شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كم خارج شدن مايع مني

1. سلام من وقتي با شوهرم نزديكي ميكنم مايع خيلي خيلي كمي ازم خارج ميشه يا حتي بعضي وقتا احساس ميكنم هيچ مايعي نمياد ،ممكنه اين موضوع مربوط به استمنا باشه كه قبل از ازدواج بمدت 8 سال انجام ميدادم؟ممكنه به خاطر اين مشكل باردار نشم ؟آخه من چيكار كنم از غصه دارم ميميرم از دكتر رفتن هم خجالت ميكشم، دارويي براي رفع مشكل كم اومدن مني هست؟؟

2. با سلام عزیزم این که اصلا مطلب مهمی نیست و غصه نداره بهتر است که بدونید این موضوع کاملا طبیعی است و اصلا و ابدا ربطی به استمنا نداره و روی بارداری نه تنها تاثیر بدی نمیگذاره بلکه با جذب بالای شما در امر منی و عدم خروج کامل ان میتونه شانس بارداری را افزایش بده چون اینطوری هیچ اسپرمی از دست شما در نمیره

3. anita_8145 نوشته است: سلام من وقتي با شوهرم نزديكي ميكنم مايع خيلي خيلي كمي ازم خارج ميشه يا حتي بعضي وقتا احساس ميكنم هيچ مايعي نمياد ،ممكنه اين موضوع مربوط به استمنا باشه كه قبل از ازدواج بمدت 8 سال انجام ميدادم؟ممكنه به خاطر اين مشكل باردار نشم ؟آخه من چيكار كنم از غصه دارم ميميرم از دكتر رفتن هم خجالت ميكشم، دارويي براي رفع مشكل كم اومدن مني هست؟؟

سلام
    حدس می زنم مشکل شما خشکی واژن هست . یعنی ترشحاتتون کمه . نمی دونم چرا از منی اسم بردید ؟!
    خشکی واژن دلایل متفاوتی داره و رسما هیچ ربطی به استمنا نداره و به خودی خود هم باعث ناباروری نمیشه
    مشکلات روحی و التهابات واژن و ... همه می تونن باعث بروز خشکی واژن یا کاهش ترشحات زنانه بشوند
    بهتره توسط متخصص زنان ویزیت شوید و اصلا نگران نباشید مشکلتون قابل حل است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام آقاي دكتر من ديروز در مورد كم خارج شدن مايع مني ازتون سوال كردم ولي انگار منظورمو نتونستم برسونم . من هنگام نزديكي ازم مني خارج نميشه يعني از من مايع مني كه مال دستگاه تناسلي  خودم باشه ترشح نميشه، ولي از آلت تناسلي همسرم مني خارج ميشه- قبل از ازدواج 8 سال استمنا ميكردم  اوايل  زماني كه استمنا ميكردم مايع مني زيادي ازم خارج ميشد ولي بعد از اينكه ترك كردم و ازدواج كردم مني من كم شده و يا اصلا قطع شده نميدونم چرا لطف كنيد دليلشو بهم بگين شوهرم نميدونه كه ازم مني نمياد يا كم مياد .آقاي دكتر اگه دستگاه تناسلي من  مني ترشح نكنه باردار نميشم نه؟(دليلش استمناس؟ )خيلي نگرانم

5. anita_8145 نوشته است: سلام آقاي دكتر من ديروز در مورد كم خارج شدن مايع مني ازتون سوال كردم ولي انگار منظورمو نتونستم برسونم . من هنگام نزديكي ازم مني خارج نميشه يعني از من مايع مني كه مال دستگاه تناسلي  خودم باشه ترشح نميشه، ولي از آلت تناسلي همسرم مني خارج ميشه- قبل از ازدواج 8 سال استمنا ميكردم  اوايل  زماني كه استمنا ميكردم مايع مني زيادي ازم خارج ميشد ولي بعد از اينكه ترك كردم و ازدواج كردم مني من كم شده و يا اصلا قطع شده نميدونم چرا لطف كنيد دليلشو بهم بگين شوهرم نميدونه كه ازم مني نمياد يا كم مياد .آقاي دكتر اگه دستگاه تناسلي من  مني ترشح نكنه باردار نميشم نه؟(دليلش استمناس؟ )خيلي نگرانم

سلام
    دوست عزیز مرسوم نیست که ترشحات زنانه رو منی بنامیم و به همین خاطر خانم بلواسکای دچار سوتفاهم شده اند
    مشکل شما عدم ترشحات زنانه یا همون خشکی واژن - بخصوص هنگام تحریک شدن - هست .
    خانمها بخصوص در هنگان تحریک شدن ( همون خودارضایی شما فرضا یا رابطه جنسی ) ترشحاتی در واژن دارند که اتفاقا به بهتر برقرار شدن رابطه کمک هم می کند
    اینکه شما این ترشحات رو ندارید نه شرم آوره نه ربطی به خودارضایی تون داره و نه لزوما باعث عدم باروری میشه ولی در هرصورت نرمال نیست
    دلایل مرسوم این اتفاق هم استرس و اضطراب ، بهم خوردن بالانس هورمونی ، مشکلات و التهابات واژن و گاهی داروهایی که مصرف می کنید هست . توصیه می کنم به متخصص زنان رجوع کنید . مشکلتون حل میشه
    بازم تاکید داره درسته نداشتن ترشحات زنانه نرمال نیست اما معنیش این نیست که لزوما باردار نمی شید . ترشحات زنانه معادل منی مرد نیستند و روند باروری در خانمها چیز دیگریست
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. سلام دوست عزیز
    من با نظر آقای سامی موافقم.شما میتوانید با انتخاب گزینه جستجو روند بارداری خانومها رو چستجو کنید و اطلاعات کافی دراین زمینه بدست بیاورید تا از هرگونه شک و تردید ذهنتان پاک شود.ضمنا در مورد خشکی واژن هم بد نیست جستجو بفرمایید.ذر این سایت مطالب خواندنی در مورد این دو موضوع بسیار است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید