شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم پریود و تنبلی تخمدان

1. با سلام من خانمی دارای 30 سال و متاهل هستم 8 سال است که ازدواج کرده ام که مدت چند سال است که پریود نمی شوم و فقط با مصرف قرص استروژن و پروژسترون یا قرص ld پریود می شوم چون مشکل هورمونی دارم آزمایشات هورمونی به صورت زیر است
    lh:19.4 iu/l
    fsh:50.3 iu/l
    prolactin:861.5 ng/ml
    e2 (estradiol):10 pg/ml
    آیا با وجود این مشکلات می توانم باردار شوم؟
    به چه صورت درمان را باید برای بارداری انجام دهم؟

2. sara123456 نوشته است: با سلام من خانمی دارای 30 سال و متاهل هستم 8 سال است که ازدواج کرده ام که مدت چند سال است که پریود نمی شوم و فقط با مصرف قرص استروژن و پروژسترون یا قرص ld پریود می شوم چون مشکل هورمونی دارم آزمایشات هورمونی به صورت زیر است
    lh:19.4 iu/l
    fsh:50.3 iu/l
    prolactin:861.5 ng/ml
    e2 (estradiol):10 pg/ml
    آیا با وجود این مشکلات می توانم باردار شوم؟
    به چه صورت درمان را باید برای بارداری انجام دهم؟

سلام،
    تا زمانی که اختلال هورمونی و پریود منظم وجود ندارد، در نتیجه آن تخمک گذاری یا انجام نمی شود و یا نامنظم بوده و احتمال بارداری را پایین می آورد. ابتدا می بایست با درمانهای مناسب اختلالات هورمونی رفع شود و سپس اقدام به باداری کنید.

3. با سلام
    می خواستم بدانم برای درمان اختلالات هورمونی از چه دارو یا دارو هایی باید استفاده کرد ؟
    آیا با استفاده از این دارو ها اختلالات هورمونی برطرف می شود؟
      چه مدت طول می کشد تا اختلالات برطرف شود؟
    آیا با برطرف شدن اختلالات هورمونی پریود منظم می شود؟

4. sara123456 نوشته است: با سلام
    می خواستم بدانم برای درمان اختلالات هورمونی از چه دارو یا دارو هایی باید استفاده کرد ؟
    آیا با استفاده از این دارو ها اختلالات هورمونی برطرف می شود؟
      چه مدت طول می کشد تا اختلالات برطرف شود؟
    آیا با برطرف شدن اختلالات هورمونی پریود منظم می شود؟

سلام
    داخل محیط مجازی اینترنت و بدون بررسی نمیتوان دارو تجویز کرد و یا اضهار نظر کرد
    ولی از کجا میدانید اختلال هورمونی ایجاد شده باشد در هر صورت این اختلالات گاهی با گذشت زمان و گاهی با تجویز دارو برطرف میشود و پریود های شما نیز منظم میشود
    برای درمان به پزشک متخصص زنان مراجعه فرمایید

5. سلام
    با توجه به آزمایشاتی که انجام داده ام و نتیجه آنها در پست اول آمده است آیا اختلالات هورمونی مطرح نیست؟
    خواهش می کنم با توجه به جواب آزمایشات بفرمایید از چه داروهایی بهتر اسا استفاده نمایم؟
    با تشکر

6. sara123456 نوشته است: سلام
    با توجه به آزمایشاتی که انجام داده ام و نتیجه آنها در پست اول آمده است آیا اختلالات هورمونی مطرح نیست؟
    خواهش می کنم با توجه به جواب آزمایشات بفرمایید از چه داروهایی بهتر اسا استفاده نمایم؟
    با تشکر

سلام،
    اختلال هورمونی وجود دارد، پرولاکتین شما بالاست و می بایست درمان شود.

7. سلام
    دوره پریود نامنظم دارم و قصد بارداری نیز دارم.دکتر برایم 2 دوره قرص LD تجویز کرده و گفت که پس از این دو دوره احتمال بارداری افزایش می یابد. آیا واقعا با خوردن 2 دوره از این قرص ها و سپس قطع مصرف آن احتمال بارداری افزایش می یابد.؟

8. samtaba نوشته است: سلام
    دوره پریود نامنظم دارم و قصد بارداری نیز دارم.دکتر برایم 2 دوره قرص LD تجویز کرده و گفت که پس از این دو دوره احتمال بارداری افزایش می یابد. آیا واقعا با خوردن 2 دوره از این قرص ها و سپس قطع مصرف آن احتمال بارداری افزایش می یابد.؟

سلام،
    مصرف قرص ها باعث تنظیم شدن سیکلهای قاعدگی و در نتیجه بالا رفتن احتمال بارداری خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید