شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اصلاح موهای آلت زنان

1. با سلام
    میخواستم ببینم موهای آلت را چطوری میشه اصلاح کرد که موجب کلفتتر شدن موهای آلت نگردد؟ من بیشتر اوقات با تیغ اصلاح میکنم و این باعث شده موهای آلتم پرپشت تر شده است.
    ممنونم از جوابهایی که میدهید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. shiva1358 نوشته است: با سلام
    میخواستم ببینم موهای آلت را چطوری میشه اصلاح کرد که موجب کلفتتر شدن موهای آلت نگردد؟ من بیشتر اوقات با تیغ اصلاح میکنم و این باعث شده موهای آلتم پرپشت تر شده است.
    ممنونم از جوابهایی که میدهید.

سلام
    دوست عزیز اگر بفرمایید موضع زبر تر شده یا موها ضخیم تر شده اند میشه پذیرفت اما پرپشت تر شدنش به اصلاح ربطی نداره
    اگر تیغ زدن می تونست تعداد فلیکول مو رو افزایش بده اونوقت هیچ کچلی در دنیا وجود نداشت

اگر شاهد افزایش موهای زائذ ( کل بدن ) هستید بهتره به متخصص مراجعه کنید و بلحاظ مشکلات زنانه چک بشید ولی اگر داستان فقط موهای آلت هست چند راه هست

1- تیغ زدن . که شما ازش راضی نیستی ولی من می تونم بگم اگر تیغ خوب و نو انتخاب کنید و از نرم کنندهای مناسب اصلاح بهره بگیرید - و مواظب حساسیت پوستتون به این مواد هم باشید - هیچ چیزی با این دقت نمی تونه اون موها رو از بین ببره . ضررش عمدتا وقتیه که میذارید و اینکه احیانا اگر دستتون خط بخوره خیلی دردناک خواهد بود . بنظر من بی دردسر ترین روش همینه

2- الکترولیز که بنظر من جدا از هزینه اش به دردش نمی ارزه . حتما شما هم تایید می کنید اما روش ماندگاریست

3- لیزر . دائمی نیست . درد خاصی هم نداره . هزینه اش بیشتر دردآوره چون لااقل باید 4-5 بار انجام بدید تا کم کم موها نازک بشوند و برای مدت محدودی مشکلتون حل بشه و البته کلا در ایران خیلی مرسوم نیست کسی برای موهای آلتش از لیزر استفاده کنه

4- استفاده از موم . این روش موها رو کاملا و از بیخ از بین نمی بره اما نتیجه کار واقعا جالبه چون موضع اصلا زبر نمیشه . هزینه خاصی نداره فقط ظاهرا دردناکه تا حدودی و همچنین ممکنه احساس حساسیت به موادش داشته باشید

5- استفاده از ژلها و فومهای موبر . اینهم نتیجه اش کما بیش مثل موم هست ولی باید دقت کنید این ژلها حتما برای قسمت آلت تناسلی هم توصیه شده باشند . نمیشه هر ژل موبری رو روی اون ناحیه تست کرد . می تونید از داروخانه معتبر سوال کنید

6- استفاده از موبر های سنتی . می تونید از عطاریها تهیه کنید . فقط اگر استفاده کردید و موهای سرتون هم ریخت از من گله نکنید . توصیه نمی کنم

فعلا همین راهها بنظرم رسید
    و اگر خیلی نمی خواهید از بیخ و بن موها رو از بین ببرید می تونید از قیچی برای کوتاه کردن یا از ماشین اصلاح جدید با رعایت اصول بهداشتی استفاده کنید

در مورد 4-5 توصیه می کنم ابتدای امر یک قسمت کوچکی از ناحیه غیرحساسی از اندام تناسلی رو باهاش تست کنید . بعد از نصف روز اگر حساسیت و خارش و سوزش نداشتید بقیه را ادامه بدید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 11 کاربر ديگر
  3. با سلام
    موم از همه چیز بهتره ولی دفعات اول آزاردهنده است
    متشکرم

4. ramisa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ژيلت بهتر از تيغ هاي معمولي و كمتر از تيغ موها رو ضخيم تر مي كنه(تجربيه).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام راستش رو بخوای من فکر میکنم روی هر بدنی یکی از این روشها بهتر جواب میده میتونی امتحان کنی ببینی کدوم بهتره مثلا من خودم اگر از موم استفاده کنم علاوه بر درد و
    کشش پوست باعث میشه به مرور از هر بن دو تا مو دربیاد و موها مشکی تر بشه  موقع در اومدن هم سطح پوست , پوست مرغی میشه روی بدن من که اینطوریه, کرم مو بر رو راضی بودم مارک veet خوبه  اگر حساسیت نداشته باشی به مرور موها نازکتر و کمتر میشه و تیغ ژيلت جدید هم که عالیه  اگر با ژل خودش استفاده کنی لطیف تر مو رو برمیداره و اصلا بدن  زخم نمیشه و موها بعد از در اومدن خیلی زبر نیست
    لیزر هم خوبه اما بعد از چند ماه مجدد موها برمیگرده و باید از اول یه دوره دیگه بری
    این تجربیات من بود شاید روی بدن شما متفاوت باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام به همه دوستان.اگه میشه یه افتر شیو مخصوص ناحیه تناسلی معرفی کنید که حتی الامکان حساسیت هم ایجاد نکنه؟چون معمولا بعد از اصلاح موها خارش ایجاد میشه.البته ژیلت های جدید(ونوس که مخصوص بانوان هست)خیلی از معمولی هاش بهتره.مرسی

7. golijoon77 نوشته است: سلام به همه دوستان.اگه میشه یه افتر شیو مخصوص ناحیه تناسلی معرفی کنید که حتی الامکان حساسیت هم ایجاد نکنه؟چون معمولا بعد از اصلاح موها خارش ایجاد میشه.البته ژیلت های جدید(ونوس که مخصوص بانوان هست)خیلی از معمولی هاش بهتره.مرسی

با سلام
    در اینجا نمیشود محصولی را معرفی کرد چون هم تبلیغ است هم عواقبش دامان مان را میگیرد اما بد نیست بدونید که تهیه گیاه سدر به صورت طبیعی از عطاری ها و مخلوطش با کمی ماست یا اب یا جوشانده گل ختمی برای پوست صورت و نیز قسمت تناسلی خانمها و اقایون بعد اپیلاسیون خیلی خیلی سریع و معجزه اسا التهاب و خارش را بهبود میبخشه زمان مصرف هم 5 دقیقه برای ناحیه تناسلی و 15 دقیقه برای صورت هم کافی است

8. سلام.ممنون از پاسخ خانم بلوسی.اگه امکانش هست یه محصول که تایید وزارت بهداشت رو داشته باشه و در داروخانه ها موجود هست بصورت نامه خصوصی برام بفرستید.مسلما مشکلی از طرف من خدایی نکرده برای شما بوجود نمیاد.سپاس

9. توصیه کلی

هر ترکیبی رو بعنوان موبر یا افتر شیو خواستید در نواحی تناسلی ( اصلا  هرجای دیگری ) استفاده کنید حتما و حتما مقدار اندکی از این ماده رو در یک قسمت نچندان حساس موضع استفاده کنید و بگذارید لااقل 12 ساعت از ماجرا بگذره اگر مشکلی پیش نیامد اونوقت از اون محصول استفاده کنید .
    بنظر من در ناحیه تناسلی از افترشیو استفاده نکنید بهتره چون خودش عامل تحریک هست و بهتره از محصولات ضد التهاب و البته بی خطر برای اون نواحی استفاده کنید . شاید کمپرس آب سرد و پوشید لباسهای زیر نخی و آزاد بی ضرر ترین پیشنهاد باشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. sheida1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من فکر نمیکنم تراشیدن موهای تناسلی با تیغ مشکل زبری موها رو ایجاد کنه من هفته ای یکبار با تبغ اصلاح میکنم و بعدش حتما از کرمهای مرطوب کننده استفاده میکنم فقط یه سوال دارم اگه بخوام الت تناسلی خودم  رو اپیلاسیون کنم هر چند وقت باید تکرارش کنم ؟

11. سلام آقای sami مرسی از توصیتون.میشه بگید محصولات ضد التهاب و بی خطر مثه چی و اسمش چیه؟و( واقعامحصولی فقط مخصوص ناحیه تناسلی (نه افترشیوهای مورد استفاده آقایان) وجود داره منظورم بعنوان افترشیو هستش؟ )چون نمیشه آدم وقتی میره داروخونه توضیح بده.ممنون

12. golijoon77 نوشته است: سلام آقای sami مرسی از توصیتون.میشه بگید محصولات ضد التهاب و بی خطر مثه چی و اسمش چیه؟و( واقعامحصولی فقط مخصوص ناحیه تناسلی (نه افترشیوهای مورد استفاده آقایان) وجود داره منظورم بعنوان افترشیو هستش؟ )چون نمیشه آدم وقتی میره داروخونه توضیح بده.ممنون

سلام دوست من
    شما اگر بری داروخانه حتما کلی ژل ضدعفونی کننده مخصوص خانمها پیدا می کنه ( ژلهای نوباکتر ) در کنارش استفاده از کرمهای مرطوب کننده هم می تونه مفید باشه .
    کلا ترکیبات الکلی رو در اون قسمت خیلی بکار نگیرید بهتره . بیشتر حساسیت زا هستند . بهتره موضع رو بعد از اصلاح مرطوب نگه دارید تا حساسیت ها از بین بره و بعد از اون توصیه میشه موضع رو جهت جلوگیری از بروز عفونت ها خیلی مرطوب هم نگه ندارید ...

13. ramisa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    براي آنهايي كه پوست صورتشان نسبت به بند انداختن حساس است و دچار جوش و تقريبا حالت زخم به خود پيدا مي كند چه راه حلي است ؟
    اگر امكان دارد داروي گياهي معرفي كنيد
    ببخشيد كه بحث رو از مسير موهاي آلت عوض كردم به موهاي صورت

14. سلام فکر نمی کنم اجازه داشته باشیم توی این سایت اسم مارک خاصی رو بیاریم چون حالت تبلیغاتی پیدا میکنه ولی من هم این مشکل رو داشتم و رفتم داروخانه ، مسئول داروخانه یه ژل بعد از اصلاح به من داد که باعث خنکی و کاهش PH پوست میشه که ایجاد جوش و قرمزی رو کمتر میکنه.
    یه توصیه دیگه هم با توجه به تجربه خودم بهتون میکنم ، وقتی که صورتتون رو اصلاح میکنید لااقل تا یک روز بعد از لوازم آرایشی که با پوست تماس دارند مثل کرم و رژگونه استفاده نکنید و سعی کنید اصلا پوستتون رو به هیچ صورتی حتی دست زدن تحریک نکنید.
    امیدوارم این روش موثر باشه.

15. ramisa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ممنون از راهنماييتون
    من از خيلي ها شنيدم كه بعد از اصلاح اگر مي خواهيد پوستتان جوش نزند و هم ورم نكند ماست و خيار بزنيد
    مي خواستم ببينم اگر كسي توي اينجا امتحان كرده، جواب گرفته ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید