شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

احتمال بارداری ..

1. با سلام خدمت اقای دکتر و دوستان.
    ببینید وقتی مرد با وجود کاندوم ارضا میشه بالاخره الت به اسپرم و منی اغشته میشه میخواستم بدونم حالا بعد از دراوردن کاندوم اگر حدود نیم ساعت بعد دخول بدون کاندوم صورت بگیره این اسپرم های خشک شده پس از رسیدن به واژن باز هم توانایی و قابلیت باروری دارن؟؟؟؟؟؟؟؟یا در مجاورت هوا و پس از خشک شدن میمیرن؟؟؟؟؟؟؟
    فقط ممنون میشم سریع جواب بدید میخوام بدونم لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من 8 روز از اخرین روز پریدم میگذره و فکر میکنم در روزهای پر خطر هستم .

2. maryam68 نوشته است: با سلام خدمت اقای دکتر و دوستان.
    ببینید وقتی مرد با وجود کاندوم ارضا میشه بالاخره الت به اسپرم و منی اغشته میشه میخواستم بدونم حالا بعد از دراوردن کاندوم اگر حدود نیم ساعت بعد دخول بدون کاندوم صورت بگیره این اسپرم های خشک شده پس از رسیدن به واژن باز هم توانایی و قابلیت باروری دارن؟؟؟؟؟؟؟؟یا در مجاورت هوا و پس از خشک شدن میمیرن؟؟؟؟؟؟؟
    فقط ممنون میشم سریع جواب بدید میخوام بدونم لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من 8 روز از اخرین روز پریدم میگذره و فکر میکنم در روزهای پر خطر هستم .

سلام

بله یا این توضیحات بهرحال درصدی - که خیلی هم کم نیست - احتمال بارداری هست و توصیه می کنم از روش اورژانسی استفاده کنید
    چون اولا اسپرم می تونه در لخته های بسیار کوچک منی که در گوشه و کنار آلت باقی مانده برای مدتی محدود زنده بماند هم از این مهمتر ممکنه مقداری منی در لوله آلت آقا باقی مانده باشد و در رابطه بعدی خارح بشود و .... برای همین توصیه می کنند بعد از هربار انزال آقایان بهتراست یکبار ادرار کنند !

3. با سلام
    اقاي دكتر من هرچي گشتم نتونستم جوابه سوالمو پيدا كنم موضوع حياتي تو رو خدا يك بار ديگه اگه ميشه توضيح بدين. من روز دوم پريود نامزدم با او ارتباط جنسي داشتم كه مني به طور كامل وارد آلت تناسليش شد.كه بعد از اين  موضوع خونريزي نامزدم ادامه دارد. با اين تفاسير آيا او مي تواند حامله باشد

4. kingofblackvan نوشته است: با سلام
    اقاي دكتر من هرچي گشتم نتونستم جوابه سوالمو پيدا كنم موضوع حياتي تو رو خدا يك بار ديگه اگه ميشه توضيح بدين. من روز دوم پريود نامزدم با او ارتباط جنسي داشتم كه مني به طور كامل وارد آلت تناسليش شد.كه بعد از اين  موضوع خونريزي نامزدم ادامه دارد. با اين تفاسير آيا او مي تواند حامله باشد

سلام

اینطور که متوجه شدم شما در حین پریود بودن نامزدتون با ایشون رابطه برقرار کردید و بعد از رابطه بازهم چند روزی نامزدتون پریود بوده اند
    اگر درست متوجه شده باشم باید بگم درصورتی که پریود نامزدتون منظم بوده باشه امکان بارداری در حد صفر و اگر نامنظم بوده باشه یک اپسیلون بالاتر از صفر خواهد بود .

خلاصه نگران نباشید اما از اونجایی که رابطه حین خونریزی ناشی از پریود می تونه احتمال انتقال بیماریهای و عفونت رو چندبرابر کنه توصیه می کنم اینکار رو نکنید یا از کاندوم استفاده کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    خانمي كه دوره هاي منظم 28 روزه دارد در روز 17 تماس جنسي سطحي بدون دخول داشته اند كه مني روي و اطراف واژن ريخته است.با توجه به اينكه ايشان باكره هستند آيا امكان بارداري وجود دارد؟

6. سلام...اگر آب منی اطراف واژن ریخته بشه احتمال بارداری چه قدره؟...در ضمن چند روزه که از زمان پریود شدن گذشته و پریود نشده...آ یا احتمال بارداری هست؟

7. llaminll نوشته است: سلام
    خانمي كه دوره هاي منظم 28 روزه دارد در روز 17 تماس جنسي سطحي بدون دخول داشته اند كه مني روي و اطراف واژن ريخته است.با توجه به اينكه ايشان باكره هستند آيا امكان بارداري وجود دارد؟

احتمال باداری در این حالت خیلی خیلی ضعیف است حتی میشود گفت صفر است اما باید همیشه مراقب بود از ریختن منی در اطراف یا روی واژن که پیش نیاد ولی نگران نباشید

8. snoopy_oopsi نوشته است: سلام...اگر آب منی اطراف واژن ریخته بشه احتمال بارداری چه قدره؟...در ضمن چند روزه که از زمان پریود شدن گذشته و پریود نشده...آ یا احتمال بارداری هست؟

نخیر احتمال باداری نیست و ممکن هست بابت همین استرس پریودی عقب افتاده باشد چون استرس خیلی تاثیر دارد اما چون این سوال بارها پرسیده شده است خدمتتون عرض میکنم که همیشه باید مراقب بود و احتیاط کرد با وجود اینکه احتمال باداری در این حالت انقدر ضعیف است که میشود گفت صفر می باشد اما بهتر است منی روی واژن یا اطرافش نریزد
    در کل جای نگرانی نیست

9. llaminll نوشته است: سلام

بله احتمالش هست
    بکارت نمی تونه بطور کامل جلوی ورود اسپرم رو به واژن بگیره

10. snoopy_oopsi نوشته است: سلام...اگر آب منی اطراف واژن ریخته بشه احتمال بارداری چه قدره؟...در ضمن چند روزه که از زمان پریود شدن گذشته و پریود نشده...آ یا احتمال بارداری هست؟

سلام

نمیشه درصد داد
    از صفر تا 100% احتمال بارداری هست .
    بهتر بود یا منی در اون نواحی نمی ریخت یا اگر ریخت از روش اورژانسی استفاده می کردید
    تاخیر پریود هم علل مختلفی داره
    دوتا از این علل رو معرفی می کنم 1- بارداری 2- اضطراب و ترس از بارداری ناخواسته

در نهایت بهتره تست خون بتا برای بارداری بدهند و یا اگر 21 روز از رابطه گذشته می تونن از نوار بی بی چک در منزل استفاده کنند

11. در ادامه سوال بالا

اگر منظورتون دقیقا اطراف واژنه یعنی به خود واژن کاری نداشته که هیچ . پاسخ همونیه که خانم بلواسکای لطف کردند و فرمودند اما اگر منظورتون از اطراف واژن اطراف ورودی واژن هست اونوقت دقیقا صفر الی 100 % احتمال بارداری هست و باقی قضایا

12. سلام من در تاریخ 87/10/30 با 1 دختر نزدیکی داشتم البته بدون دخول و بعد از اینکه ارضاع شدم منیم روی شکمش ریخت و 1 مقدار کم احتمالا بالای واژنش که واژنو با دستمال پاک کردم(البته مطمئن نیستم ریخت یا نه ولی بهر حال تمیز کردمش). بعد از اون دوباره در تاریخ 87/11/7 نزدیکی داشتم مثل قبلی و اینبار با وجود اینکه منیم روی واژن نریخت از روش اورژانسی استفاده کردیم و تقریبا 2ساعت بعد 2قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2قرص دیگه.و این دختر هنوز پریود نشده و نگرانم با توجه به اینکه پریود قبلی 87/10/12 بوده تقریبه سیکلهای ماهانش 2-3 روز جابجا میشه.
    دیروز بعداز ظهر و امروز صبح حالش بهم خورد.با توجه به اینکه تخمک سمت راستش کیست داره چند روزه دل درد داره و به دکتر هم مراجعه کرده و الان از ترسش مراجعه نمیکنه و تقریبا 2 روز پیش شکمش زیر ناف مقداری باد کرده بود.
    با توجه به این توضیحات میخوام بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟

13. mmmommm نوشته است: سلام من در تاریخ 87/10/30 با 1 دختر نزدیکی داشتم البته بدون دخول و بعد از اینکه ارضاع شدم منیم روی شکمش ریخت و 1 مقدار کم احتمالا بالای واژنش که واژنو با دستمال پاک کردم(البته مطمئن نیستم ریخت یا نه ولی بهر حال تمیز کردمش). بعد از اون دوباره در تاریخ 87/11/7 نزدیکی داشتم مثل قبلی و اینبار با وجود اینکه منیم روی واژن نریخت از روش اورژانسی استفاده کردیم و تقریبا 2ساعت بعد 2قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2قرص دیگه.و این دختر هنوز پریود نشده و نگرانم با توجه به اینکه پریود قبلی 87/10/12 بوده تقریبه سیکلهای ماهانش 2-3 روز جابجا میشه.
    دیروز بعداز ظهر و امروز صبح حالش بهم خورد.با توجه به اینکه تخمک سمت راستش کیست داره چند روزه دل درد داره و به دکتر هم مراجعه کرده و الان از ترسش مراجعه نمیکنه و تقریبا 2 روز پیش شکمش زیر ناف مقداری باد کرده بود.
    با توجه به این توضیحات میخوام بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟

سلام

احتمال بارداری در تاریخ 30/10 خیلی بالا نیست ولی بهرحال اگر منی به واژن رسیده باشه مقدار کمی احتمالش هست
    در تاریخ 11/7 احتمال بارداری نیست چون از روش اورژانسی استفاده کردید ولی باید بدونید که فرضا اگر در 30/10 ایشون باردار شده  باشند دیگه روش اورژانسی 7/11 نمی تونه مانع از بارداریشون بشه !
    این وسط حتما باید یادت باشه که اگر بعد از خوردن قرص تا دو ساعت بعدش حالش بهم خورد باید قرصها رو تکرار کنه و اگر بعد از دو ساعت بود مشکلی نیست ...

در نهایت بنظر من احتمال بارداری در ایشون فقط بدلیل رابطه 30/10 ممکنه باشه که اونم خیلی بالا نیست و شاید بشه گفت نباید نگران باشید
    استفاده از روش اورژانسی و استرس ناشی از بارداری ناخواسته حتما پریود ایشون رو تحت تاثیر قرار میده - به تاخیر می اندازه - و جای نگرانی نیست
    برای اطمینان بیشتر می تونید همین امروز تست خون بتا بدید و جوابش کاملا قابل اطمینانه

14. سلام. خسته نباشيد آقاي دكتر.سوالي داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    (پيشاپيش اگر كلماتي رو خيلي رك بيان كردم پوزش ميخوام چون اصطلاحات پزشكي بلد نيستم اما هدف رسوندن واضح منظورم بوده)
    من با نامزدم رابطه داشتم و حالا دو سوال براي من پيش اومده.ممنون مي شم كه اگر جواب بدين :
    1-ايشون باكره هستن،در روز رابطه حدود 3 هفته از آخرين پريودشون گذشته و حدود يك هفته به پريود بعدي مونده،پريود ها منظم بودن.با اين توضيحات : من با ايشون رابطه داشتم و البته هيچ دخولي انجام نشد و به روش هاي ديگر ارضا شدم و در هنگام خروج مني آلت من هيچ تماسي با آلت ايشون نداشت و حتي براي جلوگبرب از خروج مني آلت خود را گرفتم و پس از حدود 40 ثانيه آلت من(در حالي كه كمي با مني و مايع پس از آن خيس بود) مجددا با سطح بيروني آلت خانم تماس داشت و بعد از حدود 1 دقيقه تماس،سطح بيروني آلت ايشون هم با دستمال پاك شد.البته بعد از تقريبا 28 ساعت از دو قرص hd و 12 ساعت بعد از آن هم از دو قرص ديگر استفاده شد.با توضيحات فوق آيا احتمال بارداري هست؟اگر هست چه راه هاي ديگري براي كم كردن اين احتمال بايد انجام داد؟(آلان كه 48 ساعت گذشته است)

2-يك روز بعد از مورد اول رابطه ما به صورت دخول انجام شد.اما به علت باكره بودن ايشون دخول به صورت كامل انجام نشد.همچنين در زمان دخول آلت من به مني آغشته نبود.دخول تا محل ختنه گاه(5 ميلي متر بيشتر) انجام شد .به علت اينكه احساس كردم ابتداي آلتم به سوراخي تنگ تر برخورد كرده كمي آلت را به جلو فشار دادم (همان 5 ميلي متر) كه چون نامزدم احساس درد كرد سريعا آلت را خارج كردم.چند دقيقه بعد از آلت ايشان مقداري خون جاري شد كه تا 24 ساعت بعد هم در صورت تحريك يا ترشح آلت يا راه رفتن  يا نشستن زياد دوباره اين خونريزي چند بار تكرار شد.با اين توضيحات آيا پرده بكارت كلا از بين رفته يا تنها آسيب ديده است؟يا بافت اطراف يا دهانه به علت فشار خونريزي كرده است؟و آيا در اين حالت هم احتمال بارداري وجود دارد؟(اين اولين دخول بوده كه مدت كمي هم طول كشيد و اصلا ارضا و يا خروج مني از من اتفاق نيفتاده)
    با تشكر از شما

15. arash_rst نوشته است: سلام. خسته نباشيد آقاي دكتر.سوالي داشتم كه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    (پيشاپيش اگر كلماتي رو خيلي رك بيان كردم پوزش ميخوام چون اصطلاحات پزشكي بلد نيستم اما هدف رسوندن واضح منظورم بوده)
    من با نامزدم رابطه داشتم و حالا دو سوال براي من پيش اومده.ممنون مي شم كه اگر جواب بدين :
    1-ايشون باكره هستن،در روز رابطه حدود 3 هفته از آخرين پريودشون گذشته و حدود يك هفته به پريود بعدي مونده،پريود ها منظم بودن.با اين توضيحات : من با ايشون رابطه داشتم و البته هيچ دخولي انجام نشد و به روش هاي ديگر ارضا شدم و در هنگام خروج مني آلت من هيچ تماسي با آلت ايشون نداشت و حتي براي جلوگبرب از خروج مني آلت خود را گرفتم و پس از حدود 40 ثانيه آلت من(در حالي كه كمي با مني و مايع پس از آن خيس بود) مجددا با سطح بيروني آلت خانم تماس داشت و بعد از حدود 1 دقيقه تماس،سطح بيروني آلت ايشون هم با دستمال پاك شد.البته بعد از تقريبا 28 ساعت از دو قرص hd و 12 ساعت بعد از آن هم از دو قرص ديگر استفاده شد.با توضيحات فوق آيا احتمال بارداري هست؟اگر هست چه راه هاي ديگري براي كم كردن اين احتمال بايد انجام داد؟(آلان كه 48 ساعت گذشته است)

2-يك روز بعد از مورد اول رابطه ما به صورت دخول انجام شد.اما به علت باكره بودن ايشون دخول به صورت كامل انجام نشد.همچنين در زمان دخول آلت من به مني آغشته نبود.دخول تا محل ختنه گاه(5 ميلي متر بيشتر) انجام شد .به علت اينكه احساس كردم ابتداي آلتم به سوراخي تنگ تر برخورد كرده كمي آلت را به جلو فشار دادم (همان 5 ميلي متر) كه چون نامزدم احساس درد كرد سريعا آلت را خارج كردم.چند دقيقه بعد از آلت ايشان مقداري خون جاري شد كه تا 24 ساعت بعد هم در صورت تحريك يا ترشح آلت يا راه رفتن  يا نشستن زياد دوباره اين خونريزي چند بار تكرار شد.با اين توضيحات آيا پرده بكارت كلا از بين رفته يا تنها آسيب ديده است؟يا بافت اطراف يا دهانه به علت فشار خونريزي كرده است؟و آيا در اين حالت هم احتمال بارداري وجود دارد؟(اين اولين دخول بوده كه مدت كمي هم طول كشيد و اصلا ارضا و يا خروج مني از من اتفاق نيفتاده)
    با تشكر از شما

سلام

1- اگر روش اورژانسی استفاده نمی کردید احتمال بارداری بود ولی الان میشه گفت نیست . فقط بدونید که پریود نامزدتون ممکنه عقب یا جلو بیوفته و نباید نگران باشید

2- البته بدون معاینه حضوری کسی نمی تونه نظر قطعی بده اما به احتمالا زیاد به بکارت ایشون صدمه زدید . ممکنه کاملا از بین نرفته باشه اما به احتمال قریب به یقین دیگه پزشک قانونی برای ایشون گواهی سلامت صادر نمی کنه و صدمه خوردن بکارت قابل تشخیص هست .
    ضمنا در این حالت اگر منی یا مایع پیش از انزال وارد واژن نشده باشه احتمال بارداری نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 31 از 57
رفتن به صفحه :    ... 31 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید