شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساس بودن آلت و انزال زودرس

1. سلام. آیا ممکن است حساس بودن سر آلت باعث انزال زودرس گردد؟ دلیل آن چیست؟ آیا می توان درمان کرد؟ روش درمان چگونه است؟

2. manima نوشته است: سلام. آیا ممکن است حساس بودن سر آلت باعث انزال زودرس گردد؟ دلیل آن چیست؟ آیا می توان درمان کرد؟ روش درمان چگونه است؟

سلام

بهرحال سر آلت جزو نقاط حساس آلت مردانه هست و تقریبا در همه مردان حساس هست اما این دلیل زودانزالی نیست
    زودانزالی دلایل متفاوتی دارد که روحی و جسمی هستند
    بله درمانهای متفاوتی برای زود انزالی وجود داره
    که پیرو آنچه گفته شد برخی از آنها مسائل روحی رو هدف قرار می دهند و برخی روی مسائل جسمی کار می کنند

درمانها از درمانهای  ابتدایی مثل
    تمرکز کردن روی مسئله دیگری هنگام رابطه آغاز می شوند و تا مصرف داروهای خوراکی پیش می روند .

استفاده از روشهای کنترل انزال ( قطع کردن نزدیکی هنگام نزدیک شدن به انزال و بعد از رفع هیجان ادامه دادن رابطه )
    استفاده از کرم ها و اسپری های بی حس کنند
    استفاده از قرصهای ضد اضطراب و افسردگی ( 100% زیر نظر متخصص )
    گاهی استفاده از دو کاندوم روی هم جهت کاهش سطح تماس
    تمرینات کیگل
    و ...

جزو روشهای درمان انزال زودرس هستند
    برای درمان این معضل باید با متخصص همکاری کنید و صبور باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. ea3ebi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    گاهي اوقات من بعد از انزال دچار دردي در ناحيه شكم بالاي آلت مي شود كه از لحاظ معاينات و سونوگرافي پروستات طبيعي بوده اما نگرانم و ميخوام بدونم علتش چيه؟متشكرم

4. ea3ebi نوشته است: با سلام
    گاهي اوقات من بعد از انزال دچار دردي در ناحيه شكم بالاي آلت مي شود كه از لحاظ معاينات و سونوگرافي پروستات طبيعي بوده اما نگرانم و ميخوام بدونم علتش چيه؟متشكرم

سلام،
    با توجع به طبیعی بودن معاینه و آزمایشات، این درد به علت بیماری خاصی نیست و احتمالا به دلیل انقباضات عضلانی هنگام انزال رخ می دهد.

5. منظور من این بود که مثل کف پا که بعضیها بعلت وجود ریشه های عصبی زیادتر نسبت به دیگران بیشتر حساس هستند وجود بیشتر همین ریشه های عصبی در سر آلت باعث حساس شدن آلت و با توجه به اینکه تحریک این اعصاب باعث انزال میگردد پدیده زودانزالی به وجود آید.
    آیا این موضوع امکان دارد؟ درمان آن چیست؟

6. با سلام.
    کسی به سوال من جواب نمی دهد؟
    من در سایت پزشکان هم این مطلب را خواندم ( قسمت دوم دلایل) ولی راه درمان آن را کلی گفته بود. ممکنه روشهای درمان برای این موضوع را کامل بیان کنید؟
    ممنون
    لینکhttp://pezeshkan.org/?p=14846

7. سوالی که مطرح کردید جواب خاصی هم نداره
    مثل اینه که
    بعضی ها به غلغلک حساس هستند بعضی ها نیستند
    بلاخره افراد مختلف نقاط حساس مختلفی هم دارند و درصد حساس بودن و تحریک پذیر بودن یک شخص نسبت به نقطه خاصی از بدن ممکنه بیشتر از افراد دیگر باشد ولی زود انزالی چیزی غیر از اینهاست .
    ما بیماری به اسم رشته های عصبی بیشتر از استاندارد در آلت نداریم !
    ممکنه یکی نسبت به نقطه خاصی تحریک پذیر تر از نفر دیگر باشد
    ولی اگر زود انزالی رخ می دهد باید درمان شود و درمانش قبلا توضیح داده شده و از مراجعه به متخصص اورولوژی آغاز می شود .

8. سلام
    دو تا سوال زود امزالي داشتم:
    1- اولا آيا خود مرد به تنهايي بدون كمك شريك جنسيش مي تونه از روشماستر و جانسون استفاده كنه؟و اگر چند بار خودشو تحريك كرد بايد حتمانهايتا به انزال برسه يا مي تونه بعد از چند بار تحريك ديگه ادامه نده تامثلا يك روز بعد كه دوباره خودشو تحريك كنه و بعد از چند بار تحريك متوقفكنه!اين عمل مفيده؟عوارض نداره؟
    2- كرمهايي كه گفتين رو چند دقيقه قبل از عمل جنسي بايد استفاده كرد دقيقا به كجا بايد مالونده بشه؟

9. دوست عزیز بهتره یکم توضیح بیشتری راجع به این تکنیک بدونید :

تكنيك ماستر و جانسون : اين روش شامل يادگيري ، تشخيص و كنترل احساسات و رفتارهايي است كه منجر ميشود فرد به اوج نقطه لذت جنسي برسد و انزال صورت گيرد ، اين روش نياز به اراده و تمرين زياد دارد ، اما از جمله موثرترين روشهاي درماني است كه تاكنون براي درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود يا شريك جنسي اش ، تحريك ميشود و هر بار كه به نزديكي نقطه اوج لذت جنسي ميرسند ، عمل تحريك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مينمايند ،

بعد از چند روز تمرين اوليه ، رابطه جنسی به روشي كه مرد در زير و زن در بالا قرار ميگيرد عمل تكرار ميشود به اين صورت كه مرد در زمان نزديك شدن به اوج نقطه جنسي با آگاه كردن زن كه در اينجا كنترل عمليات جنسي را در دست گرفته ، او را باخبر ميسازد تا رابطه را كنترل كند ،

بر طبق اين روش كه از جمله بهترين روشهاي درماني است ، فرد بعد از چندين هفته تمرين و ممارست ، به مرحله اي ميرسد كه كنترل رابطه جنسي برايش شرطي ميشود و ميتواند با كنترل احساسات رابطه جنسیي خود ، هم زمان رابطه جنسي اش را زياد كند و هم شريك جنسي اش را ارضاء كند . ( كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسي ميباشد ، لذا از جمله بهترين روشها براي افزايش مهارت جنسي محسوب ميشود )

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. ممنون که پاسخ من را داید اما یک سوال دیگر هم داشتم و این که آیا بعد از چند بار تحریک حتما باید به انزال رسید؟
    من قصد دارم خودم به تمرین بپردازم اما نمی خواهم در طول تمرینات تعداد بالا انزال داشته باشم می خواهم بدانم آیا با صرف تحریک کرد و توقف عملیات قبل از انزال و ادامه دادن تمرین مثلا در روز بعد می توان به نتیجه مطلوب رسید و عوارض ندارد یا اینکه پس از چند بار تحریک حتما باید منی خارج شود تا به نتیجه برسم و عوارض جانبی نداشته باشد.
    ممنون

11. سلام دوست عزیز
    این تکنیک به شما قدرت کنترل و زمان انزال را به شما میدهد.در تکنیک پس از چند بار تحریک بر حسب نیاز حتما باید فرد به انزال کامل برسد.شما باید ببینید پس از چند بار تحریک از لحاظ جسمی و روحی نیاز به انزال و ارضا پیدا میکنید.؟
    اما به نظر من تحمل بیش از 2 یا 3 بار غیر ممکن خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید