شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با اي يو دي

1. سلام من يه دختر 17 ماهه دارم و 8 ماه قبل اي يو دي گذاشتم اما شنيدم كه امكان بارداري با دستگاه وجود داره حالا بايد چكار كنم آيا لازمه از يه روش كمكي هم استفاده كنم؟  مرسي از جوابتون

2. mahsanjoon نوشته است: سلام من يه دختر 17 ماهه دارم و 8 ماه قبل اي يو دي گذاشتم اما شنيدم كه امكان بارداري با دستگاه وجود داره حالا بايد چكار كنم آيا لازمه از يه روش كمكي هم استفاده كنم؟  مرسي از جوابتون

سلام

اگر استفاده از iud براتون مشکل نیست و درد و اینچیزا ندارید باید بدونید یکی از امن ترین روشهای جلوگیری از بارداری همین روش iud هست . فقط اگر اصول جای گذاری درست رعایت شده باشد و خارج هم نشود اونوقت بجز ماه اول در ماههای دیگه نیازی به استفاده از یک روش دیگر نیست چون از هر 100 زنی که از آی او دی استفاده می کنند 1تا 2 نفر ممکن است باردار بشوند ( برای پیشگیری درصد خوبی هست )
    فقط باید هر ماه خودتون رو چک کنید که ببینید انتهای نخ رو می تونید لمس کنید یا نه
    اگر لمس نشد یا حس کردید نخ بزرگتر یا کوچکتر شده بهتره به متخصص مراجعه کنید ( اینا رو حتما پزشکتون بهتون گفته )

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید