شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرده بکارت ..

1. eloki نوشته است: سلام من یک شب با دوستم نزدیکی داشتم ولی فردا ظهر خون ریزی داشته دکتر میگه پردش ارتجاعی بوده به نظر شما این امکان داره؟

سلام،
    ایجاد جراحت در هر نقطه از بدن باعث خونریزی در همان زمان خواهد شد و بافت پرده بکرات نیز از این قانون مستثنا نیست، تنها ممکن است در پارگی بکارت در برخی افراد مقدار خونریزی به حد قابل ملاحظه نباشد؛ چیزی که شما گفتید مثل این است که دستتان امروز ببرد، فردا ظهر خون بیاید!! تنها موردی که می توان رخ داده باشد این است که خونریزی در آن لحظه کم بوده و فرد روز بعد آثار آن را مشاهده کرده باشد.

2. سلام خوب هستید راستش میخواستم بگم که من وقتی بچه بودم دختر خالم انگشتشو فرو کرد تو رحمم خون نیومد نمیدونم پردم پاره شده یا نه ولی خیلی درد داشت چون بچه بودم یادم نبود ولی نمیدونم چرا تازگی یادم اومده خاطره ها برام زنده شده هرچقدر هم که نگاه میکنم نمیتونم ببینم که پرده دارم یا نه یه جوریه انگار از پایین چند تا تیکه گوشت اومده بیرون و یه چیزی روی سوراخ رو گرفته راستش میترسم دست بزنم   ببخشید اگه سوالمو دوباره مطرح کردم آخه نمیدونستم اومده یا نه ممنون میشم کمکم کنید

3. 007007 نوشته است: سلام خوب هستید راستش میخواستم بگم که من وقتی بچه بودم دختر خالم انگشتشو فرو کرد تو رحمم خون نیومد نمیدونم پردم پاره شده یا نه ولی خیلی درد داشت چون بچه بودم یادم نبود ولی نمیدونم چرا تازگی یادم اومده خاطره ها برام زنده شده هرچقدر هم که نگاه میکنم نمیتونم ببینم که پرده دارم یا نه یه جوریه انگار از پایین چند تا تیکه گوشت اومده بیرون و یه چیزی روی سوراخ رو گرفته راستش میترسم دست بزنم   ببخشید اگه سوالمو دوباره مطرح کردم آخه نمیدونستم اومده یا نه ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    عنوان از این مرتبط تر با موضوع سوالتون پیدا نکردید ؟ ( هستی !! ) البته احتمالا به همین دلیل سوالتون حذف میشه اما من فعلا می تونم بگم
    هیچکس نمی تونه در این مورد اظهار نظر قطعی بکنه
    بستگی به میزان ورود انگشت و چیزهای دیگه داره . بهرحال اگر خونریزی نداشتید میشه بیشتر امیدوار بود که مشکلی پیش نیامده
    در مورد قسمت اول که اصلا نمیشه نظر داد و باید بدون ترس و واهمه به متخصص مراجعه کنید .
    ولی خودتون هیچ کنجکاوی در این زمینه بخرج ندید و هرگز سعی نکنید دست بزنید ببینید چی به جیه . چون اینجوری ممکنه ناخواسته برای خودتون مشکل درست کنید .
    موفق باشید

4. سلام
    میخواستم بدونم وقتی ما پروِِئید میشیم خون از کجا مییاد
    از همون جایی که پرده وجود داره مییاد یا یک سوراخ دیگه ای هم برای اینکه خون بیاد و یا اینکه ارضا بشیم داریم ؟

5. سلام دوست عزیز.دستگاه تناسلی زنان با 2 مجرا به بیرون از بدن راه دارد.یکی برای خارج شدن ادرار و دیگری مدخل واژن هست(محل پرده بکارت) که خون پریود و ترشحات دیگر واژن از این مدخل خارج میشود.به گالری عکس یه سر بزنی و دستگاه تناسلی رو ببینی متوجه میشی.

6. با سلام و تشکر

می خواستم بدونم منظور از "کاویته آندومتر" در سونوگرافی چیست؟

جسارتا سوال دوم  اینکه آیا آزمایش یا ویزیتی هست که علت پاره شدن پرده بکارت رو

مشخص کند؟

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام.و روز خوش
    ببخشید .. میدونم که  این سوال بارها مطرح شده ..
    20 سال دارم تا کنون هیچ ارتباطی نداشتم..ولی به خاطر کنجکاوی شاید بیشتر به خاطر نااگاهی دستم را  وارد واژن میکردم حالا با توجه به اطلاعاتی که داده بودید نمیدانم امکان اسیب به پرده ام وجود دارد یا نه..
    با تشکر

8. niloo_i نوشته است: سلام.و روز خوش
    ببخشید .. میدونم که  این سوال بارها مطرح شده ..
    20 سال دارم تا کنون هیچ ارتباطی نداشتم..ولی به خاطر کنجکاوی شاید بیشتر به خاطر نااگاهی دستم را  وارد واژن میکردم حالا با توجه به اطلاعاتی که داده بودید نمیدانم امکان اسیب به پرده ام وجود دارد یا نه..
    با تشکر

سلام
    اگر دستتون رو وارد کردید که حتما چیزی از بکارت باقی نمونده ! اما احتمالا منظورتون انگشت هست دیگه باید مثل همیشه گفت بستگی داره به میزان ورود . اگر خونریزی نداشتید میشه امیدوار بود مشکلی پیش نیومده باشه
    در هر صورت جز متخصص اونهم با معاینه حضوری کسی نمی تونه نظر قطعی بده

9. با سلام
    يك سوالي داشتم ممنون ميشم كمكم كنين تا از نگراني در بيام.(فقط ببخشيد كه راحت صحبت ميكنم).من و نامزدم يك رابطه مقعدي داشتيم.بطوريكه رومون بطرف همديگه بود و در اثر ضربه هايي كه وارد ميكرد به قسمت جلويي من نيز ضربه وارد ميشد. همچنين بعد از اتمام رابطه ترشحات لزج مانند برنگ قهوه اي تيره داشتم كه حدودا سه روز ادامه داشت. آيا پرده بكارت آسيبي ديده است؟ ايا علت اين ترشحات همين است؟ من در حالت عادي با انجام ورزش هاي سنگين و طولاني ترشحاتم زياد ميشه ولي برنگ سفيد و شفاف. رابطه ما در روز 10 دوره پريودم انجام شد(اطراف دوره تخمك گذاري).
    پيشاپيش از پاسختون ممنونم.مرسي

10. maral_1983 نوشته است: با سلام
    يك سوالي داشتم ممنون ميشم كمكم كنين تا از نگراني در بيام.(فقط ببخشيد كه راحت صحبت ميكنم).من و نامزدم يك رابطه مقعدي داشتيم.بطوريكه رومون بطرف همديگه بود و در اثر ضربه هايي كه وارد ميكرد به قسمت جلويي من نيز ضربه وارد ميشد. همچنين بعد از اتمام رابطه ترشحات لزج مانند برنگ قهوه اي تيره داشتم كه حدودا سه روز ادامه داشت. آيا پرده بكارت آسيبي ديده است؟ ايا علت اين ترشحات همين است؟ من در حالت عادي با انجام ورزش هاي سنگين و طولاني ترشحاتم زياد ميشه ولي برنگ سفيد و شفاف. رابطه ما در روز 10 دوره پريودم انجام شد(اطراف دوره تخمك گذاري).
    پيشاپيش از پاسختون ممنونم.مرسي

سلام
    در این حالتی که شما توضیح دادید احتما پارگی بکارت وجود ندارد . ماشین که بهتون نزده ، آدم بوده و با یک قدرت معمولی باهاتون برخورد داشته . اصلا مشکلی نیست ...
    اون ترشحات قهوه ای رنگ هم اگر تکرار نشوند مسئله مهمی نیستند . نگران نباشید

11. سلام،
    جهت آگاهی دوستان درگیر در بحث قبلی، مطالب ارسالی توسط مدیریت خوانده شد و تاپیک پاکسازی گردید. لطفا در انجمنها فقط مطالب علمی را دنبال کنید.

با تشکر

12. دكتر وقتي به قسمت ورودي واژن نگاه ميكنم يه قسمت گوشتي مانند داخلش كه وسطش يه سوراخ كوچيك داره و وقتي اون پوست و به اطراف ميكشي اون قشاي گوشتي هست يعني هايمن همين؟و راحت ميشه ديدش يا داخل تره؟!!!!!
    به صورت گوشتييه؟يا به صورت يه غشاي نازك؟
    ايا ما خودمون ميتونيم ببينيمش؟

ممنون

13. fantasy نوشته است: دكتر وقتي به قسمت ورودي واژن نگاه ميكنم يه قسمت گوشتي مانند داخلش كه وسطش يه سوراخ كوچيك داره و وقتي اون پوست و به اطراف ميكشي اون قشاي گوشتي هست يعني هايمن همين؟و راحت ميشه ديدش يا داخل تره؟!!!!!
    به صورت گوشتييه؟يا به صورت يه غشاي نازك؟
    ايا ما خودمون ميتونيم ببينيمش؟

ممنون

سلام

بکارت می تونه بصورت یک غشای فوق العاده نازک باشه می تونه ضخیم تر باشه بطوری که بصورت قسمتی از بافت واژن دیده بشه
    بکارت در ابتدای دهلیز و نزدیکه دهانه واژن هست . شما خودتون هم می تونید ببینید . پزشک هم صرفا نگاه می کنه که می بینه دیگه ، از تلسکوپ که کمک نمی گیره
    ولی توصیه می کنم از هرگونه کنجکاوی و کشش و تنش در اون قسمت بپرهیزید چون ممکنه - فقط ممکنه - حین تماشا کردن بر اثر بی احتیاطی و ناآگاهی به بکارت صدمه بزنید
    موفق باشید

14. يعني همين كه من به راحتي دارم ميبينم اين مايمنم؟؟!!!!من تازه فهميدم!!!چه جالب اخه همه يه جوري از اين هايمن حرف ميزنن كه ادم فكر ميكنه چه چيزي هست و كجا هست   بعد اخه ميگن دكتر بايد بري تا تشخيص بده!!!!!نميدونم!!!!!!!
    ممنون به خاطر پاسخ و همينطور زود جواب دادن
    عيد شما و همهگي مبارك

15. سلام. بدون مقدمه بگم که من پنج شیش سال پیش توی دست شویی وقتی داشتم پامومیشستم چون این عملو تند انجام میدادم دستم سر خورد و یکی از انگشتام رفتداخل ( انگشتم کامل نرفت ولی یادمم نیست چقدرش رفت) و و چون خیلی با شدترفت با درد زیادی همراه بود و بعد از اون خونریزی داشتم! و بعدش که میخواستم راه برم بازم یه کم درد داشتم و نمیتونستم درست راه برم. (البتهفقط تا چند دقیقه اینجوری بودم) البته اینم بگم که تقریباً روزای آخر دورهی پریودیم بودو معمولاً روزای آخر من خونریزی ندارم و شاید فقط در حد یهلکه باشه و حالا نمیدونم اون خونریزی میتونه ربطی به پریودیم داشته باشهیا نه؟ آیا این درد و خونریزی میتونه از علائم پارگی بکارت باشه؟ و آیاهیچ راهی نیست که خود آدم بتونه بفهمه پرده پاره شده یا نه؟ میشه یه عکساز پرده ی پاره شده بذارین؟ در ضمن هیچ علائم روحی و جسمی بعد از پاره شدنبکارت اتفاق میفته که بشه از روی اونا تشخیص داد این اتفاق افتاده؟ و آیاموقع ازدواج پزشک میتونه تشخیص بده که پارگی در اثر رابطه ی جنسی نبوده وپرونده تشکیل میشه داد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 36
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید