شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشح در پستان

1. violet_1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.آقای دکتر رهام.
    من حدود 2 سال است که از سینه هام مایع مثل شیر میاید.به  پزشک هم مراجعه کردم  و آزمایش هم دادم و پرولاکتین خونم در حد نرمال بود کمی بالاتر.قرص هم خوردم ولی گاهی  باز آن مایع خارج میشود البته گاهی و بعد خشک میشود و دوباره بعد مدتی در حد 2 روز ماید و قطع میشود.زرد رنگ است و طعم هم دارد دلیل آن  چیست؟
    دکتر از اینکه جواب دادید ممنون ولی در جواب سوالاتتون باید بگم من 21 سالمه.الانم به پزشک مراجعه نمیکنم.توده هم نداشتموخون ریزی  هم از سینهام ندارم.ماموگرافی هم انجام ندادم.و مجردم و در هنگام  فشار  بعد چند دقیقه حدود 10 دقیقه  مایع سفید خارج میشود.از هر دو سینه .البته من قرص کلونازپام با دستور پزشک استفاده میکنم چون پرش عصبی داشتم و به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کردم و این قرص را دادند.و در روز 3 بار به طور نصفه استفاده میکنم.
    ببخشید من  سعی کردم این بار قوانین را رعایت کنم .فقط نمی دانستم که چه طور جواب سوالاتتون رو بدم و از  ویرایش استفاده کردم.اگر باز هم مشکلی بود متذکر شوید.
    با تشکر

2. violet_1 نوشته است: سلام.آقای دکتر رهام.
    من حدود 2 سال است که از سینه هام مایع مثل شیر میاید.به  پزشک هم مراجعه کردم  و آزمایش هم دادم و پرولاکتین خونم در حد نرمال بود کمی بالاتر.قرص هم خوردم ولی گاهی  باز آن مایع خارج میشود البته گاهی و بعد خشک میشود و دوباره بعد مدتی در حد 2 روز ماید و قطع میشود.زرد رنگ است و طعم هم دارد دلیل آن  چیست؟
    با تشکر

سلام،
    شما چند سال دارید؟ آیا پزشک پستانهای شما را معاینه نمود؟ ماموگرافی انجام داده اید؟ سایر علایم مثل توده، درد، تب یا ... داشته اید؟ داروی خاصی مصرف می کنید؟ از یک پستان ترشح دارید یا هر دو؟ خودبخود ترشح بیرون می آید یا با فشار؟ ترشح هیچگاه خونی بوده؟

3. دکتر این سوال مشکل من هم هست.ولی انگار شما جوابی ندادید........

4. tarakhanom نوشته است: دکتر این سوال مشکل من هم هست.ولی انگار شما جوابی ندادید........

سلام،
    شرح حال کامل خود را با توجه به سوالاتی که در بالا از شروع کننده تاپیک شده ارسال کنید.

5. سلام
    من 25 سالمه و 1 سال پیش متوجه شدم از سینم مایع سفید رنگی خارج میشه.پزشک معالجم گفت شیر و با مصرف قرص تا 6 ماه قطع شدوالان دوباره بعد از 3 ماه شروع شده و من در استانه باردار شدن هستم..می خواستم بدونم مشکلی برای باردار شدن یا حتی نقص در بارداری بوجود نمیاره؟؟؟
    با تشکر....

6. tarakhanom نوشته است: سلام
    من 25 سالمه و 1 سال پیش متوجه شدم از سینم مایع سفید رنگی خارج میشه.پزشک معالجم گفت شیر و با مصرف قرص تا 6 ماه قطع شدوالان دوباره بعد از 3 ماه شروع شده و من در استانه باردار شدن هستم..می خواستم بدونم مشکلی برای باردار شدن یا حتی نقص در بارداری بوجود نمیاره؟؟؟
    با تشکر....

سلام
    یکی از شایعترین دلایل ترشح سینه پرولاکتین بالاست و البته دلایل دیگری هم دارد .
    اینم که دکتر صادقی پاسخ ندادند نه اینکه جواب ندارند . ایشون از اون خانم سوالاتی پرسیدند که دقیقا در تشخیص موثره ولی چون پاسخی به سوالاتشون داده نشد پس ادامه ندادند . دقیقا مهمه که این ترشحات یکطرفه هستند یا دو طرفه ؟
    در مورد خودتونم اون سوالات صدق می کنه و پاسخشون مهمه
    و بطور کلی توصیه می کنم تاوقتی این مشکل رو دارید بدون اجازه پزشک باردار نشید . و به متخصص رجوع کنید
    لینک زیرم بخونید . مفیده

http://www.roham.ws/web/ftopict-790.html

7. سلام من برای مدتی ایران نیستم و جایی که زندگی می کنم از نظر پزشکی خیلی ضعیف هستند...که ما حتی برای یه سرما خوردگی هم به پزشک مراجعه نمی کنیم...
    اگه ممکنه برام توضیح بدید که من نباید تو این شرایط باردار بشم؟؟؟؟ و چرا؟؟؟؟؟؟
    اضافه می کنم که
    ترشح فقط از یک سینه منه
    با فشار بیرون میاد و نهایتا یک قطره
    هیچ داروی خاصی مصرف نمی کنم
    ترشحات هیچ وقت خونی نبوده
    و علائمی مانند تب و درد و ..... ندارم
    و وقتی ایران بودم پزشک تشحیص پرولاکتین بالا رو داد
    اون لینکی هم که دادید خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم
    با تشکر

8. tarakhanom نوشته است: سلام من برای مدتی ایران نیستم و جایی که زندگی می کنم از نظر پزشکی خیلی ضعیف هستند...که ما حتی برای یه سرما خوردگی هم به پزشک مراجعه نمی کنیم...
    اگه ممکنه برام توضیح بدید که من نباید تو این شرایط باردار بشم؟؟؟؟ و چرا؟؟؟؟؟؟
    اضافه می کنم که
    ترشح فقط از یک سینه منه
    با فشار بیرون میاد و نهایتا یک قطره
    هیچ داروی خاصی مصرف نمی کنم
    ترشحات هیچ وقت خونی نبوده
    و علائمی مانند تب و درد و ..... ندارم
    و وقتی ایران بودم پزشک تشحیص پرولاکتین بالا رو داد
    اون لینکی هم که دادید خوندم ولی جواب سوالمو نگرفتم
    با تشکر

سلام

من نگفتم شما نباید باردار بشید عرض کردم بدون اجازه پزشک باردار نشید
    یکی از دلایل هم همین احتمال پرولاکتین بالاست که قاعدتا باید تحت کنترل در بیاد اونوقت چه مشکل شما پرولاکتین باشه و چه مسئله دیگری ممکنه - فقط ممکنه - داروهایی تجویز بشه که در حین بارداری نباید مصرف شوند . و اگر چه شما سابقه بالا بودن پرولاکتین رو داشتید اما شاید هم این ترشحات طبیعی باشه . پس بهتره در این مورد با پزشک مشورت کنید

بیشتر از این نمی تونم کمکی بکنم ولی قطعا نظر تخصصی رو دکتر صادقی و یا خانم دکتر پورقربان خواهند داد
    تاپیک زیر رو هم مطالعه کنید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-3019.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام
    من اینجا در حال حاضر هیچ دارویی برای این مشکلم مصرف نمی کنم
    و 2 ماه فرصت دارم تا باردار  بشم
    اگر تو این 2 ماه من باردار بشم ممکنه مشکلی بوجود بیاد یا نه؟
    اگر جوابتون مثبت به من دقیقا بگید که چه ازمایشاتی رو باید از پزشک اینجا بخوام  برام
    انجام بدند......
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید