شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم شدن طول الت

طول الت شما چقدر است؟
کمتر از 10سانتی متر
4%
 4%  [ 6 ]
10 تا 13 سانتی متر
33%
 33%  [ 46 ]
13 تا 16 سانتی متر
36%
 36%  [ 50 ]
16 تا 20 سانتی متر
21%
 21%  [ 29 ]
بیشتر از 20 سانتی متر
3%
 3%  [ 5 ]
مجموع رای ها : 136

1. سلام.من اندازه التم 12 سانتي متر هست و 18 سال هم سن دارم.البته اين روهم بگم که انرازه الت من تو سن 16 سالگي 14 سانتي متر بود و به مرور کم شدو حتي تا 10 هم رفت ولي الان چند وقتي هست که دوباره يکم رشد کرده.حالا يهسري سوال برام پيش اومده که اگه جواب بديد ممنون مي شم.
    1.مي خواستم بدونم اين تغيير سايز طبيعيه؟
    2.مناصلا از اندازه الت خودم رضايت ندارم و ديگران هم سايز 12 سانتي متر روکوچيک مي دونن و يه جورائي من از نظر روحی مشکل پيدا کردم.مي خواستم ببينمالت تا چه سني رشد مي کنه و کامل ميشه؟
    3.ايا راهي هست که بشه به الت کمک کرد(البته قبل از رشد کامل) تا رشد بشتري بکنه؟
    4.در مورد روش پنيمور هم اگه توضيح بديد ممنون مي شم.مي خوامم بدونم ارزش داره رو اين روش وقت بزارم.

2. masoud_g69 نوشته است: سلام.من اندازه التم 12 سانتي متر هست و 18 سال هم سن دارم.البته اين روهم بگم که انرازه الت من تو سن 16 سالگي 14 سانتي متر بود و به مرور کم شدو حتي تا 10 هم رفت ولي الان چند وقتي هست که دوباره يکم رشد کرده.حالا يهسري سوال برام پيش اومده که اگه جواب بديد ممنون مي شم.
    1.مي خواستم بدونم اين تغيير سايز طبيعيه؟
    2.مناصلا از اندازه الت خودم رضايت ندارم و ديگران هم سايز 12 سانتي متر روکوچيک مي دونن و يه جورائي من از نظر روحی مشکل پيدا کردم.مي خواستم ببينمالت تا چه سني رشد مي کنه و کامل ميشه؟
    3.ايا راهي هست که بشه به الت کمک کرد(البته قبل از رشد کامل) تا رشد بشتري بکنه؟
    4.در مورد روش پنيمور هم اگه توضيح بديد ممنون مي شم.مي خوامم بدونم ارزش داره رو اين روش وقت بزارم.

سلام

1- این فقط تصور شماست . طول آلت ممکنه بین 16 تا 18 سالگی بزرگتر بشه اما کوچکتر نمیشه . مطمئن باش . اونم 2 سانت !! بنظر من این تغییر طول فقط   عامل بستگی داره
    الف ) چاق و لاغر شدن شما . چاقی می تونه طول آلت رو کوچکتر نشون بده . دقت کن کوچک نمیشه فقط کوچکتر دیده میشه و بعلت افزایش چربی های اطراف ریشه آلت طول مقداری که نمایان میشه کمتر بنظر میرسه
    2- نمیشه دقیق گفت تا چه سنی رشد می کنه . بستگی به زمان بلوغتون هم داره اما درکل میشه گفت شما دز سالهای آخر رشد هستید و انتظار نداشته باشید بعد از 18 سالگی شاهد رشد 3-4 سانتی باشید
    3- نه راه خاصی نیست . طول آلت بیشتر تابع مسائل ژنتیک هست و تنها راه افزایشش بعد از سن بلوغ جراحی هست که ابدا شامل حال شما نمیشه
    4- من این روش رو فقط شنیدم و راستش دقیقا نمی دونم چطوری می تونه با کشش به طول آلت اضافه کنه آنهم برای همیشه ! یکمقدار عجیبه و احتمال اینکه بهت صدمه بزنه بالاست . در این مورد منتظر بمون دکتر صادقی اظهار نظر کنند یا با پزشک دیگری مشورت کن

ببین دوست عزیز اگر موهای صورتت کامل در اومده و خلاصه مشکل هورمونی نداری دیگه نباید خیلی به این قضیه فکر کنی چون همینیه که هست . 12 سانت البته آلت بزرگی نیست اما اصلا هم کوچک نیست و دقیقا متوسطه
    نگران نباش با این طول در رابطه جنسی و زناشویی هیچ مشکلی پیدا نمی کنی .
    خودت رو قبول داشته باش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. یادم رفت ب و جیم و دال تغییر طول آلت رو بگم

ب ) مشکلات نعوظ . اگر نعوظ بصورت کامل صورت نگیرد طول آلت کوچکتر بنظر می رسد .
    ج ) میشه به این هم فکر کرد کلا در 16 سالگی اشتباه اندازه گرفتی
    محض شوخی ممکنه ضریب انبساط طولی خطکش هم باعث بروز چنین اختلافی شده باشه !

تگران نباش . مشکلی نداری

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید