شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روش طبی سنتی بادکش

1. با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز داشتم داخل سایت دوری میزدم که متوجه شدم یکی از مدیران سایت که مدیریت طب سنتی را در این سایت دارد هیچ گونه فعالیتی از ایشان ندیدم.سوالی برایم پیش اومده که لازم دونستم از ایشان بپرسم.
    من مرتبا دچار گرفتگی عضلات میشوم یکی از اقوام با استفاده از لیوان و کبریت چند باری واسم به قول خودش بادکش کرد.تاثیر بسیار مثبتی نسبت به پماد ها و دیگر درمانها داشت وچند ساعتی نمی گذشت که  دردم بسیار کاهش پیدا میکرد.خواستم از دوستان بپرسم آیا استفاده از این روش ضرری واسه بدن نداره؟؟
    منتظر پاسخ شما هستم دیگر دوستان هم اگر اطلاعاتی در مورد این روش دارند منتظر پاسخشون هستم.

2. adios

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت شما بله این کار موثر هست ولی به دست یک متخصص. یکی از اقوام ما دست چپش به شدت درد میکرد به یک متخصص مراجعه کرد و بعد از 4 جلسه طب سوزنی از این درد رها شد. اول با یک متخصص مشورت کنید بعد از بادکش کردن و حجامت و ... بهذه ببرید

3. سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی تون.اعتقاد زیادی به این طب سنتی دارم متاسفانه در جامعه ما رو به نابودی است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید