شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اقدام جهت بارداری

1. با عرض سلام

من چهار سال از ازدواج ام میگذرد و در این مدت جلوگیری طبیعی داشته ام و الان سه ماه است که برای بارداری اقدام می کنم و بی نتیجه می باشد .ضمن اینکه من همیشه پریوده ای منظم 27 روزه دارم زمان تخمک گذاری هم همیشه روز 13 پریود می باشد و کاملا هم برایم مشهود است .آیا این تاخیر 3 ماه می تواند گویای مشکلی باشد یا بعد از این مدت جلوگیری طبیعی است ؟
    با سپاس

2. azadeh5573 نوشته است: با عرض سلام

من چهار سال از ازدواج ام میگذرد و در این مدت جلوگیری طبیعی داشته ام و الان سه ماه است که برای بارداری اقدام می کنم و بی نتیجه می باشد .ضمن اینکه من همیشه پریوده ای منظم 27 روزه دارم زمان تخمک گذاری هم همیشه روز 13 پریود می باشد و کاملا هم برایم مشهود است .آیا این تاخیر 3 ماه می تواند گویای مشکلی باشد یا بعد از این مدت جلوگیری طبیعی است ؟
    با سپاس

با سلام
    دوست عزیز معمولا خیلی خوب است اگر تصمیم به بارداری دارید حتما به یک پزشک زنان مراجعه کنید و یک چکاپ کامل کنید این یک کار طبیعی است و نباید حتما علت مهمی باشه و دکتر با معاینه شما و ازمایش خون کاملا امادگی شما را اعلام میکنه اما در کل باید بدانید که این حالت طبیعی است تا حدود 12 ماه نگران کننده نیست میدونید من در خیلی از افراد دیدم که با وجود جلوگیری طبیعی چند ماه بعد باردار شدند و همین فکر که ایا من مشکلی دارم یا نه خودش استرسی رو به شما ناخواسته وارد میکنه که روی زمان بارداری شما تاثیر میگذاره بی خیال باشید درست میشه
    اما اگر دکتر نرفتید بد نیست با دکتر هم مشورت کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید