شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم خونریزی اولیه از بكارت

1. با سلام خدمت آقاي دكتر صادقي: پسري هستم 26 ساله مدت 6 ماه ميشه كه ازدواج كردم اولين باري كه با همسرم نزديكي همراه با دخول داشتم هيچ خوني را از پاره شدن پرده بكارت مشاهده نكردم اينو هم بگم كه هردوي ما كاملا به آرامش رسيده بوديم ولي چون فكر ميكردم بايد حتما خون بياد بسيار ناراحت شدم و همسرم هم همينطور.بعد از تقريبا ده بار نزديكي همسرم در هنكام دخول دچار درد خفيف شد و بعد هم مقداري خون اومد و سه روز بعد پريودش شروع شد .قبلا پريودش براي سه روز دوام ميكرد ولي اين دفعه بعد از سه روز پريودش تا سه يا چهار روز ديگر هنگام نزديكي بازهم مقدار كمي درد هنگام دخول داشت و هم مقدار خونريزي. البته آلت جنسي من نيز بطور درست شق نميشود و بايد همسرم كاملا از لحاظ جنسي آرام و دهانه واژنش خيس باشد تا بتوانم دخول انجام بدهم.سوالم اينجاست كه احتمال دارد كه خون پرده بكارت بوده باشد.لطفا مرا راهنمايي كنيد كه كه بسيار بكمك ضرورت دادم.ممنون.

2. ahmad_ashraf نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر صادقي: پسري هستم 26 ساله مدت 6 ماه ميشه كه ازدواج كردم اولين باري كه با همسرم نزديكي همراه با دخول داشتم هيچ خوني را از پاره شدن پرده بكارت مشاهده نكردم اينو هم بگم كه هردوي ما كاملا به آرامش رسيده بوديم ولي چون فكر ميكردم بايد حتما خون بياد بسيار ناراحت شدم و همسرم هم همينطور.بعد از تقريبا ده بار نزديكي همسرم در هنكام دخول دچار درد خفيف شد و بعد هم مقداري خون اومد و سه روز بعد پريودش شروع شد .قبلا پريودش براي سه روز دوام ميكرد ولي اين دفعه بعد از سه روز پريودش تا سه يا چهار روز ديگر هنگام نزديكي بازهم مقدار كمي درد هنگام دخول داشت و هم مقدار خونريزي. البته آلت جنسي من نيز بطور درست شق نميشود و بايد همسرم كاملا از لحاظ جنسي آرام و دهانه واژنش خيس باشد تا بتوانم دخول انجام بدهم.سوالم اينجاست كه احتمال دارد كه خون پرده بكارت بوده باشد.لطفا مرا راهنمايي كنيد كه كه بسيار بكمك ضرورت دادم.ممنون.

با سلام
    برای اینکه تا زمانی که آقای دکتر وقت کنند پاسخ شما را بدهند شما به آارمش نسبی رسیده باشید
    خدمتتون میگم که در هنگام ازاله بکارت حتما نباید خونی دیده شود و اگر هم خونی بیاید حتما نباید زیاد باشد بر خلاف تصوری که شاید در قدیم بوده که به خاطر این موضوع باید یک کفتر را میکشتند تا خونش کفاف چشمهای منتظر داماد و بستگانش را بدهد.
    در ثانی فکر نمیکنم بشه قطعی گفت که بکارت ازاله شده یا نه اما میشه گفت با این تفاسیر که شما گفتید این خونریزی میتونه بابت ازاله باشد.
    و اگر پریودی بیشتر از سیکل همیشگی اش ادامه داشته میتونه به دلیل فشارهای نزدیکی و استرس بوده باشه که طبیعیه
    اما در نهایت اگر شما برگه معاینه صحت خانمتون را قبل از نزدیکی که توسط دکتر متخصص زنان داده میشه را داشته اید که دیگر نیازی به این حرفها نیست و مراقب روحیه خانومتون باشید اگر خاطره بدی براش بزارید یا ناراحتش کنید هرگز تا آخر عمرش از دلش در نمیاد هر چقدر هم که بخشنده باشه
    اما اگر موضوع حیاتیه میتونند ایشون یک متخصص بروند تا اطمینان حاصل کنند پرده ازاله شده یا نه.
    مشکل شما هم در مورد شق نشدن بی تاثیر نیست برای اطلاع بیشتر از نزدیکی درست و لذت بخش همین کلمه شق نشدن یا ازاله بکارت را در نوار جستجوی بالا سرچ کنید و مطالعه کنید

3. ahmad_ashraf نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر صادقي: پسري هستم 26 ساله مدت 6 ماه ميشه كه ازدواج كردم اولين باري كه با همسرم نزديكي همراه با دخول داشتم هيچ خوني را از پاره شدن پرده بكارت مشاهده نكردم اينو هم بگم كه هردوي ما كاملا به آرامش رسيده بوديم ولي چون فكر ميكردم بايد حتما خون بياد بسيار ناراحت شدم و همسرم هم همينطور.بعد از تقريبا ده بار نزديكي همسرم در هنكام دخول دچار درد خفيف شد و بعد هم مقداري خون اومد و سه روز بعد پريودش شروع شد .قبلا پريودش براي سه روز دوام ميكرد ولي اين دفعه بعد از سه روز پريودش تا سه يا چهار روز ديگر هنگام نزديكي بازهم مقدار كمي درد هنگام دخول داشت و هم مقدار خونريزي. البته آلت جنسي من نيز بطور درست شق نميشود و بايد همسرم كاملا از لحاظ جنسي آرام و دهانه واژنش خيس باشد تا بتوانم دخول انجام بدهم.سوالم اينجاست كه احتمال دارد كه خون پرده بكارت بوده باشد.لطفا مرا راهنمايي كنيد كه كه بسيار بكمك ضرورت دادم.ممنون.

سلام
    همسر شما که سرانجام پس از پیگیری های شما مقداری خونریزی داشتند ولی باید بدونید برخی از انواع بکارتها در اولین نزدیکی اصلا دچار خونریزی نمی شوند . حتی یک قطره . بهتر بود بجای اینکه اعصاب خودتون و همسرتون رو خرد کنید کمی اطلاعاتتون رو بالا می بردید . همسرتون باکره بوده اند و اون خون هم خون بکارتشون بوده . پریود که تعارف نداره که امروز یکمقداری بیاد بعد نیاد بذاره سه روز دیگه بیاد !

اختلال در نعوظ علتهای مختلفی داره که مهمترینش مشکلات روحی و اضطراب هست ولی نباید دلایل فیزیکی و شیمیایی این داستان رو هم فراموش کرد . چاقی ، دیابت ، مصرف برخی از داروها و ... می تونند باعث اختلالاتی در نعوظ بشوند . اگر آلتتون کاملا سفت نمی شود و در طول رابطه نعوظ خودرا از دست می دهد توصیه می کنم به متخصص اورولوژی مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید