شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چه مقدار لخته طبیعیه؟

1. mk_386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 24 سالمه
    یه سوال داشتم:
    البته باید قبلش بگم که من عادت به استمنا دارم ولی در حال ترکم و واقعا قصد ترک دارم.
    - وجود چه مقدار لخته در منی طبیعیه؟ آخه در منی من به طور عادیمقداری لخته هست اما اگه برای مدتی استمنا نکنم، مثلا 1-2 هفته، مقدار اینلخته بشدت زیاد میشه و شاید تا 80 درصد منی میرسه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

2. mk_386 نوشته است: سلام
    من 24 سالمه
    یه سوال داشتم:
    البته باید قبلش بگم که من عادت به استمنا دارم ولی در حال ترکم و واقعا قصد ترک دارم.
    - وجود چه مقدار لخته در منی طبیعیه؟ آخه در منی من به طور عادیمقداری لخته هست اما اگه برای مدتی استمنا نکنم، مثلا 1-2 هفته، مقدار اینلخته بشدت زیاد میشه و شاید تا 80 درصد منی میرسه.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

سلام،
    چیزی که از آن به عنوان لخته یاد می کنید، توده های فشرده اسپرم هستند که اینگونه دیده می شوند، مشکلی خاصی ندارید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mk_386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون آقای دکتر
    اما اگر من ابن عمل را انجام ندهم دچار سوزش و تکرر ادرار می شوم و مقدار زیادی منی از طریق ادرار دفع می شود. لطفا راهنمایی بفرمایید

4. mk_386 نوشته است: ممنون آقای دکتر
    اما اگر من ابن عمل را انجام ندهم دچار سوزش و تکرر ادرار می شوم و مقدار زیادی منی از طریق ادرار دفع می شود. لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام

خروج منی هنگام ادرار معمولا طبیعیه و مشکلی نیست
    بخصوص وقتی که یک مدتی - به هر فرمی - انزال نداشته اید

در مورد سوزش و تکرر
    البته میل جنسی بالا و عدم پاسخگویی به این میل تاثیرات متنوعی بر افراد داره اما بعید می دونم سوزش و تکرر ادرار طبیعی باشه و تازه باشه هم خودارضایی مرهمش نیست
    فکر می کنم اگر سوزش و تکرر ادرار دارید ، بهتره به متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کنید .
    علل مختلفی ممکنه باعث بروز این داستان بشه . از انواع عفونت بگیرید تا مشکلات کلیه و مثانه ( مثل سنگ و ... ) و التهابات پروستات و ...
    خلاصه توصیه من اینه که پیگیری کنید حتی اگر درنهایت متوجه بشید که علت خاصی نداشته

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. mk_386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون آقای دکتر

یه سئوال دیگه هم داشتم. من خیلی زود تحریک میشم. آیا میشه با روشی، درمانی یا دارویی میل جنسی را کاهش داد؟

6. mk_386 نوشته است: ممنون آقای دکتر

یه سئوال دیگه هم داشتم. من خیلی زود تحریک میشم. آیا میشه با روشی، درمانی یا دارویی میل جنسی را کاهش داد؟

با سلام
    فکر نمیکنم بشه براحتی گفت میل جنسی شما زیاده و درست نیست در زمان تجرد از قرص برای این امر استفاده کنید سعی کنید از محرکهای جنسی دوری کنید تا کنترلتون بیشتر بشه و نیز اینکه از  خوردن غذاهای تند پرهیز کنید دوش اب سرد هم خوبه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. mk_386

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باز هم ممنونم. اما چه قرصي؟ آيا بدون نسخه هم مي شه از داروخانه تهيه كرد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید