شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جنس براي سايزآلت تناسلي

1. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    آقاي دكتر مشكل بنده رو خوب ارزشيابي كن تا شرمنده خانم نشم آلت بنده 11.5سانت است چه داروئي براي كلفتي وافزايش سايز اين آلت مناسه معرفي كني ممنون ميشم؟
    معرفي كني اگه داروئي براي جلوگيري از انزال زودرس آلت چيه؟
    منكه شما گفتي تو نظرها شبيه اين سوال وجودداره اما نيافتم جوابشون رو
                                                                                     ممنونم ازشما

2. سلام دوست عزیز
    اندازه آلت تناسلی شما عادی می باشد.جای هیچ نگرانی وجود ندارد.معمولا در این سایت دارویی پیشنهاد نمی شود.اگر دارویی پیشنهاد شود این سایت هیچگونه مسئولیتی راجع به معرف دارو ندارد.
    نام 2 دارو رو میدانم که شنیده ام بد نیستند:
    1-قرص بیگ بوی
    2-کپسول یا کرم لارگو
    نظر دیگر دوستان هم مهم میباشد؟؟
    موفق باشید.

3. rahim12 نوشته است: باسلام
    آقاي دكتر مشكل بنده رو خوب ارزشيابي كن تا شرمنده خانم نشم آلت بنده 11.5سانت است چه داروئي براي كلفتي وافزايش سايز اين آلت مناسه معرفي كني ممنون ميشم؟
    معرفي كني اگه داروئي براي جلوگيري از انزال زودرس آلت چيه؟
    منكه شما گفتي تو نظرها شبيه اين سوال وجودداره اما نيافتم جوابشون رو
                                                                                     ممنونم ازشما

با سلام
    با توضیحات شما و نیز در کل نگرانی نباید برای سایز باشه مهم ایجاد ارتباط خوب است رفتار خوب و درست و به موقع در نزدیکی مهم است نه اندازه و سایز
    و اگر می خواهید شرمنده خانومتون نشوید سعی کنید هدفتون خوشبخت کردنشون باشه همیشه و در هر شرایطی اینها بخودی خود قابل حله

4. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام علیکم
    ممنونم ازشما که مراازغصه نجاتم دادی اما آقای دکتر من کنار نامزدم که میرم میخواهم تو اتاق باهم باشیم این آلتم سریع به انزال میرسه آیا میتوانید راهنمائی کنی که چه کنم تا سریع به انزال نرسه ؟درضمن من تو سوالات پزشکی این قسمتها خوندم که گفتی درهنگام شل شدن آلت تناسلی اندازه اش به 6یا7سانت میرسه اما این حالت من به 1.5میرسه آیامشکلی برایم بوجود میاره؟

5. rahim12 نوشته است: سلام علیکم
    ممنونم ازشما که مراازغصه نجاتم دادی اما آقای دکتر من کنار نامزدم که میرم میخواهم تو اتاق باهم باشیم این آلتم سریع به انزال میرسه آیا میتوانید راهنمائی کنی که چه کنم تا سریع به انزال نرسه ؟درضمن من تو سوالات پزشکی این قسمتها خوندم که گفتی درهنگام شل شدن آلت تناسلی اندازه اش به 6یا7سانت میرسه اما این حالت من به 1.5میرسه آیامشکلی برایم بوجود میاره؟

سلام

اول به سوال دومتون پاسخ می دم
    دوست عزیز مهم اینه که طول آلت در هنگام نعوظ چقدر هست و اندازه اش قبل از نعوظ به هیچ دردی نمی خوره . نگران نباش . ضمن اینکه یک آلت 1.5 سانتی در حالت نعوظ ممکنه همونقدر رشد کنه که یک آلتی که در حال شل 6 سانت هست . اینا خیلی بهم ربط نداره .

اما در مورد زود انزالی کافیه شما عبارت " زودانزالی " رو در نوارجستجوی گوگل ( بالای همین صفحه ) تایپ کنید و روی جستجو کلیک نمایید حتما به پاسخ می رسید .

6. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آقای دکتر بسوالات ذیل عاجزانه خواهشمندم جواب بده
    1-براساس فیلمهای مستهجن که جوانان امروزی این فرهنگ رو بخود گرفته اند گذاشت آلت تناسلی گرچه نریختن شهوت بداخل دهان آیا ازنظر شرع اسلام وپزشکی ممنوع است یانه توضیح بدی ممنون میشم؟
    2-بهترین روش برای ازبین بردن استرس درزمان معاشقه بازی نامزدان برای ازبین بردن زودانزالی .نریختن شهوت زودچکار مهم است که باید رعایت بشه؟
    3-بعضی افراد میگوین درهنگام همبسترشدن درشب زفاف بهتراست هنگام دخول نبایدروی همدیگه قراربگیری صحبت یاحرکات مثل لب به لب یاسیینه دختر رو لمس کردن این موقع آیابرای بچه اثرمنفی میزاره یانه توضیح دهی؟
    4-چنددقیقه مهمه قبل ازهمبسترشدن حرکات معاشقه بازی رو انجام بدیم ؟

7. rahim12 نوشته است: سلام
    آقای دکتر بسوالات ذیل عاجزانه خواهشمندم جواب بده
    1-براساس فیلمهای مستهجن که جوانان امروزی این فرهنگ رو بخود گرفته اند گذاشت آلت تناسلی گرچه نریختن شهوت بداخل دهان آیا ازنظر شرع اسلام وپزشکی ممنوع است یانه توضیح بدی ممنون میشم؟
    2-بهترین روش برای ازبین بردن استرس درزمان معاشقه بازی نامزدان برای ازبین بردن زودانزالی .نریختن شهوت زودچکار مهم است که باید رعایت بشه؟
    3-بعضی افراد میگوین درهنگام همبسترشدن درشب زفاف بهتراست هنگام دخول نبایدروی همدیگه قراربگیری صحبت یاحرکات مثل لب به لب یاسیینه دختر رو لمس کردن این موقع آیابرای بچه اثرمنفی میزاره یانه توضیح دهی؟
    4-چنددقیقه مهمه قبل ازهمبسترشدن حرکات معاشقه بازی رو انجام بدیم ؟

اللهم اهدناهالصراط المستقیم

با سلام
    اقای رحیم خان من با اجازتون اول بک قضاوتی روی این دو تاپیکی که تا بحال داشتید میکنم چون فکر میکنم خیلی کمکتون باشه البته امیدوارم ناراحت نشید و بدونید این قضاوت من از نوع نوشتن شماست و ربطی به خودتون نداره که بعدا بگید منو نشناخته انالیز نکنید
    میدونید نحوه نوشتن خیلی خیلی عجولانه ی شما و نوع جمله بندیهاتون و این دعاهایی که برای ما میکنید نشون میده شما خیلی خیلی نگرانی برای خودتون از نظر جنسی درست کردید که از محدودیت روحیتون خبر میده و با کمی تامل و صبوری و مطالعه کامل سایت میتونید به همه ندونستن هاتون پاسخ دهید پس اینقدر نگران نباشید کمی هم ارامش خودتون را حفظ کنید
    خوب حالا بریم سراغ پاسخ دهی:
    1- این فیلمهای مستهجن را توصیه میکنم اصلا نیبنید چون دردی درمان نمیکنه و راهی هم نشون نمیده و همش بیراهه است هر چی خواستید بدونید از همین سایت بدست میارید اما موضوعی که درش اشاره کردید اسمش رابطه جنسی دهانی است و اگر منی خارج نشه و به اصطلاح انزالی صورت نگیره و بهداشت تناسلی اقا هم کامل رعایت بشه مثل شستن با اب و صابون و خشک کردن این قسمت اشکال نداره و گناهشم نمیدونم واینجا هم مسائل شرعی رو پاسخ نمیدهند اما فکر نکنم گناهی داشته باشه اما اگر انزال صورت بگیره که دیگه هیچ چون هم در دین میگن نجسه و هم خیلی الوده پس پیشنهاد نمیشه و نیز رابطه جنسی دهانی در مورد خانها هم توصیه نمیشه چون خانمها ترشحاتشون ناخوداگاه است و نیز ناحیه تناسلی شونم هر چی بهداشت را رعایت کنند خیلی تمیز نیست پس توصیه نمیشه اما دلیلم نمیشه که بروی نامزدتون بیارید که اونجات کثیفه و بهش بربخوره
    2- اما استرس در موقع رابطه جنسی و ترس از زود انزالی متاسفانه اخرشم همون زود انزالی است و عدم ارگاسم پس یک لطفی در حق خودتون کنید اگر واقعا بیماری زود انزالی دارید همونطور هم که قبلا گفتم از اینجا نمیشه درمان کرد و قرص تجویز کرد و انواع اسپری و داروها هم که بگیم حالت مقطعی داره و درمان کلی نیست پس بروید دکتر بدون خجالتی و درمان کنید تا اینقدر نگران نباشید اما اگر نرمال هست پس دیگه چرا خودتون را عذاب میدهید که من با توجه به روحیه شما در نوشته هاتون فکر میکنم نرماله چون خیلی متعصبانه برخورد میکنید پس در موقع رابطه جنسی با نامزدتون یکی دوبار اول بی خیال این موضع بشید و یدونید خجالت نداره و اگر نامزدتون هم بدونه ناراحت نمیشه تا کم کم که به ارگاسم برسید در دفعات بعد مشکلتون حلههههههههههههه
    3-اما میشه بگید منظورتون کدوم بچه است؟؟؟؟؟؟
    مگه اون وسط بچه ایی هم هست که بخواد تاثیری بگیره البته اگر منظورتون اینه که بچه ببینه خوب این تصویر زیاببی برای یک بچه نیست اما اگر منظورتون اینه که اگر در همین حین نطفه بسته بشه باید بگم که نه نگران نباشید و بدونید که در رابطه جنسی هر چه ارتباط خوب و عاشقانه باشه روی نطفه تاثیر مثبت داره و بچه هایی که از پدر و مادری بدنیا می ایند که عاشق همند خیلی باهوش تر می شوند و عاشقتر
    اما اگرمیخواهید شب زفاف دسته گل به اب ندهید عروس خانوم یک ماه قبل از این تاریخ قرص جلوگیری مصرف کنند و این مصرف را تا بعد از این شب و حتی شش ماه ادامه دهند خوبه تا دست هردوتون پر بشه البته اگر ازمایش خون بروید هم مرکز مشاوره قبل ازدواج اینها رو بهتون میگه
    4- برای شروع رابطه جنسی چند مرحله وجود داره که زمان هرکدومشون هم به نیاز و شرایط دو طرف مربوطه که اولش با معاشقه شروع میشه و همون چیزهایی که  از بعضی افراد شنیدید را انجام میدهند بعد مرحله نزدیکی و بعد ارگاسم است که مقدارش و نوعش همش بخودتون مربوطه و فرمول خاصی نداره معاشقه خیلی خیلی خوبه و مهم چون  اماده سازی روحی میکنه هم ارتباط را بهتر میکنه و عجولانه برخورد کردن ممکنه باعث درد و اذیت هم بشه پس معاشقه میتونه  این مشکل را از بین ببره
    موفق باشید

8. رحیم جان من مرده ی سوالاتت هستم و مطمئن باش هروقت سوال طرح کنی هرچی دستم باشه میذارم زمین و میام پاسخت رو می دم فقط
    عزیزم این بار دومیه که ازت می خوام سوالات جدیدت رو اگر به سوال قبلی مرتبط نیست در ادامه سوال قبلی مطرح نکنی و بجای کلیک کردن روی دکمه ارسال پاسخ روی ارسال جدید ( در پایین هر سوال ) کلیک کنی و سوال جدیدت رو با عنوانی مناسب بصورت جداگانه ارسال کنی
    منم عاجزانه ازت تقاضا دارم اینو رعایت کنی چون درغیر اینصورت دکتر صادقی پاش برسه به انجمن قبل ار هرچیز از ادامه فعالیت شما جلوگیری می کنه و واقعا حیفه چون شما فعالیت بدی ندارید فقط باید به قوانین احترام بگذاری
    متشکرم

1- اینجا در مورد مسائل دینی هیچوقت بحث نمی کنیم . از کاربرها هم خواسته شده در اینگونه موارد اظهار نظر نکنند . نه ما مجتهدیم و نه مجتهدی در اینجا به فعالیت ما نظارت دارد پس لطفا سوالات دینی نپرس دوست من . از لحاظ علمی رابطه دهانی ، چه مرد با زن و چه زن با مرد یکی از راههای انتقال بیماری و عفونت از جمله HIV هست و لزومی هم نداره فرضا مرد به انزال برسه تا عفونت و بیماری انتقال پیدا کنه ، ترشحات اندک پیش از انزال هم می تونه بیماری رو منتقل کنه . توصیه شده اگر از سلامت افراد مطلع نیستید هرگز رابطه دهانی برقرار نکنید و اگر کردید از کاندوم ( زنانه یا مردانه ) استفاده کنید . سلامت افراد رو هم نمیشه مثل مادربزرگا از روی رنگ رخ افراد تشخیص داد چون تپل ترین مرد یا زن دنیا با گونه های گل انداخته هم می تونه حامل ویروس اچ آی وی باشه . پس بهتره اگر مرد می خواد برای خانم این عمل رو انجام بده ابتدا خانم رو به کاندوم زنانه مسلح کنه ! و برعکس اگر خانمی می خواد برای آقا ... قبل به آقا بگه از کاندوم استفاده کنه که خداروشکر مخترعین گرامی کاندوم با طعم میوه برای همین مواقع طراحی و تولید کرده اند . ضمن اینکه ریختن منی در دهان زن جدای اینکه شانس انتقال عفونت ها بیماری ها رو زیاد می کنه از طرفی برای اغلب خانمها بسیار تهوع و چندش آور است . رحیم جان اون فیلمها تجاری هستند و صرفا جهت تحریک بیننده ساخته  می شوند . به هیچوجه سعی نکن تمام عملیات ژانگولری که هنرپیشه های فیلمهای رابطه جنسی ی از خودشون بروز می دهند در رابطه زناشویی و احتمالا عاشقانه ات انجام دهی .

2-  ببین رحیم جان یکی از درمانهای زودانزالی اینگونه است که شما به متخصص مراجعه می کنی دکتر یک قرص ضد اضطراب بهت میده که ضمن اینکه اضطراب و هیجانت رو کم می کنه از طرفی کمی میل جنسیت رو هم کاهش می ده و خلاصه مشکلت به شکل مطلوبی کاهش پیدا می کنه اما برای هزارمین بار می گم که خیلی خوب نیست خودت رو به قرص و اسپری و ... شرطی کنی . سعی کن ذهنت رو کنترل کنی و حواست رو کمی منحرف کنی . حالا مه اینکه به بدهکاریهات فکر کنی چون اینجوری زودانزالیت درمان میشه اما ناتوانی جنسی می گیری احتمالا ! ولی سعی کن خیلی روی مسائل هیجان انگیز تاکید و زوم نکنی . به خودت تلقین کن که هیچ اتفاقی نمی افته ... و باز هم می گم که معمولا اولین تجربیات جنسی توام با چنین هیجاناتی هست . این مسائل تا حدی عادیه و بمرور با بالارفتن تجربه مشکلت حل میشه ( جون هرکی دوست داری دوباره سوال نپرس برای جلوگیری از بیرون آمدن شهوت چه کنم ؟  بخدا از پشت مانیتور همین چیزا رو بیشتر نمیشه گفت . تا الان هم دست کم 4 بار بهت گفتم )

3- ببین این سوالت هم بیشتر جنبه دینی داره و من تاکید می کنم اینجا هیچ بحثی درباره مسائل دینی نداریم . بطور علمی شما روت به هرطرفی که باشه و هر پوزیشن معمولی که انتخاب کنی تاثیری روی شخصیت و شکل بچه نداره و اتفاقا هرقدر این انتخابها با رضایت طرفین باشه به سلامت هر سه تاتون ( شما و خانم و بچه ! ) کمک می کنه . اگر در منبعی خوندی که اگر به اعضای هم نگاه کنید بچه کور میشه یا اگر باهم حرف بزنید بچه لال میشه یا اگر چهارشنبه نزدیکی کنید بچه خنگ میشه و ... بهتره از متخصصین همون منبع بپرسی پایه و اساس علمی حرفی که می زنید چیه ؟! بطور علمی از این خبرا نیست و اتفاقا تا می تونی حرف بزن و حرفهای خوب و قشنگ هم بزن

4- دقیقا 3 دقیقه و نیم قبلش شروع کن ( شوخی بود )
    رحیم جان استاندارد نداره
    من مخالفم که بیایم یک لیست از حرکات و زمان حرکات تهیه کنیم و بدیم دست افراد بگیم این مدلی پیش بری رابطه موفقی خواهی داشت و اگر اینکارا رو نکنی موفق نخواهی شد !
    نه اصلا اینطوری نیست
    بذارید اینجا یک کمی هم به طبیعت و غریزه اطمینان کنیم . آموزش خوبه . مطالعه خوبه اما شما به خواسته های خودت و همسرت رجوع کن . یعنی در کنار آموزش و مطالعه حتما سعی کن در این مورد ( رابطه جنسی ) نظر همسرت رو هم جویا بشی . شاید اولش خجالت بکشه و نگه اما اگر با زبون خوش و درست بپرسی بلاخره ایشون هم نظرش رو می گه و مطمئن باش هیچکس بهتر از خودت و ایشون نمی دونه دقیقا چکاری بدرد شما می خوره ؟
    مثال واضح بزنم
    فرضا خانمهایی هستند که موقع رابطه اگر دست به قسمت خاصی از بدنشان بزنی ( منظورم آلت تناسلی نیست . یکم ذهنت رو بکار بگیری متوجه می شی ) بشکل عجیبی سرد میشوند بطوری که دوست دارند رابطه رو قطع کنند !
    می بینی ؟ حالا در اکثر منابع آموزشی توصیه های فراوانی درباره ماساژ نقاط حساس گفته می شه اما رحیم جان این توصیه ها کلی هستند شما باید ببینی که خودت چه انتظاراتی از یک رابطه موفق داری و حتما و حتما در کنارش نظرات خانمت رو هم جویا بشی
    اینجا و در این رابطه هیچ جایی برای زورگویی وجود نداره و شما ( هردو ) باید سعی کنید همدیگر رو درک کنید و ضمن اینکه به خواسته هاتون برسید به توانایی ها و خواسته های طرف مقابلتون هم احترام بذارید
    گاهی ممکنه شما از یک حرکت صرفنظر کنید وقتی می بینید که خانمتون دوست نداره
    گاهی ممکنه انجام این عمل رو به زمان دیگری موکول کنید تا همسرتون به مرور زمان بهش عادت کنه
    گاهی ...
    خلاصه توصیه می کنم که مطالعه ت رو زیاد کنی اما اینجا هم درست مثل فیلم قرار نیست شما هرچی که در یک مقاله خوندی روی خانمت پیاده کنی . به خودت و زندگیت لطف می کنی اگر سعی کنی لااقل در اولین روابط بیشتر از اینکه به فکر خودت باشی به فکر همسرت باشی . مطمئن باش در دراز مدت اصلا بابت این ملایمت ضرر نمی کنی

موفق باشی
    سوال دیگه ای هم داشتی بپرس
    فقط جان سامی در یک تاپیک جداگانه و با عنوانی مناسب محتوی سوالت بپرس

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  9. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بااحترام فراوان عرض تبریک دارم میلاد نبی مکرم اسلام (ص)وامام جعفرصادق(ع)بشماودست اندرکاران محترم
    1-مشخصات بنده آقای دکترمن 87کیلوگرم وقدم186سانتی متروکمرم50سانتی متراست آیاسن من 30سال است بنظرشما براساس قدم اضافه وزن دارم یانه؟

2-چگونه مشخص میشه که نامزدبنده پرده بکارتش سالمه یانه جواب دهی ممنونم؟

10. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آقای دکترآلت بنده که11.5سانته درشب زفاف کاملااین آلت عمل دخول انجام بدم یاچندسانتی واردجلوی خانم کنم کهاحساس دردی نکنه تاعذاب نکشه آیا این موقع راهنمائی کنی که چگونه عمل دخول انجام پذیره تا پرده پاره نشه؟

11. rahim12 نوشته است: سلام
    بااحترام فراوان عرض تبریک دارم میلاد نبی مکرم اسلام (ص)وامام جعفرصادق(ع)بشماودست اندرکاران محترم
    1-مشخصات بنده آقای دکترمن 87کیلوگرم وقدم186سانتی متروکمرم50سانتی متراست آیاسن من 30سال است بنظرشما براساس قدم اضافه وزن دارم یانه؟

2-چگونه مشخص میشه که نامزدبنده پرده بکارتش سالمه یانه جواب دهی ممنونم؟

سلام

رحیم تو رو به خدا سوالاتت رو در تاپیک های جداگانه مطرح کن
    بابا یه موضوع جدید بساز فرضا به این اسم که " وزن مطلوب " بعد سوال اولت رو مطرح کن
    برای سوال دومت هم در ادامه تاپیک " بکارت " سوالت رو مطرح کن
    جون هرکی دوست داری
    تو رو به میلاد رسول قسم اینو رعایت کن دوست من . قوانین رو رعایت نکنی دسترسیت مسدود میشه . بعدا گله نکنی رحیم جان

1- رحیم جان بطور علمی کمی اضافه وزن داری . برای محاسبه وزن مطلوبت از لینک زیر استفاده کن
    http://www.roham.ws/web/bmi.html

2- ببین رحیم جان دلیلی نداره به نامزدت شک داشته باشی . وقتی می خوای یک زندگی مشترک رو آغاز کنی بهتره تا جایی که جا داره به هم نگاه مثبت داشته باشید مگر اینکه خلافش ثابت بشه .  توصیه من اینه که در این موارد حساسیت بخرج ندی و باید بدونی تشخیص بکارت سالم کار من و شما نیست و فقط متخصص زنان می تونه اینکار رو بکنه . فقط اینو بگم که همه بکارتها در هنگام نزدیکی دچار خونریزی نمی شوند . پس اگر نزدیکی کردی و خون ندیدی به همسرت شک نکن انواع حلقوی و بخصوص حلقوی ارتجاعی با درصد بالایی دچار خونریزی نمی شوند
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. rahim12 نوشته است: سلام
    آقای دکترآلت بنده که11.5سانته درشب زفاف کاملااین آلت عمل دخول انجام بدم یاچندسانتی واردجلوی خانم کنم کهاحساس دردی نکنه تاعذاب نکشه آیا این موقع راهنمائی کنی که چگونه عمل دخول انجام پذیره تا پرده پاره نشه؟

لطفا سوالاتت رو تقسیم بندی کن و در یک تاپیک هزار سوال مختلف نپرس
    کشتی منو

ببین دوست من
    قبل از هرچیز بهت توصیه می کنم تاپیک زیر رو خوووووووووووووووب بخونی
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-13063.html
    تورو خدا شب عروسی یقه عروس رو نگیر . بذار واسه یک وقتی که خسته نباشید و ...

بعدشم رحیم جان لازم نیست با خودت خطکش ببری داخله حجله . شما اول خوب معاشقه کن تا ایشون تحریک بشن و ... ( توضیحاتش در لینکی که دادم بهت هست ) بعد به آرامی کارت رو شروع کن . هرجا حس کردی درد می کشه کار رو متوقف کن . به سانت و میلیمترش نگاه نکن . وقتی درد داره کار رو متوقف کن . بعد دوباره آروم شروع کن
    لازم نیست اصلا همه کار رو در یک جلسه تموم کنی
    قبلا هم بهت گفتم اگر سعی کنی بارهای اول بیشتر به فکر همسرت باشی ضرر نمی کنی
    ممکنه خیلی درد داشته باشه ممکنه اصلا درد خاصی هم نداشته باشه
    تو اما بهش فرصت بده و کم کم و بمرور برو جلو
    اگر خیلی اذیت شد ادامه اش رو بذار برای فردا
    حتما ازش نظرش رو بپرس . حالش رو بپرس . سعی کن بهش روحیه بدی و جان هرکی دوست داری وقتی عملیات به پایان رسید روتو نکن اونور و نخواب . سعی کن باهاش حرف بزنی و بهش دلداری بدی و حمایتش کنی . این مرحله برای دخترها بخصوص برای کسانی که در یک محیط سنتی - مذهبی رشد کرده اند خیلی مهمه . پس سعی کن خوب طی بشه
    آفرین پسر خوب

13. rahim12 نوشته است: سلام

با سلام
    خدایش اقا جان شما اصلا پاسخ هایی که براتون میدیم را می خونید پس چرا باز اینگونه سوال میپرسید میدونید اگر بخواهید به اینگونه عجولانه نوشتن هاتون ادامه دهید فکر کنم دیگه کسی پاسختون را نده مخصوصا اگر بخواهید بدون مطالعه سایت سوالی را بپرسید که بارها پرسیده شده شما در قسمت جستجوی سایت هر سوالی داری مثل کلمات شب زفاف، معاشقه، بکارت و غیره را بنویس اگر جواب ندیدی باز بپرس یکمی هم به خودت استراحت بده و جای نوشتن کمی هم بخوان
    اما در کنار صحبتهای کامل اقای سامی خدایش یک جواب بمن بدهید شما این اطلاعات مرد سالارانه را چگونه بدست میاری ها؟
    چطور میدونید عروس باید بکارتش سالم باشه اما نمیدونید نباید اینقدر بی محابا بهشون بی اعتماد باشید
    اگر شما معاشقتون کامل باشه به خواسته های هم احترام بگذارید و دنبال حرفهای خاله زنک ها برای اثبات مردی خود و عفت خانومت نباشی میتونی حالشو ببری اما در غیر اینصورت اون شب را بهتون تسلیت میگم
    این تاپیکم بخونید کمی جستجو گری بهتر از پرسشگری است

http://www.roham.ws/web/ftopict-5063.html

14. rahim12

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    عیدتان مبارک هزاران سال به این سال همیشه شادرولبتان باشه
    سوال بنده اینه نامزدبنده بامن احساساتی نمیشه خجالت میکشه وقتی آروم براش نوازش میکنم یابوسه میزنم عکس العمل وجودنداره ازطرف نامزدم به من اون سوالات قبلی روبرای آماده سازی خودم مطرح میکردم که استرس نداشته باشم ممنون شدم که راهنمائی کردی منو ولی خوب نمیشه احساساتی نامزدم باچه راهی واردبشم تا بااحساس وارد بشه که هردوتامون عالم رویائی عروج کنیم راهنمائی کنی ممنون میشم؟

15. rahim12 نوشته است: سلام
    عیدتان مبارک هزاران سال به این سال همیشه شادرولبتان باشه
    سوال بنده اینه نامزدبنده بامن احساساتی نمیشه خجالت میکشه وقتی آروم براش نوازش میکنم یابوسه میزنم عکس العمل وجودنداره ازطرف نامزدم به من اون سوالات قبلی روبرای آماده سازی خودم مطرح میکردم که استرس نداشته باشم ممنون شدم که راهنمائی کردی منو ولی خوب نمیشه احساساتی نامزدم باچه راهی واردبشم تا بااحساس وارد بشه که هردوتامون عالم رویائی عروج کنیم راهنمائی کنی ممنون میشم؟

عیدتان بادا مبارک   ای فداکاران قرآن

باسلام
    شما اصلا نگران عروجتون نباشید این موضوع زمان میخواد و حله
    فقط شما سعی کنید بهشون فرصت بدید باهاشون صحبت کنید تا احساس امنیت کنند و نترسند که زوری در کاره و کم کم خودشون درست میشوند
    زمان میخواد و با صحبتهای شما که ایشون را ازاد میگذارید تا خودشون روش نامزد بازی رو انتخاب کنند درست میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید