شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واکسن هپاتیت در بارداری

1. با سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم زدن واکسن هپاتیت در دوران بارداری مشکلی ندارد؟

2. به نام خدا
    با سلام
    عدم ایمنی در زمان بارداری و زایمان و کلا در هر زمانی نسبت به هپاتیت مشکلی ایجاد نمیکنه اگر از راهای هابتلا به ان مصون باشید
    یعنی در زمان زایمان بیمارستان و محیط زایمان استریل بوده از لوازم استیرل و یکبار مصرف استفاده بشه و نیز اگر خونی لازم شد به شما بدهند الوده نباشه که اینها در این زمان خوشبختانه رعایت میشه
    اما بهتر است بدانید زدن واکسن هپاتیت در زمان باداری اصلا اشکالی نداره و پیشگیری بهتر از چه کنم چه کنم است

3. asalnaz نوشته است: با سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم زدن واکسن هپاتیت در دوران بارداری مشکلی ندارد؟

سلام،
    تنها واکسنهای ویروسی زنده (سرخک، سرخجه و اوریون) و همچنین تب زرد را نباید در دوران بارداری تزریق نمود سایر واکسنها ممنوعیت تزریق ندارند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. من واکسن کزاز و هپایت را به فاصله پنج روز از یک بازو زده ام شدیدامتورم شده است

5. faranak_910 نوشته است: من واکسن کزاز و هپایت را به فاصله پنج روز از یک بازو زده ام شدیدامتورم شده است

دوست عزیز تا انجا که من میدانم با کمپرس اب گرم نه خیلی خیلی گرم ها ارومش کن تا واکسنت زودتر جذب بشه
    موضوع مهمی نیست باید تحمل کنی تا التیام پیدا کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید