شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا جوهر پرینتر سرطان زا است؟

1. با سلام
    آیا گاز هایی که در اثر تکان دادن جوهر چاپگر متصاعد می شود سرطان زا است؟
    با تشکر

2. reza1357 نوشته است: با سلام
    آیا گاز هایی که در اثر تکان دادن جوهر چاپگر متصاعد می شود سرطان زا است؟
    با تشکر

سلام
    متوجه نشدم کدوم گاز را می فرمایید . جوهر چاپگر مگه گاز داره ؟!
    در هرصورت دو مطلب رو باید خدمتتون عرض کنم

1- اغلب کارگران چاپخانه ها دچار نوعی بیماری تنفسی می شوند اما این ربطی به چاپگر ها نداره چون درچاپخانه بحث سرب هست . خلاصه نمی دونم سرطان زا هست یا نه اما شک ندارم بلاخره برای سلامتی مفید نیست و اگر در معرض تنفس گازهای ! جوهر هستید بهتره مدت زمان تماستون رو کنترل کنید

2- این سوالها اغلب از یک ذهن وسواسی صادر می شوند ( عرض کردم اغلب و نه همیشه ) بنظر من زیاد دنبال این نباشید که آیا تنفس در فضای محدود مترو سرطان زا هست یا نه ؟! سرطانزا ترین عاملی که ما در تهران باهاش طرفیم همین هوای آلوده شهر هست و اگر شما جای دیگری تشریف دارید باید بدونید که کنسرو ها و fast food ها و سیگار و سبزیجات آبیاری شده با فاضلابهای شهری و نان انباشته از جوش شیرین ... که در طول روز بارها و بارها باهاشون در تماسیم بسیار خطرناکتر از مسائل اینچنینی هستند .

خوبه که اطلاعات کسب می کنید اما توصیه می کنم حساس نباشید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید