شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دیسک کمر

1. سلام من مدتی است دچار دیسک کمر شده ام از نوع بیرون زدگی بین مهره 4و5 من پیش پزشک متخصص رفتم ایشان تشخیص دادند که دیسک است البته بعد از گرفتن ام آر آی چند هفتهای با داروهایی که تجویز کرده بودند کمی درد تسکین پیدا کرد اما چند روزی است درد زیاد شده حتی به من اجازه نشستن هم نمیدهد . میخواهم بدانم که آیا دیسک خوب میشود یا نه چون عده ای میگویند که دیگر خوب نمیشوی راهکار چیه ؟ پزشک معالج یک سری ورزش داده اند اما انگار بی تاثیر است . ممنون از راهنماییتون

2. mamale نوشته است: سلام من مدتی است دچار دیسک کمر شده ام از نوع بیرون زدگی بین مهره 4و5 من پیش پزشک متخصص رفتم ایشان تشخیص دادند که دیسک است البته بعد از گرفتن ام آر آی چند هفتهای با داروهایی که تجویز کرده بودند کمی درد تسکین پیدا کرد اما چند روزی است درد زیاد شده حتی به من اجازه نشستن هم نمیدهد . میخواهم بدانم که آیا دیسک خوب میشود یا نه چون عده ای میگویند که دیگر خوب نمیشوی راهکار چیه ؟ پزشک معالج یک سری ورزش داده اند اما انگار بی تاثیر است . ممنون از راهنماییتون

سلام

مشکل دیسک کمر طیف وسیعی از درمانها رو می طلبه
    از ورزشهای ساده و فیزیوتراپی بگیرید تا جراحی . انتخاب روش درمان با توجه به شرح حال و عکسها و آزمایشات مختلف و شرایط جسمی بیمار تنها توسط متخصصی که شما رو ویزیت کرده امکان پذیر هست
    توصیه می کنم به متخصص ستون فقرات مراجعه کنید و البته اگر رای به جراحی دادند با متخصص دیگری هم مشورت کنید .
    نمی خوام از جراحی بترسونمتون چون خیلی ها رو دیدم که با جراحی مشکلشون تا حد مطلوبی رفع شده اما وقتی ضرورت نداشته باشه نباید جراحی کرد .

زیر نظر متخصص با جدیت به درمان بپردازید مشکلتون بشکل مطلوبی برطرف خواهد شد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید