شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

احتمال بارداری ..

1. arch83 نوشته است: یا سلام و خسته نباشید.من در روز14 خود با نامزدم نزدیکی داشتم با توجه به اینکه هنوز باکره هستم و 16ام ماه بایستی پریود میشدم اما نشدم و حالت تهوع نیز دارم احتمال حاملگی هست؟ و از وقتی عادت نشدم 3روزه که قرص ldمصرف می کنم.
    البته دخولی انجام نشده فقط موارد بالا و شایعاتی که اگر روز 14 منی حتی به پوست نزدیک وازن هم بخورد احتمال حاملگی هست نگرانم کرده.؟؟؟؟

سلام

این شایعات رو معمولا عمال رژیم صهیونیستی می سازند
    خواهر من درست  در لحظه تخمکگذاری هم اگر منی به هرجایی جز واژن وارد شود امکان بارداری نیست خیالتون راحت
    اگر منی به واژنتون نرسیده اصلا جای نگرانی نیست
    و تاخیر پریودتون ناشی از استرس هست و اگر بیش از 10 روز تاخیر داشتید بهتره به متخصص رجوع کنید

2. در ادامه

توضیح کلی : اگر منی به واژن رسیده باشد حتی در صورت وجود بکارت هم احتمال بارداری هست بخصوص در اون ایام و بهتر بود روش اورژانسی رو در 72 ساعت اولیه بعد از رابطه اجرا می کردید چون الان بی فایده هست
    خلاصه اگر منی و مایع پیش از انزال در دهانه واژن نریخته اصلا نگران نباشید

توضیح اضافه :
    تست خون همین امروز مشخص می کنه شما باردارید یا نه
    تست بی بی چک خانگی 21 روز بعد از رابطه مشخص می کند باردارید یا نه

3. آیا درسته که تخمدان چپ نسبت به راست فعالیت خیلی کمتری داره و کم تخمک میسازه ؟
    کسی که تخمدان راستش جراحی و خارج شده و تخمدان چپش هم کیست فولیکول داره چقدر احتمال بارداریش هست ؟

4. سلام ، من در روز 7 اسفند پریود شدم و در روز 15 اسفند در حالی که دو روز از پاک شدنم می گذشت با نامزدم اط پشت ، مقعد نزدیکی داشتیم که اون وقتی منیش داشت در میومد کشید بیرون که قسمتی از اون روی مقعد و به دلیل لزج بودن اون ناحیه در قسمت های دیگه هم ریخته شد ، دوره های من از 26-7 روز هست تا 31 روزه و من ساعت 11 صبح که این کار انجام شد چند دقیفقه بعد شستشو دادم محل رو و ساعت 2 بعد از ظهر دو قرص اچ دی مصرف کردم که هیچ حالت تهوعی نداشتم ما 12 ساعت بعد یعنی ساعت 2 شب دو قرص دیگه خوردم ، دو قرص اچ دی و این دفعه حالت تهوع داشتم ولی استفراغ نکردم، الان بعد از گذشت چهار پنج روز حالت تهوع و استرس  شدید دارم، می خواستم ببینم با این حال که دو روز از پاک شدنم گذشته بود و باکره هتسم و نزدیکی از پشت در حالت ایستاده بود و قرص ها رو در  20 ساعت اول مصرف کردم احتمال حاملگی من چقدر هست، دارم کلافه میشم و اعصابم خورده

5. سلام دوست عزیز
    این اصلا نگرانی نداره رابطه از پشت اصلا باعث حاملگی نمی شه تازه اگر منی هم به واژن شما رسیده باشه که احتمالش خیلی کمه باکره بودن شما احتمال حاملگی رو باز هم کمتر می کنه، و اینکه شما باز هم با این احتمال بسیار بسیار کم از روش اورژانسی استفاده کردید دیگه احتمال حاملگی رو به صفر میرسونه.
    قرص اچ دی بالانس هورمونی بدن رو به هم میزنه و باعث ایجاد حالت تهوع میشه،من شخصا یک بار از روش اورژانسی استفاده کردم و تمام روز حالت تهوع و استفراغ داشتم و پریودم هم در ماه بعد عقب افتاد.
    پس استرس نداشته باشید چون استرس و نگرانی شما پریودتون رو عقب میندازه و باعث نگرانی بیشترتون میشه !

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. شلامی دوباره...
    من امروز که 20 روزه از رابطمون میگذره تست بی بی چک رو امتحان کردم منفی نشون داد .آیا میشه بهش اطمینان کرد؟

7. دوباره سلام

من الان 12 روزه که پریودم عقب افتاده

البته امروز خیلی خیلی کم لکه بینی داشتم

یه دردهای خیلی خیلی خفیف هم زیر شکمم دارم

من یک هفته پیش که حدود 19 روز از اخرین رابطه ام می گذشت از بی بی چک استفاده کردم
    که همون طور که قبلا گفتم نتیجه منفی بود
    امروز هم که25 روز از اخرین ارتباطم میگذره دوباره با بی بی چک تست گرفتم باز هم نتیجه منفی بود
    حالا دیگه میتونم مطمئن باشم باردار نیستم
    منتظر جواب شما هستم

ممنون

8. وقتی دوبار تست بیبی چک رو دادید و منفی بوده دیگه واسه چی هنوز نگرانید؟
    عقب افتادن پریود شما یک دلیلش همین استرس و نگرانیتونه وقتی لکه بینی و درد هم دارید دیگه نگران نباشید و منتظر بمونید تا پریود بشید.

9. من الان بعد از 7 روز در روز 20 ام پریود شدم در حالی که همه می گن که امکان داره با روش اورژانسی پریود عقب بیوفته نه اینکه جلو بیفته، از دیروز صبح به صورت لکه بینی شروع شد و امروز به صورت لخته های خلی کوچیک هم بود و فرقش با پریود های عادی اینه که مقدارش تقریبن نصف اونه ، ولی همه علائم و آثارش هست، ممکنه که با روش اورژانسی بالانس هورمونی به هم خورده باشه و با اینکه پریودم 13 اسفند تموم شد بیست اسفند دوباره پریود شده باشم؟

ماجرای من این بود:

سلام ، من در روز 7 اسفند پریود شدم و در روز 15اسفند در حالی که دو روز از پاک شدنم می گذشت با نامزدم اط پشت ، مقعدنزدیکی داشتیم که اون وقتی منیش داشت در میومد کشید بیرون که قسمتی از اونروی مقعد و به دلیل لزج بودن اون ناحیه در قسمت های دیگه هم ریخته شد ،دوره های من از 26-7 روز هست تا 31 روزه و من ساعت 11 صبح که این کارانجام شد چند دقیفقه بعد شستشو دادم محل رو و ساعت 2 بعد از ظهر دو قرص اچدی مصرف کردم که هیچ حالت تهوعی نداشتم ما 12 ساعت بعد یعنی ساعت 2 شب دوقرص دیگه خوردم ، دو قرص اچ دی و این دفعه حالت تهوع داشتم ولی استفراغنکردم، الان بعد از گذشت چهار پنج روز حالت تهوع و استرس  شدید دارم، میخواستم ببینم با این حال که دو روز از پاک شدنم گذشته بود و باکره هتسم ونزدیکی از پشت در حالت ایستاده بود و قرص ها رو در  20 ساعت اول مصرف کردماحتمال حاملگی من چقدر هست، دارم کلافه میشم و اعصابم خورده

10. سلام به نظرم همین فکری که خودت میکنی درسته و پریود شدی
    با روش اورژانسی امکان پریود شدن زود هنگام هم هست چون کلا قرص اچ دی بالانس هورمونی رو به هم میزنه نه اینکه حتما عقب بندازه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. با سلام خدمت دوستان :

من در تاریخ 6 اسفند روزی بود که باید پریود میشودم ولی نشدم و در همون تاریخ با نامزدم رابطه داشتم البته دخول کامل
      انجام نشد و نامزدم انزالی هم نداشت.من 3 روز بعد یعنی در تاریخ 9 اسفند دچار خونریزی شدم که بر خلاف دوره های قبل
      هم خونریزی کمتری بود و هم هیچگونه دل دردی نداشتم.در تاریخ 12 اسفند تست خون دادم که 1.9 بود در 14 اسفند دوباره
      آزمایش دادم در آزمایشگاه دیگه که 5> بود.امکان داره حامله باشم؟آیا زود آزمایش خون دادم یا زمان برای آزمایش کافی بوده؟
      آیا خونریزی که داشتم با توجه به کم بودن و دل درد نداشتن پریود بوده یا نه؟
      البته من در این ماه استرس و نگرانی داشتم.

خواهشمندم آقای دکتر زود جواب بدید.نگرانم
    با تشکر

12. setareye_shargh نوشته است: با سلام خدمت دوستان :

من در تاریخ 6 اسفند روزی بود که باید پریود میشودم ولی نشدم و در همون تاریخ با نامزدم رابطه داشتم البته دخول کامل
      انجام نشد و نامزدم انزالی هم نداشت.من 3 روز بعد یعنی در تاریخ 9 اسفند دچار خونریزی شدم که بر خلاف دوره های قبل
      هم خونریزی کمتری بود و هم هیچگونه دل دردی نداشتم.در تاریخ 12 اسفند تست خون دادم که 1.9 بود در 14 اسفند دوباره
      آزمایش دادم در آزمایشگاه دیگه که 5> بود.امکان داره حامله باشم؟آیا زود آزمایش خون دادم یا زمان برای آزمایش کافی بوده؟
      آیا خونریزی که داشتم با توجه به کم بودن و دل درد نداشتن پریود بوده یا نه؟
      البته من در این ماه استرس و نگرانی داشتم.

خواهشمندم آقای دکتر زود جواب بدید.نگرانم
    با تشکر

سلام

اگر پریودتون منظمه خود بخود در اون تاریخ شانس بارداری پایین بود
    و باتوجه به تست بارداری لااقل شما فعلا باردار نیستید ! ولی خب بطور علمی زود آزمایش دادید خانم عزیز
    شما 26-7 همین ماه آزمایش بدید جواب قطعی تری دریافت می کنید .
    باردار شدن یا نشدنتون ربطی به درد پریود نداره و وقتی پریود شدید و لااقل 3-4 روزی خونریزی داشتید یعنی باردار نیستید

خلاصه در کل باید بهتون بگم نگران نباشید مشکلی نیست اما
    توصیه می کنم برای اینکه عیدتون با ترس و استرس طی نشه ( چون به احتمال فراوان پریود بعدیتون هم براثر استرس به تعویق می افته و نگرانترتون می کنه ) 4-5 روز دیگر تست خون بدهید و با خیال راحت به استقبال سال نو بروید
    موفق باشید . عیدتونم مبارک

13. اقا سامی من هنوز منتظر جواب شما هم هستم

14. maryamashena نوشته است: دوباره سلام

من الان 12 روزه که پریودم عقب افتاده

البته امروز خیلی خیلی کم لکه بینی داشتم

یه دردهای خیلی خیلی خفیف هم زیر شکمم دارم

من یک هفته پیش که حدود 19 روز از اخرین رابطه ام می گذشت از بی بی چک استفاده کردم
    که همون طور که قبلا گفتم نتیجه منفی بود
    امروز هم که25 روز از اخرین ارتباطم میگذره دوباره با بی بی چک تست گرفتم باز هم نتیجه منفی بود
    حالا دیگه میتونم مطمئن باشم باردار نیستم
    منتظر جواب شما هستم

ممنون

سلام
    ببینید دوست عزیز شما به هردلیلی پریودتون بیش از 10 روز به تاخیر افتاد بهتره به متخصص مراجعه کنید
    لزوما معنیش این نیست که باردارید فقط بهتره چک بشید .
    استرس می تونه دلیل اصلی مشکل شما باشه اما بازهم توصیه اصلی مراجعه به متخصص هست . آرامشت رو حفظ کن لطفا

وقتی 25 روز بعد از رابطه تست بی بی چک پاسخش منفی بوده یعنی باردار نیستید اما اگر می خواید بشنوید 100% احتمال بارداری منتفیه ؟! هیچوقت نمیشه اینو گفت .
    توصیه من اینه که شما اگر دوست نداری پیش متخصص بری
    لااقل همین امروز پاشو برو آزمایشگاه یک تست خون ساده بده و خودت رو خلاص کن
    هرچند فکر می کنم طی 1-2 روز آینده پریود می شی اما بهتره این آخر سالی با اعصاب خودت بازی نکنی
    برو تست خون بده نتیجه اش خیلی خیلی قطعی هست و با خیال راحت برو هفت سین رو بچین . عیدتم مبارک

هنوزم می گم ، احتمال بارداری در شما خیلی پایینه تنها موردش اینه که شما اگر اشتباه نکنم حوالی تخمکگذاری دستتون خط خورده . پاسخ تست های خونگی ( آنهم پس از 25 روز از رابطه ) هم قابل اطمینانه اما باتوجه به جمیع جوانب ( مثلا درست تست کردن توسط یوزر ) هیچوقت جای تست خون رو نمی گیره

15. با سلام. من 22 سالمه و قبلان واریکوسل داشتم که عمل کردم من با نامزدم  در روز 2 پریود  ایشان نزدیکی داشتما لبته بدون عمل دخول.آلت های تناسلیمون هم هیچ گونه تماسی هم با نداشتندبعد از ارضاء شدن من یک قطره آب  منی روری انگشت من ریخت که با آب شستم اما بدون صابون.بعد از  5دقیقه و خشک شدن انگشتم شروع به مالیدن مهبل خانومم نمودم  وچون از قورص استامینوفن استفاده کرده بودند ارضا نشدند. 20دقیقه بعد ایشان خونریزی به علت پریود داشتند و مهبل را شستند. آیا احتمال حاملگی وجود دارد ؟ با توجه به اینکه ایشان پرده دارند و سیکل قاعدگی 34 روزه دارند و دوره پریود ایشان 5 روز طول میکشد. الان 12 روز از این نزدیکی میگذرد و  ترشحات مهبلی کمتر شده  و دیشب و امروز حالت تحوع  داشتند.
    آیا احتمال  حاملگی وجود دارد ؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید چون الان شرایط بچه دار شدن ندارم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 57
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید