شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا مرا راهنمایی کنید که چرا تا الان ما بچه دار نشدیم ( مهم و فوری)

1. با سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم تعدادی از مطالب رو خوندم من هم یک سوال دارم و از آقای دکتر می خوام جواب منو بدن :

من تقریبا 2 سال ازدواج کردم که شش ماه اول رو پیشگیری می کردیم ولی الان حدود یک سال و نیم است که بچه می خواهیم ولی هنوز نشده بارها به دکتر زنان مراجعه کردم و حتی عکس از رحم گرفته ام و دکتر میگوید مشکلی نداری همسرم نیز ازمایش اسپرم داده که دکتر گفت خوبه .

الان هم یک قرص تجویز کرده که استرس رو از بین می بره و 2 آمپول هم تجویز کرده که اگر بعد از 2مرحله حامله نشدم روز 13 باید بزنم

می خوام بدونم شما مشکل ما رو چی می دونید آیا این دفعه احتمال حاملگی چقدر است آیا پزشکم را عوض کنم یا نه

2. DrPourghorban

جراح و متخصص زنان و زایمان

با سلام
    در مورد سوال شما حتما باید با توجه سن تصمیم گیری شود اگر سن شما بالای 34 سال است باید اقدامات درمانی بیشتری شروع گردد ولی اگر سن پایین بوده و عجله زیادی برای بارداری ندارید میتوانید درمان را به روش انتظاری ادامه دهید .
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام دوست عزیزم
    لطفا راه پیشگیری در 6 ماه اول ازدواج رو بگید
    در ضمن نام داروهایی رو که پزشگ تجویز کرده رو بنویسید
    سن و شرایط کاری خود و همسرتون رو هم بگید چون بی تاثیر نیست
    به امید روزی که خبر بارداری شما رو در همین سایت بشنویم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز ما در شش ماه اول از کاندوم استفاده میکردیم

در این دوره دکتر قرصی به نام مینوپروموکریپتین داده که هر شب نصف قرص باید بخورم و قرصی به نام لتروفم لتروزول 2.5 که روزی یک قرص باید بخورم
    2 عدد امپول به نام choriomo داده که پس از دو دوره که حامله نشدم باید روز 13 بزنم
    خواهشن راهنمایی کنید

5. DrPourghorban

با سلام
    با توجه به نحوه درمان احتمالا شما از بیماریهای به اصطلاح تنبلی تخمدان رنج می برید و معمولا تا 4 دوره میتوانید این داروها را تکرار و در صورت عدم پاسخ به درمان قدم بعدی درمانهای پیشرفته تر مانند ای یو ای- لاپاروسکوپی و ای وی اف می باشد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : ROHAM
  6. سلام

من یه سوال خیلی مهمی دارم که هیج کس جواب درست نمیدهد

1- من میخواهم بدانم که حاملگی فقط در موقع تخم گذاری انجام میشه یعنی اینکه باید 14 روز قبل از بریود بعدی باشه و اگر توی اون موقعه نباشه بعد از اون حاملگی امکان بذیر نیست ؟ 3 روز بعد از بریود یا 3 قبل از بریود امکان حاملگی نداره ؟

لطفا به من جواب بدهید

مرسی

7. lilidubai نوشته است: سلام

من یه سوال خیلی مهمی دارم که هیج کس جواب درست نمیدهد

1- من میخواهم بدانم که حاملگی فقط در موقع تخم گذاری انجام میشه یعنی اینکه باید 14 روز قبل از بریود بعدی باشه و اگر توی اون موقعه نباشه بعد از اون حاملگی امکان بذیر نیست ؟ 3 روز بعد از بریود یا 3 قبل از بریود امکان حاملگی نداره ؟

لطفا به من جواب بدهید

مرسی

سلام،
    احتمال وجود دارد ولی در کسی که قاعدگی منظمی دارد بسیار پایین است؛ اگر همه چیز سر جای خودش باشد (قاعدگی 28 روزه - تخمک گذاری روز 14) دو تا سه روز قبل و بعد از تخمک گذاری احتمال بسیار بالا برای حاملگی وجود دارد.

8. سلام دوباره

خواهر من تازگی سزارین کرده یعنی 29 روز بیش و دکتر بهش گفته تا سه ماه با همسرش نزدیکی نداشته باشه ؟آیا این درسته ؟

و یه سوال دیگر این تست حاملگی که توی خونه انجام میدهیم اگه 7 روز مانده به بریود انجام میدهیم و حامله باشیم جواب درست میدهد یا باید حتما بعد از تاریخ بریود باش ؟

با تشکر فراوان

9. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    سوال اول بله
    سوال دوم  تستهای مورد استفاده  در منزل از حسایات و اختصاصیت متوسطی بر خوردار هستند (نه بد نه خوب) و رفرانس تصمیم گیری در هیچ بیماری یا آزمایشی نسیستند(بصورت رسمی) ولی با توجه به کارخانه سازنده یا کشور تولید کننده
    و مقادر به اصطلاح ارزش صحت و دقت که بروی جعبه تست نوشته شده در دامنه هایی که ذکر کردید جواب میدهد

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  10. من چند بار سوالم را مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم لطفا راهنماییم کنید

من 25 سالمه 3 سال هست ازدواج کردم...به دلیل خونریزی پریود زیادی که داشتم دکتر زنان رفتم...بعد از سونوگرافی گفتند مایوم یا کیست دارم..الان طی این یک سال 5 عدد مایوم دارم که بزرگترین آنها 47 میلی متر است که این کیست پارسال 37 میلی متر بوده...
    الان 3-4 تا دکتر زنان رفتم و گفتند هیچ درمانی نداره و باید زودتر حامله بشم و به خاطر داشتن کیست احتمال سقط هم وجود داره..من واقعا ار اینکه سقط داشته باشم ترسیدم

آیا اگر تا سال دیگر قصد حاملگی نداشته باشم خیلی خطرناک میشه؟؟
    آیا سایز کیست باعث سقط میشه؟
    آیا درمانی نداره؟
    من شوهرم الان راضی نمیشه بپه دار شیم میگه تا 3 -4 سال دیگه !!!!
    چکار کنم؟

11. با تشکر فراوان دوباره که به من جواب دادید  

من 27 ساله هستم و 2 سال که ازدواج کردم و همش هم جلوگیری میکنیم با کاندوم ولی این ماه اولین باری که جلوگیری نکردیم و من قرص metformin روزی یک عدد میخورم بخاطر کیست . شوهر من مایل نیست که ما بچه دار شیم .
    موضوع دیکه  این که بخاطر کار شوهرم و کار من ما هفته یه بار میتوانیم با هم باشیم یعنی در یک ماه فقط 4 بار با هم نزدیکی داریم که اون روزهای که با هستیم به روزهای تخمگذاری نمیشه واقعا نمیدونم چکار کنم ؟

آیا میشه بریود بشی و حامله هم باشی ؟

وقتی هفته ماه اول یا دوم حاملگی هست درد بریود هم امکان داره داشته باشی ؟

مرسی مجدد

12. m4rzieh نوشته است: من چند بار سوالم را مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم لطفا راهنماییم کنید

من 25 سالمه 3 سال هست ازدواج کردم...به دلیل خونریزی پریود زیادی که داشتم دکتر زنان رفتم...بعد از سونوگرافی گفتند مایوم یا کیست دارم..الان طی این یک سال 5 عدد مایوم دارم که بزرگترین آنها 47 میلی متر است که این کیست پارسال 37 میلی متر بوده...
    الان 3-4 تا دکتر زنان رفتم و گفتند هیچ درمانی نداره و باید زودتر حامله بشم و به خاطر داشتن کیست احتمال سقط هم وجود داره..من واقعا ار اینکه سقط داشته باشم ترسیدم

آیا اگر تا سال دیگر قصد حاملگی نداشته باشم خیلی خطرناک میشه؟؟
    آیا سایز کیست باعث سقط میشه؟
    آیا درمانی نداره؟
    من شوهرم الان راضی نمیشه بپه دار شیم میگه تا 3 -4 سال دیگه !!!!
    چکار کنم؟

سلام،
    به نظر من توصیه پزشکان را اجرا نمایید.

13. lilidubai نوشته است:

آیا میشه بریود بشی و حامله هم باشی ؟

سلام،
    خیر

lilidubai نوشته است: وقتی هفته ماه اول یا دوم حاملگی هست درد بریود هم امکان داره داشته باشی ؟

مرسی مجدد

خیر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید