شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کتف بند

1. با سلام
    من مدتی است از کتف بند طبی برای جلوگیری از افتادگی شانه ها استفاده میکنم ،اگر میشود راجع به نحوه ی استفاده از کتف بند و بستن صحیح آن توضیح دهید ، چون راهنمای استفاده داخل انها خیلی گنگ و غیر مصور توضیح داده است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. hadiha نوشته است: با سلام
    من مدتی است از کتف بند طبی برای جلوگیری از افتادگی شانه ها استفاده میکنم ،اگر میشود راجع به نحوه ی استفاده از کتف بند و بستن صحیح آن توضیح دهید ، چون راهنمای استفاده داخل انها خیلی گنگ و غیر مصور توضیح داده است.

سلام
    کتف بند ها انواع و اقسام متفاوت دارند . روش کار باهاشون هم پیچیده نیست . شما قاعدتا باید کتف بند دو طرفه داشته باشید که مرسوم ترین شکلش همین شکل زیر هست

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

ضمن اینکه برای جلوگیری از افتاده شانه ورزشهای مربوط به عضلات سرشانه ( عقب و جلو ) و صاف ایستادن و عقب نگه داشتن شانه بصورت عمدی هم بسیار مفید هست .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. hadiha نوشته است: با سلام

سلام،
    در مورد مدت زمان استفاده از این وسایل کمکی باید توجه داشته باشید که اگر طولانی مدت و بدون استفاده از ورزشهای مناسب برای تقویت عضلات مربوطه استفاده شود، چون باعث برداشتن بار از روی عضلات می شود می تواند باعث اثر معکوس و ضعف عضلانی شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید