شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان مثبت شدن تست بارداری

1. سلام .من دوباره یه سوال داشتم از بین تست های بارداری کدومشون زودتر جواب می دن؟ تست های خانگی که گفتید 21 روز بعد نتیجه می دن نتیجه شون قطعی؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. filafila نوشته است: سلام .من دوباره یه سوال داشتم از بین تست های بارداری کدومشون زودتر جواب می دن؟ تست های خانگی که گفتید 21 روز بعد نتیجه می دن نتیجه شون قطعی؟

سلام

تست خون بتا در کمترین فاصله از رابطه می تونه بخوبی بارداری رو مشخص کنه و پاسخ تست خون کاملا قطعی هست
    تست های خانگی ( بی بی چک ) وقتی لااقل بیست و یک روز از رابطه گذشته باشد قابل اعتماد هستند

3. سلام آقای دکتر  با تشکر از سایتتون. بازم یه سوال داشتم . دفعه قبل گفتم که روز 25 سیکل ماهانه با نامزدم یه رابطه سطحی داشتم و حتی لباسم رو در نیاوردم ولی اسپرم ایشون با دستم تماس داشته که پاکش کردم و سه ساعت بعد ، بعد از شستن دستم رفتم دستشویی و سه رو ز بعد از این رابطه از اونجایی که عادت ماهانه منظمی دارم توی روز 28 پریود شدم که شما فرمودید احتمال بارداری نیست . ولی سه روزه ( امروز روز سومش هست) دچار درد در سمت چپ  و گاهی راست شکم شدم و سنگینی زیر شکم ( حالتی که معمولا در طی پریودم رخ می ده ) و بعد از مراجعه به دکتر گفت مشکلی نیست و شاید مربوط به نامنظمی های پریود باشه . در حالی که پریود من منظم و فقط مفنامیک اسید به عنوان مسکن تجویز کردو گفت اگه درد ادامه داشت برم و ازمایش ادرار یا سونوگرافی . ولی من از اونجایی که نگران بودم دیروز یعنی روز13 سیکل ماهانه و ( 16 روز بعد از رابطه ام ) رفتم و تست ادرار برای بارداری دادم که منفی بود . البته به پزشک ازمایشگاه گفتم 4 روز پریودم عقب افتاده چون ایشون اصرار داشت باید عقب انداخته باشم که تست لازم باشه !و ایشون بعد از دیدن نتیجه گفت بعد از 4 روز بهتر بود ازمایش خون می دادم و تست ادرار در صورتی بارداری رو معلوم میکنه که 14 روز پریود عقب بیافته! آیا این درسته ؟ می دونم که گفتید احتمال بارداریم نیست ولی با وجود درد شکم به نظرتون من برم و آزمایش خون بدم ؟ یا صیر کنم تا 4  روز دیگه که 21 روز از رابطه ام می گذره تست خانگی انجام بدم؟ آیا درد شکم می تونه مربوط به تخمک گذاری باشه؟ بگید من چکار کنم ؟ احساس می کنم بیشتر دچار وسواس شدم و نمی تونم نگرانیم کنترل کنم . ممنون<xml><o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. filafila نوشته است: سلام آقای دکتر  با تشکر از سایتتون. بازم یه سوال داشتم . دفعه قبل گفتم که روز 25 سیکل ماهانه با نامزدم یه رابطه سطحی داشتم و حتی لباسم رو در نیاوردم ولی اسپرم ایشون با دستم تماس داشته که پاکش کردم و سه ساعت بعد ، بعد از شستن دستم رفتم دستشویی و سه رو ز بعد از این رابطه از اونجایی که عادت ماهانه منظمی دارم توی روز 28 پریود شدم که شما فرمودید احتمال بارداری نیست . ولی سه روزه ( امروز روز سومش هست) دچار درد در سمت چپ  و گاهی راست شکم شدم و سنگینی زیر شکم ( حالتی که معمولا در طی پریودم رخ می ده ) و بعد از مراجعه به دکتر گفت مشکلی نیست و شاید مربوط به نامنظمی های پریود باشه . در حالی که پریود من منظم و فقط مفنامیک اسید به عنوان مسکن تجویز کردو گفت اگه درد ادامه داشت برم و ازمایش ادرار یا سونوگرافی . ولی من از اونجایی که نگران بودم دیروز یعنی روز13 سیکل ماهانه و ( 16 روز بعد از رابطه ام ) رفتم و تست ادرار برای بارداری دادم که منفی بود . البته به پزشک ازمایشگاه گفتم 4 روز پریودم عقب افتاده چون ایشون اصرار داشت باید عقب انداخته باشم که تست لازم باشه !و ایشون بعد از دیدن نتیجه گفت بعد از 4 روز بهتر بود ازمایش خون می دادم و تست ادرار در صورتی بارداری رو معلوم میکنه که 14 روز پریود عقب بیافته! آیا این درسته ؟ می دونم که گفتید احتمال بارداریم نیست ولی با وجود درد شکم به نظرتون من برم و آزمایش خون بدم ؟ یا صیر کنم تا 4  روز دیگه که 21 روز از رابطه ام می گذره تست خانگی انجام بدم؟ آیا درد شکم می تونه مربوط به تخمک گذاری باشه؟ بگید من چکار کنم ؟ احساس می کنم بیشتر دچار وسواس شدم و نمی تونم نگرانیم کنترل کنم . ممنون<xml><o></o>

سلام
    با شرحی که شما دادید احتمال بارداری وجود ندارد فقط دچار وسواس شده اید و همین اضطراب و وسواس میتونه پریودتون رو مختل کنه .
    بنظر من با توجه به استرسی که دارید اگر می تونید برید تست خون بدید که خیالتون 100% راحت بشه ولی اگر تست آزمایش خون براتون مشکله و نمی خواید تست بدید 4 روز دیگه صبر کنید تا بشه به جواب بی بی چک استناد کرد ( 21 روز از رابطه گذشته باشه )
    ولی واقعا مشکلی نیست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید