شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

به دهان بردن هر شی در دهان

1. دوستای خوبم سلام خسته نباشید راستشو بخواهید یک کمکی ازتون می خواستم
    همانطور که قبلا هم گفتم من دختر 3 سال و نه ماهه دارم ایشون از از بعد تقریبا نه ماهگی هر چیزی را که میبینند در دهانشون میکنند و من با این علم که میدونستم نوزادان برای شناسایی هر شی از دهان کمک میگیرند و به نوعی زمان شناسایی دهانی از شش ماهگی شروع میشه خوب طبیعی می دونستم و جالب این هست که ایشون اصلا عادت به مکیدن انگشت هم ندارند و نداشتند البته خودش این کارو نمیکنه و گرنه من رفتار تندی نداشتم که منعش کنم و بر خلاف دیگر هم سالانش که در ارتباط زیادی هستیم میبینم که ایشون عادت مکیدن انگشت را نداشتند اما عجیب به شیر خوردن وابسته بودن تا حدی که خیلی خیلی و به زحمت از شیر گرفتمش و زجر زیادی کشیدم تا بتونم بدون تنش این کارو بکنم تا ایشون ضریه روحی نخوره و دو سال کامل هم شیر خورد
    و هنوزم ایشون هر کودکی را در حال شیر خوردن ببینه بدجور حسودی میکنه اما حرف و سوال من این است که با وجود این خصوصیات اخلاقی ایشون همه چیز را دهانش میکند و تا حالا با من بوده و من منعش میکردم اما حالا که به مهد میره مربیشون میگه خیلی این کارو میکنه و حتی خمیر بازیشو امروز خواسته در دهان بکنه البته نمیخوره فقط تو دهنش باهاش بازی میکنه و تنها خوبی که داشته اینه که قدرت عجیبی در کنترل لقمه داره و بارها خودش به تنهایی حتی در کودکی تونسته اگر چیزی در گلوش رفته از خفگی خودش را نجات بد ه البته اینها رو محض این میگم که بتونید کمک خوبی به من کنید وگرنه من هم بی خیال نیستم که زبونم لال خفه بشه
    خلاصه موندم چطور این عادت را از سرش در بیارم تا مریض نشه چون اگر بگم هم این جسم الوده است اهمیتی نمیده و دکترشم هم گفته طبیعی هست چون شناسایی دهانی تا سالها ادامه داره تا زمان پیش دبستانی فقط کنترل کنید مریض نشه
    حالا شما چه کمکی میتونید بمن بکنید ممنون میشم از تجربتون بگید و من را کمک کنید که چگونه این عادت را از سرش در بیارم
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید