شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چربی نوک سینه در آقایان

1. باعرض سلام و خسته نباشی به شما به خاطره سایت خوبتون.بنده پس از رسیدن به سن بلوغ نوک سینه هام بزرگ شدن و چربی نوک سینم نمیره.با توجه به اینکه من سه سال است که بدن سازی کار میکنم و بدنی بسیار زیبا دارم و چندین بار خواستم در مسابقات شرکت کنم ولی نوکه سینه هام بد جوری تو زوق میزنه!و خجالت کشیدم برم مسابقه. برایی کوچک کردن نوک سینه هام من چیکار باید کنم؟ ناگفته نماند که من سه دفعه عمل ژیکوماسی را انجام دادم ولی فرق زیادی نکردن. من الان 20 سالمه تا حالا هم هورمون مصرف نکردم.مجید هستم از خوزستان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shabhay_tanhayi نوشته است: باعرض سلام و خسته نباشی به شما به خاطره سایت خوبتون.بنده پس از رسیدن به سن بلوغ نوک سینه هام بزرگ شدن و چربی نوک سینم نمیره.با توجه به اینکه من سه سال است که بدن سازی کار میکنم و بدنی بسیار زیبا دارم و چندین بار خواستم در مسابقات شرکت کنم ولی نوکه سینه هام بد جوری تو زوق میزنه!و خجالت کشیدم برم مسابقه. برایی کوچک کردن نوک سینه هام من چیکار باید کنم؟ ناگفته نماند که من سه دفعه عمل ژیکوماسی را انجام دادم ولی فرق زیادی نکردن. من الان 20 سالمه تا حالا هم هورمون مصرف نکردم.مجید هستم از خوزستان

سلام

اینکه شما سه بار عمل ژنیکوماستی انجام دادی ولی بازهم مشکلت حل نشده خیلی عجیبه !
    هر سه عمل زیر نظر یک پزشک بوده ؟!

مشکل از 3 حالت خارج نیست

1- مشکلات هورمونی و تداوم آن ( به هر صورت یعنی چه شما دارویی مصرف کنید که می گید نمی کنم چه خودتون مشکل هورمونی داشته باشید )
    2- بالا بودن وزن و داشتن چربی زیاد در بدن
    3- نقص کار پزشکی و درست جراحی نکردن !

مورد 2 با توجه به اینکه شما می فرمایید خوش هیکل هستید منتفیه ولی در تمام موارد ژنیکوماستی توصیه شده ابتدا فردمورد نظر وزن خودش رو کاهش بده بعد جراحی کنه چون در غیراینصورت براحتی چربی دوباره در محل جراحی جمع می شود . اما با توجه به حرفاتون این منتفیه

می مونه دو مورد دیگه
    اگر هر سه جراحی توسط یک تیم انجام شده بهتره به متخصص و تیم دیگری رجوع کنید
    و همچنین از لحاظ هورمونی کاملا چک بشید و لیست تمام داروها و مکملهایی که مصرف می کنید رو ذکر کنید
    البته شما که می فرمایید مصرف نکردید اما در این باشگاهها خیلی غیرمسئولانه و بی پروا انواع اقسام مکملها توصیه و تجویز می شوند .

پس شما باید یکبار

3. سلام.بازم منم. میخواستم سوال اون دفه ام رو کامل کنم.من وقتی بدن سازی رو شروع کردم وزنم 60 کیلو بود بعد از 2سال تمرین وزنم به 88 کیو گرم رسید.و بعد اولین عملم رو انجام دادم که فرقی نکرد.وباره دوم که عمل کردم تابستون سال پیش بود که وزنم 92 کیلو بود. 2بار پشت سر هم پیش پزشکه دیگه ای عمل کردم که کمی بهتر شود ولی نه اونجور که تو ذهنمه.و بدلیل 3 ماه دوری از تمرین وزنم 77 کیلو شود و الان با 6 ماه تمرین دوباره وزنم رو به 98 کیلو رسوندم می خوام تا 4 ماه دیگه وزنم رو به 103 برسونم و در مسابقات مثبت 100 شرکت کنم.من فقط 2 بار مکمل کراتین و پروتین وی مصرف کرم.بدنم استعداد عجیبی در افزایش حجم داره.آقای دکتر باره سوم که عمل کردم واقعا نوکه سینه هام کوچیک شودن ولی همین که بخیه ها رو کشیدم دوباره مثل دفه قبل گوشت اضافه در قسمت دورش به وجود تومد و جراحم گفت پوست ضخیمی داری.البته هر دو جراح باره اولشون بود که همچین عملی انجام میدادن.آقای دکتر از اونجایی که دیگه اصلا حاضر نیستم عمل کنم.و مدت کمی تا مسابقات دارم لطفا یه راهه بهم بگین که از این گوشته اضافه دوره نکه سینم خلاص شم.یه چیزی مثله کرم یه...............ببخشید طولانی شد .مجید.خوزستان

4. shabhay_tanhayi نوشته است: سلام.بازم منم. میخواستم سوال اون دفه ام رو کامل کنم.من وقتی بدن سازی رو شروع کردم وزنم 60 کیلو بود بعد از 2سال تمرین وزنم به 88 کیو گرم رسید.و بعد اولین عملم رو انجام دادم که فرقی نکرد.وباره دوم که عمل کردم تابستون سال پیش بود که وزنم 92 کیلو بود. 2بار پشت سر هم پیش پزشکه دیگه ای عمل کردم که کمی بهتر شود ولی نه اونجور که تو ذهنمه.و بدلیل 3 ماه دوری از تمرین وزنم 77 کیلو شود و الان با 6 ماه تمرین دوباره وزنم رو به 98 کیلو رسوندم می خوام تا 4 ماه دیگه وزنم رو به 103 برسونم و در مسابقات مثبت 100 شرکت کنم.من فقط 2 بار مکمل کراتین و پروتین وی مصرف کرم.بدنم استعداد عجیبی در افزایش حجم داره.آقای دکتر باره سوم که عمل کردم واقعا نوکه سینه هام کوچیک شودن ولی همین که بخیه ها رو کشیدم دوباره مثل دفه قبل گوشت اضافه در قسمت دورش به وجود تومد و جراحم گفت پوست ضخیمی داری.البته هر دو جراح باره اولشون بود که همچین عملی انجام میدادن.آقای دکتر از اونجایی که دیگه اصلا حاضر نیستم عمل کنم.و مدت کمی تا مسابقات دارم لطفا یه راهه بهم بگین که از این گوشته اضافه دوره نکه سینم خلاص شم.یه چیزی مثله کرم یه...............ببخشید طولانی شد .مجید.خوزستان

سلام،
    با توجه به عملهایی که روی شما انجام شده، بهتر است برای ادامه درمان به پزشک مراجعه کنید و توصیه های بالا را انجام دهید.

5. amirali_00 نوشته است: سلام من 23 سالمه و  يه جورايي همين مشکل رو دارم...من تنها مشکلي که دارم اينه که نوک سينه هام بزرگن...و گرديش از حد معمولي بيشتره.. طوري که جلوي ايينه وا يسادم خيلي جلب توجه مي کنه..و مورده بعدي اينکه نوک سينه ام جلو اومده طورd که اصلا نميتونم لباس نخي بپوشم چون واقعا خيلي بر امده هستش...پيش پزشک مراجعه کردم گفت با جراحي درست ميشه اما من قبول نکردم...اما واسم قرص تاموکسفین تجويز کرد...نکته بعدي اينکه من شکم بزرگي دارم..اين عامل ميتونه تاثير گذار بوده باشه...يعني چربي بدن مي تونه تاثير به بزرگي نوک سينه هام داشته باشه...؟من فقط مي خوام نوک سينه هام کوچيک بشه همين...چي کار بايد انجام بدم...
    ممنون از راهنماييتون

سلام

از جمیع شرایط اینچنین برمیاد که شما دچار ژنیکوماستی شده اید
    در این حالت کم کردن وزن حتما کمی اوضاع رو بهبود می بخشه اما بعیده که باعث بشه مشکل دقیقا حل بشه چون موضوع چاقی نیست . داروهایی مثل تاموکسیفن و رالوکسیفن می تونن گاهی مشکل رو تا حد خوبی بهبود ببخشن اما معمولا جراحی اجتناب ناپذیره  . در گردیش ( فکر کنم منظورتون محدوده قهوه  ای رنگ هست ) بعید می دونم بشه کاری کرد ولی بازهم می تونید با متخصص زیبایی مشورت کنید شاید لیزر بتونه کاری برای شما بکنه

6. سلام من 23 سالمه و  يه جورايي همين مشکل رو دارم...من تنها مشکلي که دارم اينه که نوک سينه هام بزرگن...و گرديش از حد معمولي بيشتره.. طوري که جلوي ايينه وا يسادم خيلي جلب توجه مي کنه..و مورده بعدي اينکه نوک سينه ام جلو اومده طورd که اصلا نميتونم لباس نخي بپوشم چون واقعا خيلي بر امده هستش...پيش پزشک مراجعه کردم گفت با جراحي درست ميشه اما من قبول نکردم...اما واسم قرص تاموکسفین تجويز کرد...نکته بعدي اينکه من شکم بزرگي دارم..اين عامل ميتونه تاثير گذار بوده باشه...يعني چربي بدن مي تونه تاثير به بزرگي نوک سينه هام داشته باشه...؟من فقط مي خوام نوک سينه هام کوچيک بشه همين...چي کار بايد انجام بدم...
    ممنون از راهنماييتون

7. ضمن عرض سلام و خسته نباشید .

ابتدا برای اطلاع بیشتر شما از مشکلم به شرح مختصری درباره خودم میپردازم ، بعد از آن مشکلم را مطرح میکنم ، من محمد موسوی هستم ، تکاور نیروی دریایی هستم  و در حال حاضر در تیپ کلاه سبزهای پایگاه دوم دریایی در بوشهر مشغول به خدمت هستم  به دلیل موقعیت شغلی در هفته ای یک مرتبه تمرین سقوط آزاد و چتر کشیدن داریم ، در هفته دو مرتبه شنای استقامت با مسافت بالای دو کیلومتر در دریا انجام میدهیم همینطور یک روز در میان  مسافت 5 تا 10 کیلومتر میدویم  بعلاوه تمرینات خاص نظامی خود مون رو هم انجام میدیم بعلاوه اینکه خارج از ساعت کاری یک شب در میان یک ساعت تمرین جودو انجام میدم ، حدود پنح ماه پیش در موقع غرود با چتر ضربه بدی به زانوی پای چیم خورد که مدت یک هفته درد بسیار شدیدی داشتم و بعد از آن با مراجها به بیمارستان نظامی و طی مراحل مختلف معاینه دکتر تشخیص داد که به دلیل تمرینات سخت کاری و ورزشی دچار پارگی در ناحیه مفصل زیر زانو شدم دکتر من را برای مدت یک ماه از دویدن و برای 3 ماه از پریدن منع کرد و تنها اجازه شنا کردن به من داد همینطور قرص کلسیم دی و  همینطور ویتامین ای برای هر روز و تعداد سه عدد آمپول تستوسترون برای هر ده روز یکبار تجویز کرد ، بعد از یک ماه تقریبا درد زانوم خوب شده بود و با گذشت یک ماه تقریبا به کارم برگشتم و تنها اجازه پریدن نداشتم تا سه ما تمام شد در این مدت فقط کلسیم و ویتامین ای استفاده میکردم تا اینکه دکتر گفت کاملا خوب شدم ومی تونم کاملا به حالت قبل برگردم و مشکل من از اینحا کم کم شروع شد پس از اولین جلسه تمرین دفاع شخصی و ضربه ای که از روبرو به سینم خورد احساس کردم که سوزن وارد سینه ام شده وقتی بعد از اون خودم را وارسی کردم به این نتیجه رسیدم که فقط سر سینه راستم مایه کرده و البته بسیار کمه جوری که به راحتی نمیشد تشخیص داد ولی وجود داره البته فقط سمت راست مدت دو ماه دیگه تا امروز هم صبرکردم تقریبا مایه  از بین رفته و حتی با لمس هم نمیشه اون رو حس کرد ولی کماکان در اثر ضربه و حتی ضربات کم دچار درد وحشتناکی میشم که معمولا چند ساعت به طول میکشه حالا می خواستم از شما در رابطه با این مسئله راهنمایی بخواهم  و در صورتیکه نیاز به مراجغه به دکتر متخصص وجود داشته باشد به چه دکتری باید مراجعه کنم البته در صورتیکه میشه با درمانی جزئی و بدون نیاز به دکتر این قضیه رو منتفی کرد بسیار سپاسگذار خواه بود.

با تشکر از اینکه برای چند دقیقه وقت و معلوماتتون رو به من اختصاص داد.

آقا در ضمن فراموش کردم که بگم من سنم 29 سال ، قدم 180 سانتیمتر ، وزنم 90 کیلو ، مجرد هستم ، سابقه عمل جراحی نداشتم ، تا دلتون بخواهد جراحت های منجر به بخیه داشتم و تها چندین مرتبه دچار ترک خورگی استخوان در ناحیه انگشت ویکبار هم در دنده شده ام.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید