شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آمیزش مقعدی و خونریزی بعد از آن

1. hp_p-27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من دیشب بعد از اینکه چند ثانیه آمیزش مقعدی داشتم (یعنی از اونجائیکه نامزدم این نوع رابطه جنسی و خیلی دوست داره ولی من نمیذارم که این کارو انجام بده دیشب بلاخره برای 15-10 ثانیه کار خودشو کرد که چون من خیلی خیلی دردم اومد بلافاصله تمومش کرد). ولی بعدش وقتی رفتم دستشویی هنگام دفع مدفوع و یکم  بعدش مقداری خون ازم اومد که منو خیلی خیلی نگران کرد و ترسوندم.
    میخواستم ببینم ممکن مشکلی واسم پیش اومده باشه یا بیاد؟ چی کار باید بکنم؟و چی کار کنم که نامزدم و راضی کنم دست از این کار برداره؟

2. hp_p-27 نوشته است: با سلام
    من دیشب بعد از اینکه چند ثانیه آمیزش مقعدی داشتم (یعنی از اونجائیکه نامزدم این نوع رابطه جنسی و خیلی دوست داره ولی من نمیذارم که این کارو انجام بده دیشب بلاخره برای 15-10 ثانیه کار خودشو کرد که چون من خیلی خیلی دردم اومد بلافاصله تمومش کرد). ولی بعدش وقتی رفتم دستشویی هنگام دفع مدفوع و یکم  بعدش مقداری خون ازم اومد که منو خیلی خیلی نگران کرد و ترسوندم.
    میخواستم ببینم ممکن مشکلی واسم پیش اومده باشه یا بیاد؟ چی کار باید بکنم؟و چی کار کنم که نامزدم و راضی کنم دست از این کار برداره؟

دوست عزیز احتمالا چون این کار بدون تمایل شما و به یکباره بوده باعث زخم یا التهاب شده. که طبیعی هست.
    سعی کنید که دچار یبوست نشید تا این زخم و اگر التهابی پیش آمده سریعا خوب شود. و برای عمل دفع اصلا از زور زدن استفاده نکنید.
    میتونید از یک کرم ساده و نه انتی بیوتیک مثل کرم ویتامینه برای چرب کردن موضع استفاده کنید تا بهبود یابید.
    اما بدونید که در رابطه جنسی احترام به خواستهای منطقی و درست همدیگر از واجبات این امر و لزومات رابطه جنسی هست.
    شما باید از نامزدتون خیلی ساده راحت صریح و ریلکس بخواهید که این کار را نکند چون اصلا رابطه مقعدی تایید نمیشه.
    اما اگر ایشون خواستند به خودخواهی خودشون ادامه بدهند یا شما رو از سر دلسوزی تحریک کنند تا بخواسته های اشتباهشون جواب بدهید یا زور و خشونتی در میان باشه باید خدمتتون بگم که همین الان درباره ایشون بیشتر فکر کنید و بدونید که اگر نامزدتون به شما و خواسته هاتون اهمیت نده در بعدها حتما دچار مشکلات دیگری میشوید.
    شرط رابطه خوب احترام به هم هست نه اجبار.
    رابطه جنسی نباید یک طرفه باشد کمی در برخوردهای خودخواهانه ایشون تجدید نظر کنید.
    در قسمت نوار جستجو هم  این موضوع مطالعه کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. lorensa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. بله که نامزدتون باید خوشش بیاد. ولی نکته اینجاست که به فکر عوارض شدید اینکار برای شما هم هست یا نه؟ این نوع از رابطه پر از بیماری ها برای خانم هاست. اگر ایشان به این نوع رابطه اصرار داشت راجع به ایشان و انتخابتون کمی بیشتر فکر کنید. موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    به نظر منم  این کار که بدون گفتن به شما این کارو انجام دادن اشتباه بوده ولی این درخواست غیرعادی نبوده اکثر مردا این نوع رابطه رو دوست دارن و شما نباید انقدر نامزدتون و تشنه بذارید که شاید برای این کار دنبال کسه دیگه بره که فقط تجربه کنه.
    البته منم انقدر تجربه ندارم و سنم کمه ولی خوب منم روابط جنسی رو تجربه کردم.شما هم میتونید چند بار کوتاه بیاید بعد از چند بار برای نامزدتونم عادی میشه و زیاد اصرار نمیکنه البته امیدوارم اینجوری باشه.یا شاید وقتی میبینه شما درد دارید کوتاه بیاد.
    اندفعه هم چون بدون هماهنگی بوده شما انقدر درد کشیدید میتونید قبلش از روان کننده ها استفاده کنید تا اصطکاک کم تر بشه و به دنبالش دردم کم تر میشه بعد این رابطه فقط یکی 2 دفعه اول درد داره بعد حتی شاید خودتونم خوشتون بیاد در غیر این صورت و با وجود خطراتش بعد از چند بار میتونید کم کم قطعش کنید.
    اگرکه هنوز دخولی نداشتید این درخواست کاملا طبیعی و بعد از دخول از واژن مرد دیگه کمتر به این نوع رابطه فکر میکنه و اصرارش کم میشه با وجود اینکه بازم به این نوع رابطه علاقه داره.
    مگه نمیگید رابطه جنسی یه رابطه 2 طرفست پس شما هم میتونید یه کوچولو به خواسته نامزدتونم توجه کنید اما نذارید زیاد خودمونی بشه و هر دیقه بخواد تا شما به خواستش عمل کنید فقط بذارید چند بار تجربه کنه بعد دیگه شما کوتاه نیاید بگید یه بارم تو به خواسته های من توجه کن منم این کارو کردم جواب داد و الان دیگه اصرار به این نوع رابطه خیلی خیلی کم شده حدودا به صفر رسیده.
    بازم شما هرطور صلاح میدونید عمل کنید این نظر شخصی من بود.
    امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید