شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ANA+HIV

1. سلام
    من در تاریخ 14/2/87 با خانمی ناشناس رابطه جنسی داشتم و در کل رابطه ار کاندم استفاده کردم. در یک لحظه شک کردم که نکنه کاندم پاره شده باشه  اونو در اوردم و بادش کردم دیدیم هیچ سوراخی نشده.
    در تاریخ 24/2/87 تست HIV HCv HBsAG VDRL CRP همگی منفی بودند. پس از آن در تاریخ 15/4/87 نیز تست HIV دادم و منفی بود
    در تاریخ 10/10/87 انفولانزای شدید گرفتم و داروی انتی بیوتیک  ceftriaxone دو تا زدم و 10 تا کپسوا فکر کنم ازیترومایسین هم خوردم
    پس از ان در تاریخ 14/12/87 مجدد تست HIV و VDRL و ANA دادم که HIV  و VDRL منفی بود ولیANA= 1/160 گزارش گردید
    سوال:
    1- ایا ANA ربطی به مسئله s.#.e.#.x دارد؟
    2- آیا ممکن است الوده به HIV و یا بیماری مقاربتی دیگری باشم؟؟
    3- ANA نشانه چه بیماری می تواند باشد؟
    4- آیا ANA را در خلال s.#.e.#.x فوق گرفته ام یا از قبل هم بوده؟؟
    5- آیا به تست مجدد HIV نیازی هست؟؟
    با تشکر
    احمد

2. tacklili نوشته است: سلام
    من در تاریخ 14/2/87 با خانمی ناشناس در رابطه رابطه جنسیی داشتم و در کل رابطه ار کاندم استفاده کردم. در یک لحظه شک کردم که نکنه کاندم پاره شده باشه  اونو در اوردم و بادش کردم دیدیم هیچ سوراخی نشده.
    در تاریخ 24/2/87 تست HIV HCv HBsAG VDRL CRP همگی منفی بودند. پس از آن در تاریخ 15/4/87 نیز تست HIV دادم و منفی بود
    در تاریخ 10/10/87 انفولانزای شدید گرفتم و داروی انتی بیوتیک  ceftriaxone دو تا زدم و 10 تا کپسوا فکر کنم ازیترومایسین هم خوردم
    پس از ان در تاریخ 14/12/87 مجدد تست HIV و VDRL و ANA دادم که HIV  و VDRL منفی بود ولیANA= 1/160 گزارش گردید
    سوال:
    1- ایا ANA ربطی به مسئله s.#.e.#.x دارد؟
    2- آیا ممکن است الوده به HIV و یا بیماری مقاربتی دیگری باشم؟؟
    3- ANA نشانه چه بیماری می تواند باشد؟
    4- آیا ANA را در خلال s.#.e.#.x فوق گرفته ام یا از قبل هم بوده؟؟
    5- آیا به تست مجدد HIV نیازی هست؟؟
    با تشکر
    احمد

سلام،
    ANA معمولا در بیماریهای روماتولوژیک افزایش پیدا می کند ولی در جمعیت عادی (سالم) هم می تواند بالا باشد؛ بالا بودن آن ارتباطی با بیماری منتقله از راه جنسی ندارد. اب توجه به منفی شدن برای بار سوم آزمایش HIV نیازی به تکرار نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید