شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لخته خون - احساس خستگی

1. gajet7

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.اول از همه عید نوروز رو پیشاپیش تبریک میگم. و اما سوالم:
    میدونم الان میگین باید موضوعتونو جستجو می کردین! کردم . ولی اون چیزی که می خواستم دقیقا نبود!
    1-مدت زیادی هست که در عادت ماهانه ای که اتفاق می افته لخته ی خون می بینم! قبلا کم بود ولی جدیدا زیاد تر و بزرگ تر شده! داروی خاصی مصرف نمی کنم. 17ساله هستم. رابطه جنسی هم نداشتم! حدس میزنم یا دچار عفونت رحمی یا سرطان رحمی شده باشم!!

2-مدت کمیه که اکثرا احساس خستگی زیادی می کنم! کمبود خواب ندارم!نمی دونم! فکر می کنم یا دچار کم خونی شدم یا کم کاری تیروئید پیدا کردم . شایدم مشکل روانی!!!!!!!!
    با توجه به این که خودم رشته ی تجربی هستم خودمو مرتب چک می کنم که ببینم چه بیماری دارم!!!!
    ممنون می شم راهنماییم کنین و منو از این نگرانی در بیارین!

2. gajet7 نوشته است: سلام.اول از همه عید نوروز رو پیشاپیش تبریک میگم. و اما سوالم:
    میدونم الان میگین باید موضوعتونو جستجو می کردین! کردم . ولی اون چیزی که می خواستم دقیقا نبود!
    1-مدت زیادی هست که در عادت ماهانه ای که اتفاق می افته لخته ی خون می بینم! قبلا کم بود ولی جدیدا زیاد تر و بزرگ تر شده! داروی خاصی مصرف نمی کنم. 17ساله هستم. رابطه جنسی هم نداشتم! حدس میزنم یا دچار عفونت رحمی یا سرطان رحمی شده باشم!!

2-مدت کمیه که اکثرا احساس خستگی زیادی می کنم! کمبود خواب ندارم!نمی دونم! فکر می کنم یا دچار کم خونی شدم یا کم کاری تیروئید پیدا کردم . شایدم مشکل روانی!!!!!!!!
    با توجه به این که خودم رشته ی تجربی هستم خودمو مرتب چک می کنم که ببینم چه بیماری دارم!!!!
    ممنون می شم راهنماییم کنین و منو از این نگرانی در بیارین!

سلام
    نوروز شما هم مبارک باشه

1- وجود لخته خون در پریود معمولا طبیعی هست ولی خب گاهی علتهای دیگری هم داره و می تونید تاپیک زیر رو مطالعه کنید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1227.html

2- خستگی مفرط یکی از نشانه های مشکلات تیروئید هست . همچنین افسردگی هم می تونه چنین حالتی رو ایجاد کنه
    شما " تیروئید کم کار " و حتی پرکار رو سرچ کنید و ببینید سایر علایم مشکلات تیروئید رو ندارید ؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. elena32

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظرم بد نباشه به دکتر مراجعه کنید و در خواست سونو گرافی کنید که مطمئن بشید کیست یا فیبروم یا مشکلی نداشته باشید .
    شاید دلیل خستگی تون کم خونی باشه .
    در هر صورت ارتباطی به مجرد یا متاهل بودن نداره سونوگرافی از روی شکم انجام میشه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید