر این که دهانه رو با دست باز کردن با یک گوش پاک کن هم وارد واژن من کردن( من ازدواج نکرده ام). و گفتند که اون عضلاتی که دور ÷رده رو گرفته اند خیلی تنگند و به پرده چسبسده اند و با گوش پاک کن گویا باز کردن تا ببینن پرده سالمه یا نه. و در این حین انگشت سبابه یک دستشون رو هم داخل مقعد من کردن که دهانه واژن کامل باز شه!
    تو رو خدا به من بگید نکنه به پرده ام صدمه زده باشه. آخه من از هرکی می پرسم می گه واسه اونا رو فقط کمی با دست باز کردن و این جوری نبوده.
    اگه آسیب دبده باشه من چجوری ثابت کنم این قضیه رو؟؟
    در ضمن نمی تونم بگم موقعی که گوش پاک کن رو وارد واژن کرد درد داشتم یا نه چون انگشتش رو توی مقعدم کرده بود و من از درد رنگم زرد شده بود..
    تو رو خدا راهنمایی کنید دارم دیوونه می شم. الان 2 سال گذشته و من تمام این مدت با این استرس زندگی کردم.

2. سلام دوست عزیز
    جای هیچ نگرانی نیست امااین نوع معاینه برای من قابل تعجبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    احتمال پارگی پرده بکارت خیلی خیلی کمه.قطر گوش پاک کن نسبت به آلت تناسلی مرد بسیار ناچیزه حتی به نظر من احتمال آسیب دیدگی جزئی هم بسیار کمه.
    توی این 2 سال اقدامی جهت معاینه خودتون انجام ندادید.
    به پزشک مراجعه بفرمایید و کل قضایارا براشون تعریف کنید تا دوباره مورد معاینه قرار بگیرید.
    این پیشنهاد من جهت رفع اضطراب شماست.
    سال خوبی رو برای شما آرزو میکنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. man7 نوشته است: سلام..
    من توسط یک پزشک زنان معاینه شدم ولی ایشون علاوه بر این که دهانه رو با دست باز کردن با یک گوش پاک کن هم وارد واژن من کردن( من ازدواج نکرده ام). و گفتند که اون عضلاتی که دور ÷رده رو گرفته اند خیلی تنگند و به پرده چسبسده اند و با گوش پاک کن گویا باز کردن تا ببینن پرده سالمه یا نه. و در این حین انگشت سبابه یک دستشون رو هم داخل مقعد من کردن که دهانه واژن کامل باز شه!
    تو رو خدا به من بگید نکنه به پرده ام صدمه زده باشه. آخه من از هرکی می پرسم می گه واسه اونا رو فقط کمی با دست باز کردن و این جوری نبوده.
    اگه آسیب دبده باشه من چجوری ثابت کنم این قضیه رو؟؟
    در ضمن نمی تونم بگم موقعی که گوش پاک کن رو وارد واژن کرد درد داشتم یا نه چون انگشتش رو توی مقعدم کرده بود و من از درد رنگم زرد شده بود..
    تو رو خدا راهنمایی کنید دارم دیوونه می شم. الان 2 سال گذشته و من تمام این مدت با این استرس زندگی کردم.

دوست عزیز
    یک چنین معاینه ایی من تا بحال ندیده بودم اما اگر ایشون واقعا متخصص بودند نگران نباش چون موقع معاینه این یک حس است که خانم فکر میکنه وسیله ای که دکتر  برای معاینه استفاده میکنه در نزدیکی واژن  خیلی خیلی وارد واژن شده و طبیعیه و جای نگرانی نیست اما از ورود انگشت به مقعد اصلا معنی و مفهوم خاصی را نمیفهمم
    در کل برای پایان دادن به استرستون حتما معاینه بروید اما پیش یک دکتر بهتر چون این یکی کمی شک برانگیزه
    هنوز هم در شگفتم از این مدل معاینه

4. 2 سال پیش با دوستم فقط در حد مالش( آلت به آلت) رابطه داشتم.و البته این مالش ها گاهی خیلی شدید می شد که حتی یک بار پوست آلت من ورم کرد و درد داشتم که به دکتر مراجعه کردم وگفت که به خاطر مالش زیاده. یک بار که به پهلو خوابیده بودم آلت اون از پشت سر خورد و من فکر می کنم که سرش کمی وارد واژن من شد. که من خیلی ترسیدم. فردای اون روز تا 3 روز ادرار قهوه ای رنگ داشتم. انگار که خون قاطی ادرار باشه.
    بعد از اون به4تا دکتر مراجعه کردم. اولی گفت که در ساعت 7 دچار پارگی شده(حالا نمی گم که چی به من گذشت).دومی گفت که سالمه. سومی گفت پرده سالمه. و چهارمی گفت که خانم شما بازید! من نفهمیدم منظورش چیه. گویا منظورش دهانه رحم بوده. و پرسیدم که پرده سالمه یا نه. اونم انگشت سبابه اش رو داخل مقعد من کرد که از درد رنگم زرد شد بعد با یک گوش پاک کن وارد واژن من کرد و گفت که کاهیچه های دور پرده سفت بهش پسبیدن و نمی تونه پرده رو ببینه و گویا به همین خازر گوش پاک کن وارد کرده. بعد گفت که این جور که این می بینه پرده سالمه ولی چون دهانه بازه برای اطمینان باید برم پزشکی قانونی تا دقیق بگه که چی به چیه.
    جالا من چند تا سوال دارم.
    1- آیا احتمال داره که با گوش پاک کن به پرده م صدمه زده باشه؟ آخه از هر کی کی پرسم می گه که همچین معاینه ای ندیده بوده تا حالا.
    2- دهانه واژن من چطور و چرا باز شده؟ من اصلا نه چیزی وارد واژن کردم نه دخولی داشتیم هیچ وقت. حالا باید چی کار کنم؟ چجوری می شه این رو بست؟ خودم که بعد نگاه کردم دیدم که راست می گه و دهانه تقریبا تا نزدیکی های مقعد باز شده! خیلی بازه !من دارم دیوونه می شم.
    3-من بعد از اون در ناحیه لب های بزرگ دچار قارچ شدم و آزمایش عفونت ادرار دادم و سونوگرافی مه همه سالم بود و اندازه رحم هم طبیعی بود. اما دکتر گفت که عفونت دستگاه تناسلی دارم. 2 نوع قرص خوردم و پماد ولی هنوز خوب نشدم. خارش در ناحیه الت دارم و گاهی سوزش ادرار مخصوصا 2 روز قبل از پریود در طول پریود و 2 روز بعد پریود. درد کمر و گاهی شکم هم دارم. می ترسم که عفونت پیشرفت کرده باشه و بالا رفته باشه و احتمال نازایی وجود داشته باشه چون بعد از 3 سال از اون رابطه به دکتر مراجعه کردم.
    4- شنیدم که پزشکی قانونی خیلی بد برخورد می کنه و با همه مثل زن های خراب برخورد می کنه. درسته؟ بعد از اون من دیگه رابطه نداشتم. چرا آخه باید با یک بار همچین چیزی برای من پیش بیاد.

5- حالا که دهانه من بازه معنیش اینه که حتما دخول انجام شده؟ یا ممکنه از طریق دیگه ای هم این اتفاق افتاده باشه؟ آخه من یکی دوبار اون ناحیه مشاله ران رو مومک انداختم و کشیدم که گریم گرفت و پوستم بد جوری کشیده شد. ممکنه از اون باشه؟ من چجوری ثابت کنم که رابطه نداشتم؟ کسی حرف منو باور می کنه؟؟
    6- و در آخر می خوام بدونم که اگه حالا گواهی بگیریم و بعد شوهر ادم بگه که چرا تنگ نبود و اینا و بعدا ثابت بشه که باز بوده و شاید پرده نداشته مهریه آدم چجوری می شه بعد از طلاق؟ هم طلاق بعد از عقد هم طلاق بعد ازعروسی. آیا نصف می شه یا اصلا هیچی تعلق نمی گیره؟ و آیا مجازات یا چیزی برای دختر داره یا نه.
    7- و این که آیا تمام مراکزی که کار دوختن با ابن نوع کارها رو انجام می دن زیرزمینی و کثیف هستن یا مراکز بهداشتی هم این کارو می کنن و چجوری باید یکی از ایم مراکز رو پیدا کرد.

ببخشید زیاد شد. تو رو خدا به من کمک کنید. دارم دیوونه می شم. 3 ساله که با استرس زندگی کردم.

5. سلام دوست عزیز
    احتمال پارگی توسط گوش پاک کن وجود نداره .شما میتوانید به همان پزشک مراجعه بفرمایید و خودتان دلیل این روش معاینه را بپرسید؟
    احتما این وجود داره که پزشک شما برای باز کردن دهانه واژن به دلیل اینکه اصول بهداشتی را رعایت کنند از گوش پاکن استفاده کرده اند و چرا انگشت داخل مقعد شما کرده اند خدا داند و بس!!!!!!!
    از لحاظ دهانه واژن که خیلی بازه احتمال اینکه نوع دهانه واژن شما این شکلی باشه زیاده.
    عفونت های قارچی فقط از طریق پزشک و دارو قابل درمانه نه از طریق این سایت.هر چه سریع تر برای درمان اقدام بفرمایید.
    دوست عزیز نیازی به رفتن به پزشکی قانونی نیست.احتمال رفتار بد ار طرف پزشکی قانونی زیاده چون از آنجا که از اسمش معلومه با مجریان قانون سر و کار داره جای شما نیست که به اونجا مراجعه بفرمایید.
    یک پزشک متخصص پیدا بفرمایید و با مراجعه به ایشان کلیه مسائل قابل حل هستند.این سایت فقط در حدود مشاوره و راهنمایی میتواند به شما کمک کند نه درمان.درمان شما به دست پزشک متخصص زنان میباشد.
    باز بودن دهانه واژن هیچ دلیلی بر انجام دخول نیست واگر دهانه واژن و پرده بکارت با موم انداختن کشاله ران آسیب پذیر بود پس تا الان هیچ دختری سالم نبود.
    دوست عزیز اونطور که خودتون ذکر کردید شما رابطه جنسی داشتید پس چه لزومی داره که ثابت کنید نداشتید؟؟؟نگران مهریه هم نباشید خوشبختی یک دختر به مهریه اون نیست به نجابت و شرافت و اصالت خانوادگی است و سوال آخرتون رو از یک وکیل دادگستری یپرسید.
    اول از همه به فکر سلامتی خودتان باشید.هرچه سریع تر به پزشک مراجعه بفرمایید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. man7 نوشته است: 2 سال پیش با دوستم فقط در حد مالش( آلت به آلت) رابطه داشتم.و البته این مالش ها گاهی خیلی شدید می شد که حتی یک بار پوست آلت من ورم کرد و درد داشتم که به دکتر مراجعه کردم وگفت که به خاطر مالش زیاده. یک بار که به پهلو خوابیده بودم آلت اون از پشت سر خورد و من فکر می کنم که سرش کمی وارد واژن من شد. که من خیلی ترسیدم. فردای اون روز تا 3 روز ادرار قهوه ای رنگ داشتم. انگار که خون قاطی ادرار باشه.
    بعد از اون به4تا دکتر مراجعه کردم. اولی گفت که در ساعت 7 دچار پارگی شده(حالا نمی گم که چی به من گذشت).دومی گفت که سالمه. سومی گفت پرده سالمه. و چهارمی گفت که خانم شما بازید! من نفهمیدم منظورش چیه. گویا منظورش دهانه رحم بوده. و پرسیدم که پرده سالمه یا نه. اونم انگشت سبابه اش رو داخل مقعد من کرد که از درد رنگم زرد شد بعد با یک گوش پاک کن وارد واژن من کرد و گفت که کاهیچه های دور پرده سفت بهش پسبیدن و نمی تونه پرده رو ببینه و گویا به همین خازر گوش پاک کن وارد کرده. بعد گفت که این جور که این می بینه پرده سالمه ولی چون دهانه بازه برای اطمینان باید برم پزشکی قانونی تا دقیق بگه که چی به چیه.
    جالا من چند تا سوال دارم.
    1- آیا احتمال داره که با گوش پاک کن به پرده م صدمه زده باشه؟ آخه از هر کی کی پرسم می گه که همچین معاینه ای ندیده بوده تا حالا.
    2- دهانه واژن من چطور و چرا باز شده؟ من اصلا نه چیزی وارد واژن کردم نه دخولی داشتیم هیچ وقت. حالا باید چی کار کنم؟ چجوری می شه این رو بست؟ خودم که بعد نگاه کردم دیدم که راست می گه و دهانه تقریبا تا نزدیکی های مقعد باز شده! خیلی بازه !من دارم دیوونه می شم.
    3-من بعد از اون در ناحیه لب های بزرگ دچار قارچ شدم و آزمایش عفونت ادرار دادم و سونوگرافی مه همه سالم بود و اندازه رحم هم طبیعی بود. اما دکتر گفت که عفونت دستگاه تناسلی دارم. 2 نوع قرص خوردم و پماد ولی هنوز خوب نشدم. خارش در ناحیه الت دارم و گاهی سوزش ادرار مخصوصا 2 روز قبل از پریود در طول پریود و 2 روز بعد پریود. درد کمر و گاهی شکم هم دارم. می ترسم که عفونت پیشرفت کرده باشه و بالا رفته باشه و احتمال نازایی وجود داشته باشه چون بعد از 3 سال از اون رابطه به دکتر مراجعه کردم.
    4- شنیدم که پزشکی قانونی خیلی بد برخورد می کنه و با همه مثل زن های خراب برخورد می کنه. درسته؟ بعد از اون من دیگه رابطه نداشتم. چرا آخه باید با یک بار همچین چیزی برای من پیش بیاد.

5- حالا که دهانه من بازه معنیش اینه که حتما دخول انجام شده؟ یا ممکنه از طریق دیگه ای هم این اتفاق افتاده باشه؟ آخه من یکی دوبار اون ناحیه مشاله ران رو مومک انداختم و کشیدم که گریم گرفت و پوستم بد جوری کشیده شد. ممکنه از اون باشه؟ من چجوری ثابت کنم که رابطه نداشتم؟ کسی حرف منو باور می کنه؟؟
    6- و در آخر می خوام بدونم که اگه حالا گواهی بگیریم و بعد شوهر ادم بگه که چرا تنگ نبود و اینا و بعدا ثابت بشه که باز بوده و شاید پرده نداشته مهریه آدم چجوری می شه بعد از طلاق؟ هم طلاق بعد از عقد هم طلاق بعد ازعروسی. آیا نصف می شه یا اصلا هیچی تعلق نمی گیره؟ و آیا مجازات یا چیزی برای دختر داره یا نه.
    7- و این که آیا تمام مراکزی که کار دوختن با ابن نوع کارها رو انجام می دن زیرزمینی و کثیف هستن یا مراکز بهداشتی هم این کارو می کنن و چجوری باید یکی از ایم مراکز رو پیدا کرد.

ببخشید زیاد شد. تو رو خدا به من کمک کنید. دارم دیوونه می شم. 3 ساله که با استرس زندگی کردم.

1- منم می گم همچین معاینه ای ندیدم ( البته چیز عجیبی نیست چون من کلا مطب متخصص زنان نرفتم کع معاینه دیده باشم یا نه ! فقط از جهت انگشتی که وارد مقعدتون کردن می گم که بنظر عجیب میاد ) ولی استفاده از گوش پاککن اگر توسط متخصص صورت گرفته باشه به بکارت آسیب نمی زنه . اون انگشت رو هم شاید وارد کردن که شما ناخودآگاه زور بزنید ( گاهی موقع معاینه از دخترخانم خواسته میشه که زور بزنه که دهانه واژن باز بشه و معاینه راحتتر صورت بگیره )

2- دهانه تا نزدیکی های مقعد باز شده ؟! دهانه واژن اندازه اش ثابته حالا به دلایلی ( روابط زیاد و خاص ) یا مثل مورد شما مادرزادی و براثر رشد و نمو طبیعی بدن ممکنه این دهانه بازتر از حد معمول باشه اما این شکاف هیچوقت پیشرفت نمی کنه که فرضا به دهانه مقعد برسه . اگر اینجوری باشه که ... هیچی ... ولی بنظر من شما بخاطر صحبت ایشون حساس شده اید . باز بودن دهانه واژن در شما نه به دلیل اون رابطه ایه که فرمودید و نه چیز دیگه این فیزیک بدن شماست و خیلی از خانمها هم بدون داشتن رابطه این مدلی هستند پس نگران نباشید
    بذارید یک چیزی هم بگم . بنظر من این پزشک آخری خیلی از کار خودش مطمئن نبوده . یا تجربه کافی رو نداشته یا سوادش رو یا مشکلش چیز دیگری بوده که بنده بی خبرم اما از پاسخهایی که به شما داده بنظرم خودشم نمی دونسته چی به چیه !
    و فکر می کنم منظورش از " شما باز هستید " هم دهانه واژنتون نبوده و منظورشون این بوده که بقول افراد فرهیخته کوچه و بازار open هستید و بکارتی در کار نیست و وقتی شما درباره بکارت سوال کردید دوباره با دقت نگاه کرده و وقتی سر در نیورده یک چیز عجیب و کلی مثل اینکه ( ماهیچه ها نمیذارن بکارت رو ببینم ! احتمالا سرجاشه ولی برو پزشک قانونی ! ) گفته و خودشو خلاص کرده . خوشبینانه باید گفت ایشون تجربه کافی رو نداشتند .
    من جای شما باشم خیلی روی نظر ایشون حساب نمی کنم . اصولا تشخیص صحت بکارت بطور قانونی برعهده پزشکی قانونی هست و درسته که متخصصین محترم زنان هم در اینباره صاحب نظر هستند اما اولا گواهی صحت سلامت آنها وجاهت قانونی ندارد دوما هر متخصصی نمی تونه با دقت بگه که بکارت شما سالمه یا نه . جدا از سواد آکادمیک به تجربه بالا هم احتیاج هست .

3- ببینید شما بجای اینکه روزه شک دار بگیرید تشریف ببرید پیش متخصص زنان ( اگر تهران هستید با خانم دکتر پورقربان متخصص زنان همین انجمن خودمون تماس بگیرید ) و ضمن اینکه علت خارش و سوزشتون رو بررسی می کنید و به درمان می پردازید بکارتتون رو هم چک کنید و خلاصه خیال خودتون رو از هر نظر راحت کنید
    به همین سادگی ها هم نازا نمی شید نگران نباشید

4- نمی دونم . من چیزی نشنیدم اما تاکید دارم که بخصوص با توجه به سوالتون در مورد مهریه ، گواهی سلامتی ارزش قانونی داره که از پزشکی قانونی تهیه شده باشه و لاغیر

5- پاسخ این سوالتون در شماره 2 داده شده . دهانه واژن با مومک و موبر و اینچیزا باز نمیشه وقتی می فرمایید رابطه نداشته ام ( که تازه با هر رابطه ای هم باز نمیشه ) پس حالت طبیعی بدنتون هست  و نگرانی نداره

6-  گواهی سلامت رو معمولا در نزدیکی های عقد می گیرند . لااقل من فکر می کنم اینجوریه چون اون آدمی که دنبال این گواهیه یعنی به سایه خودشم شک داره و چون اینجوریه از شما نمی پذیره که سال 88 گواهی سلامت بگیرید و سال 90 ازدواج کنید چون در این فاصله خیلی اتفاقا ممکنه رخ داده باشه و کلا از لحاظ قانونی هم فکر نمی کنم درست باشه
    و در ادامه اینکه فکر کنم الان بلاخره بعد از اینهمه پیشرفت جوانان ما ( درصد زیادیشون ) حتی با وجود اینکه تقاضای گواهی سلامت هم بکنند باز به این دانش و شعور رسیده اند که تنگ نبودن مجرای واژن رو به حساب رابطه نگذارند و اینطور که شنیدم در کلاسهایی که پیش از ازدواج برای زوجها تشکیل می شود دراینباره هم صحبت می کنند . ضمن اینکه شما هم می تونید هروقت لازم بود دست آقا رو بگیرید ببرید یکی از همین کلاسها یا پیش متخصص زنان که کمی ارشادشون کنه
    نگران این چیزا نباشید . فعلا تنها ملاک آقایان برای باکره بوده خونریزی بعد از اولین رابطه هست که بطور علمی خون نیامدن هم معنی باکره نبودن ندارد و باید در این مورد اقایان بخصوص آقایانی که تجربه یا سواد یا آگاهی کامل ندارند رو پیش از ازدواج خوب توجیه کرد .
    اما داخل پرانتز یک مطلبی خدمتتون عرض می کنم
    مادامیکه هنوز خواستگار نیامده شما به طلاق و سهمتون از مهریه فکر می کنید ازدواج نکنید بهتره

7-  خیر در جاهای بهداشتی هم این کار صورت می گیره ولی این عمل غیرقانونیه و فرقی نمی کنه که در مرکز مجهز و بهداشتی باشه یا در زیرزمین صغری دلاک ! ما هم در این مورد نمی تونیم هیچ راهنمایی برای شما داشته باشیم
    شما اولا از سلامت بکارتت مطمئن شو بعدش از خدایی نکرده ... خدا بزرگه
    و برای باز بودن دهانه واژنت لازم نیست دست به جراحی بزنی

موفق باشی

7. ممنون از بابت راهنماییهاتون. فقط یه چیزی که هست:
    1-شما گفتین که در شب عروسی فقط به خون آمدن کار دارند و کسی به باز بودن کاری نداره. ولی دختر خاله من گفت که 1 هفته طول کشیده که آلت شوهرش وارد واژنش بشه چون دهانه واژن یه سوراخ کوچیکه و اندازه سر آلت باز نمی شده و خون ریزی هم نداشته.
    پس یعنی واسه همه باید چند روز طول بکشه؟ حالا اگه واسه ما پرده از نوعی بود که خون نمی یومد و دهانه هم که بازه و بار اول راحت وارد می شه تکلیف چیه؟ گمونم روز اول طلاقمون بده! از یکی دیگه از دوستهمم شنیده بودم که واسه اونم 2 روز طول کشیده تا آلت شوهرش بتونه وارد بشه!
    2- من از اول این قدر باز نبودم چون چند بار با آینه نگاه کرده بودم. این باز شدن جدیدا اتفاق افتاده و مادر زادی نیست. حالا من سوالم اینه که چطور باز شدم وقتی که دخولی نداشتم. والا فکر نمی کنم کسی با 1 سال رابطه هم باز بشه اگه این جوری بود که همه زن ها 1 ساله گشاد بودن و شوهراشون مجبورشون می کردن دوباره برن تنگ کنن. ما فقط شاید 6  یا 7 بار در حد مالش(آلت به آلت و گاهی هم روی من می خوابید و از روی شلوار خودشو روی من بالا و پایین می کرد که البته من خیلی دردم میومد و چند باری هم از روی شلوار با آلتش با مال من ضربه وارد کرد به حالتی که انگار داره دخول انجام می شه) و یک بار هم که گفتم آلتش از پشت در حالی که من به پهلو بودم سرش سر خورد سمت واژن و شاید 1 سانت وادر شد نمی دونم اصلا.
    دکتر می تونه تشخیص بده که این باز شدگی مادر زادی نیست و بعدا اتفاق افتاده؟ زمانش رو چی؟ می تونه بگه؟ و این که الان تکلیف من چیه؟
    3- 2تا دکتر گفتن که پرده سالمه. یکی گفت ساعت 7 دچار پارگی شده و یکی گفت پرده سالمه ولی باز هستید! الان یعنی بالاخره من پرده دارم یا نه؟ و اون که بعد از سر خوردن آلتش  آلت من ورم کرد و تا 3 روز ادرار قهوه ای داشتم اون چیه؟ ممکنه که پرده پاره شده باشه و اون خون ریزی قاطی ادراز باشه و مزبوط به پارگی پرده؟
    اگه پاره شده چطور 2 تا متخصص زنان گفتن که سالمه؟
    4- من الان چه غلطی باید بکنم؟ اگه پرده سالمه که دوختن نداره با این بازی چی کار کنم؟ بازی رو هم باید دوخت؟ یا بخیه کرد؟
    تو رو خدا راجع با بازی یه کم توضیح بدین.
    5- روزی که واسه گرفتن گواهی می ریم از کجا بدونیم تجربه کدوم دکتر بهتره و می فهمه که من دخول نداشتم و بهم برگه سلامت می ده؟ اینجور که پیداست هر کسی یه چیزی می گه! یوهو شانسمون بزنه بریم یه جا یه چیز دیگه بگه من چی کار کنم؟
    6- و در آخر این که ممکنه عفونت دستگاه تناسلی و قارچ رو از اون گرفته باشم؟ یعنی آلت اون آلوده بوده باشه؟ نشانه های یک آلت بیمار در هر دو جنس ( عفونت یا زگیل سا تب خال) چیه؟
    من 2ساله که احساس ادرار زیاد دارم طوری که کلیه ام درد می گیره ولی وقتی می رم یک کن بیشتر ادرار ندارم. و انگار که حجم مثانه ام کم شده باشه یا قدرت تحما ادرار پایین اومده باشه. و زیاد یه دستشویی می رم یه قلپ که آب می خورم 5 دقیقه بعد می رم دستشویی. لوله شده از بالا می خورم از پایین میاد بیرون. این نشونه چه بیماری ایه؟ و این که  عفونت دستگاه چند سال طول بکشه حاد می شه؟ می خوام بدونم ایا 3 ساله ممکنه عفونت پیشرفت کنه و حاد بشه؟

ببخشید که باز زیاد شد. من 3 ساله این حرف هام رو تو دلم نگه داشتم. روم هم نمی شه به دکتر زنان بگم. آخه قضیه من فرق می کنه یه کم. این عوضی خواستگارم بود و من اصلا اهل دوستی نبودم و من مجبور به رابطه شدم و قبل و بعد از اون هم هیچ وقت رابطه نداشتم و ندارم. اینه که دلم خیلی به حال خودم می سوزه. می ترسم که دکتر فکر کنه من ازین دخترهاییم که هر روز با یکی ان و از رابطه داشتن هیچ هراسی ندارن. خدا رو شاهد می گیرم که هیچ وقت از راطه با اون لذت نبردم و همش از سر اجبار بود. و البته از بدبختی خودم بود که از پسش بر نیومدم.
    یک دنیا ممنون..

8. man7 نوشته است: ممنون از بابت راهنماییهاتون. فقط یه چیزی که هست:
    1-شما گفتین که در شب عروسی فقط به خون آمدن کار دارند و کسی به باز بودن کاری نداره. ولی دختر خاله من گفت که 1 هفته طول کشیده که آلت شوهرش وارد واژنش بشه چون دهانه واژن یه سوراخ کوچیکه و اندازه سر آلت باز نمی شده و خون ریزی هم نداشته.
    پس یعنی واسه همه باید چند روز طول بکشه؟ حالا اگه واسه ما پرده از نوعی بود که خون نمی یومد و دهانه هم که بازه و بار اول راحت وارد می شه تکلیف چیه؟ گمونم روز اول طلاقمون بده! از یکی دیگه از دوستهمم شنیده بودم که واسه اونم 2 روز طول کشیده تا آلت شوهرش بتونه وارد بشه!
    2- من از اول این قدر باز نبودم چون چند بار با آینه نگاه کرده بودم. این باز شدن جدیدا اتفاق افتاده و مادر زادی نیست. حالا من سوالم اینه که چطور باز شدم وقتی که دخولی نداشتم. والا فکر نمی کنم کسی با 1 سال رابطه هم باز بشه اگه این جوری بود که همه زن ها 1 ساله گشاد بودن و شوهراشون مجبورشون می کردن دوباره برن تنگ کنن. ما فقط شاید 6  یا 7 بار در حد مالش(آلت به آلت و گاهی هم روی من می خوابید و از روی شلوار خودشو روی من بالا و پایین می کرد که البته من خیلی دردم میومد و چند باری هم از روی شلوار با آلتش با مال من ضربه وارد کرد به حالتی که انگار داره دخول انجام می شه) و یک بار هم که گفتم آلتش از پشت در حالی که من به پهلو بودم سرش سر خورد سمت واژن و شاید 1 سانت وادر شد نمی دونم اصلا.
    دکتر می تونه تشخیص بده که این باز شدگی مادر زادی نیست و بعدا اتفاق افتاده؟ زمانش رو چی؟ می تونه بگه؟ و این که الان تکلیف من چیه؟
    3- 2تا دکتر گفتن که پرده سالمه. یکی گفت ساعت 7 دچار پارگی شده و یکی گفت پرده سالمه ولی باز هستید! الان یعنی بالاخره من پرده دارم یا نه؟ و اون که بعد از سر خوردن آلتش  آلت من ورم کرد و تا 3 روز ادرار قهوه ای داشتم اون چیه؟ ممکنه که پرده پاره شده باشه و اون خون ریزی قاطی ادراز باشه و مزبوط به پارگی پرده؟
    اگه پاره شده چطور 2 تا متخصص زنان گفتن که سالمه؟
    4- من الان چه غلطی باید بکنم؟ اگه پرده سالمه که دوختن نداره با این بازی چی کار کنم؟ بازی رو هم باید دوخت؟ یا بخیه کرد؟
    تو رو خدا راجع با بازی یه کم توضیح بدین.
    5- روزی که واسه گرفتن گواهی می ریم از کجا بدونیم تجربه کدوم دکتر بهتره و می فهمه که من دخول نداشتم و بهم برگه سلامت می ده؟ اینجور که پیداست هر کسی یه چیزی می گه! یوهو شانسمون بزنه بریم یه جا یه چیز دیگه بگه من چی کار کنم؟
    6- و در آخر این که ممکنه عفونت دستگاه تناسلی و قارچ رو از اون گرفته باشم؟ یعنی آلت اون آلوده بوده باشه؟ نشانه های یک آلت بیمار در هر دو جنس ( عفونت یا زگیل سا تب خال) چیه؟
    من 2ساله که احساس ادرار زیاد دارم طوری که کلیه ام درد می گیره ولی وقتی می رم یک کن بیشتر ادرار ندارم. و انگار که حجم مثانه ام کم شده باشه یا قدرت تحما ادرار پایین اومده باشه. و زیاد یه دستشویی می رم یه قلپ که آب می خورم 5 دقیقه بعد می رم دستشویی. لوله شده از بالا می خورم از پایین میاد بیرون. این نشونه چه بیماری ایه؟ و این که  عفونت دستگاه چند سال طول بکشه حاد می شه؟ می خوام بدونم ایا 3 ساله ممکنه عفونت پیشرفت کنه و حاد بشه؟

ببخشید که باز زیاد شد. من 3 ساله این حرف هام رو تو دلم نگه داشتم. روم هم نمی شه به دکتر زنان بگم. آخه قضیه من فرق می کنه یه کم. این عوضی خواستگارم بود و من اصلا اهل دوستی نبودم و من مجبور به رابطه شدم و قبل و بعد از اون هم هیچ وقت رابطه نداشتم و ندارم. اینه که دلم خیلی به حال خودم می سوزه. می ترسم که دکتر فکر کنه من ازین دخترهاییم که هر روز با یکی ان و از رابطه داشتن هیچ هراسی ندارن. خدا رو شاهد می گیرم که هیچ وقت از راطه با اون لذت نبردم و همش از سر اجبار بود. و البته از بدبختی خودم بود که از پسش بر نیومدم.
    یک دنیا ممنون..

سلام
    اولا آرامشت رو حفظ کن
    وسط بدترین مهلکه های دنیا هم که باشی که نیستی اگر آرامشت حفظ کنی بهتر تصمیم می گیری و اگر نه اوضاع بدتر از بد میشه
    دوما گوش کن ببین چی می گم

1- اولا دلیلی نداره همه خانمها شب زفاف رو یک مدل طی کنند . یکی ممکنه از درد کبود بشه یکی نه . یکی ممکنه انقدر خونریزی داشته باشه که کار به بیمارستان بکشه یکی اصلا خون ریزی نداشته باشه . پس فکر نکن که همه باید 10 روز داستانشون طول بکشه و اگر نکشید پس باکره نیست و باید طلاقش داد و ...
    دوما صرف اینکه دهانه واژن بازه دلیل نمیشه شما موقع اولین نزدیکی درد نکشید و بقول خودتون مجرا تنگ نباشه و ...

2- ببین با شرحی که شما دادی تنها دلیل این تغییر ظاهری در آلت تناسلیت بزرگتر شدن خودت و رشد طبیعی اندامت هست . شما صورتت مثل 3 سال پیشته ؟ نگاه کردن با آینه و خودارضایی و رابطه به اون شکلی که شما گفتی ربطی به باز شدن دهانه واژن ندارد . مطمئن باش پزشک به این چیزا کاری نداره و بهتر از من و شما می دونه که این حالت طبیعی بدن شما هست . انقدر حساس نباش
    شما می تونی اگر فکر کردی همسرت اونقدر آگاهی نداره و روی باز و بسته بودن دهانه واژن خیلی حساب می کنه ، پیش از ازدواج باهم تشریف ببرید این مراکز مشاوره اونجا به همسرتون می گن که نه درد نداشتن نه خونریزی نداشتن و نه باز بودن دهانه واژن نشونه باکره نبودن نیست .

3- ببین حرف متخصص زنان وقتی معتبره که تجربه کافی در معاینه بکارت رو داشته باشه و البته تکرار می کنم در دقیق ترین حالتش هم وجه قانونی ندارد . پس ممکنه شما بری پیش یک متخصص و ایشون از روی نداشتن تجربه کافی پرده ر و آسیب دیده ، سالم و یا منهدم ! اعلام کنه . این اختلاف نظر ها از همین بابته
    کسی نمی تونه از اینجا بهت بگه که به پردت آسیب رسیده یا نه
    در بدترین حالتش ممکنه اون ورود ناگهانی آسیب جزئی به بکارت زده باشه که در این حالت توصیه می کنم شما به هیچ وجه دنبال ترمیم نباشی چون یک پرده ای که یکمقدار آسیب دیده می تونه هزاران توجیه داشته باشه اما بکارت ترمیم شده در فرهنگ ما فقط به  معنی داشتن رابطه غیرمشروع است و بس
    ولی واقعا نمیشه گفت شما بکارتت آسیب دیده یا نه ؟ از کل نظرات میشه نتیجه گرفت که آسیب ندیده احتمالا
    ( با خانم دکتر پورقربان تماس بگیری ضرر نمی کنی . شما که 4 تا دکتر رفتی خب پنجمی رو هم برو )

4- باز بودن دهانه واژن هیچ عیب و ایرادی نیست خانم عزیز . الکی خودت رو اذیت نکن . در مورد بکارت که در شماره 3 توضیح دادم ولی در مورد باز بودن دهانه واژن انقدر به خودت گیر نده . نه مشکلی نداری و نه ربطی به رابطه داره

5- دوست من خوب نمی خونی ها ! اگر گواهی سلامت برای مهریه و ازدواج می خوای باید بری پزشکی قانونی . اونجا مطمئن باش هرکی معاینه ت کنه تجربه کافی داره . اگر گواهی پزشک زنان ملاک خانوادت یا همسرته . خب شما یکمم زرنگ باشی بد نیست . برو پیش همون پزشکی که تایید کرده بکارتت سالمه

6- نمی تونم به این سوالت پاسخ بدم
    شاید خانم دکتر خودشون به این قسمت پاسخ بدن
    عفونت گاهی چندین و چند ماه همراه طرف میاد و مشکل حادی ایجاد نمی کنه
    گاهی یک عفونت 2-3 ماهه کافیه تا یه بلای جدی سر طرف بیاره
    مشکلات تبخال و زگیل تناسلی هم تظاهرات بیرونی دارند . فکر نمی کنم مشکلت این چیزا باشه چون اگر بود بعد ا زاینهمه ماه فقط به خارش و سوزش اکتفا نمی کرد و شما خیلی راحت تبخال ها و زگیل ها رو می دیدی
    ولی بذار یه چیزی در آخر بگم

ببین شما پزشک رو در حد یک آدم فضول و بی مسئولیت پایین اوردی
    یک پزشک وقتی با یک مصدوم تصادفی روبرو میشه براش فرقی نمی کنه این آدم درحال خدمت به جامعه بوده یا در حین سبقت غیر مجاز داخل تونل ! پزشک کارش رو انجام میده و قضاوتی نمی کنه
    مطمئن باش شما وقتی برای چک شدن بکارت یا هر مسئله دیگری مثل همین مشکل عفونت بری پیش متخصص
    ایشون به مسائل خصوصیت کاری نخواهند داشت
    شما فکر می کنی پزشکا بیکارن ؟ شما ممکنه یک بار در سال بری مطب متخصص زنان
    اما اون متخصص روزی دستکم 20 تا بیمار ویزیت می کنه
    دیگه نه براش مهمه و نه وقتشو داره که به این فکر کنه که شخصیت طرفش چی هست و . ..
    برو پیش متخصص . اگر روت نمیشه پیش متخصص مرد بری به خانم مراجعه کن
    ولی برو
    حالا بفرض اینکه این عفونت برای شما مشکل حادی ایجاد نکنه - که معلومم نیست - دلیل نمیشه بذاری سالها همراهیت کنه
    به خودت لطف کن و به متخصص مراجعه کن
    موفق باشی

3-

9. mona22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من اوایل که پریود میشدم چون اطلاعی از پرده نداشتم با انگشت خودم رو پاک میکردم. چون پریود بودم نمیدونم ازم خونی اومده یا و چون مربوط به بیش از ده سال پیش میشه یادم نیست که درد داشته بودم یا نه. ایا ممکنه به پرده اسیب زده باشم؟ چند بار سعی کردم خودم پرده ام رو بیینم سوراخ اون خیلی بزرگه شاید بتونم بگم حتی دو انگشت هم راحت میتونه ازش رد بشه اما شکل عجبی داره. سالهاس که این مسئله برام تبدیل به کابوس شده و حتی سعی میکنم از ازدواج فرار کنم. اما انگار دارم با جزئی از زندگیم که باید باشه میجنگم. ممکنه ادرس خانم دکتر پور قریان رو بگید.
    یا هر دکتری که با اطمینان خاطر و احساس امنیت بتونیم بریم پیششون و در ضمن تجربه کافی داشته باشن که به تشخیصشون اطمینان کنیم

10. mona22 نوشته است: سلام
    من اوایل که پریود میشدم چون اطلاعی از پرده نداشتم با انگشت خودم رو پاک میکردم. چون پریود بودم نمیدونم ازم خونی اومده یا و چون مربوط به بیش از ده سال پیش میشه یادم نیست که درد داشته بودم یا نه. ایا ممکنه به پرده اسیب زده باشم؟ چند بار سعی کردم خودم پرده ام رو بیینم سوراخ اون خیلی بزرگه شاید بتونم بگم حتی دو انگشت هم راحت میتونه ازش رد بشه اما شکل عجبی داره. سالهاس که این مسئله برام تبدیل به کابوس شده و حتی سعی میکنم از ازدواج فرار کنم. اما انگار دارم با جزئی از زندگیم که باید باشه میجنگم. ممکنه ادرس خانم دکتر پور قریان رو بگید.
    یا هر دکتری که با اطمینان خاطر و احساس امنیت بتونیم بریم پیششون و در ضمن تجربه کافی داشته باشن که به تشخیصشون اطمینان کنیم

سلام،
    احتمال آسیب وجود دارد؛ برای آدرس به آیدی ایشان پیام شخصی ارسال کنید و یا به وبلاگشان مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید