شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترين زمان براي كاشتن نطفه !!

1. سلام. خسته نباشيد.
    ازتون راهنمايي ميخوام!!
    آقاي دكتر يه سوال تخصصي دارم!
    ميخوام راهنماييم كنيد تا بدونم كه بهترين زمان براي لقاح و كاشتن نطفه چه زماني هست؟!
    آيا اصلا واسه بچه دار شدن زمان و موعد خاصي وجود داره كه سلامت رشد جنين و مادر تضمين بيشتري وجود داشته باشه؟
    عادت ماهانه خانم (پريود) چه نقشي ميتونه داشته باشه؟

2. komak_kon نوشته است: سلام. خسته نباشيد.
    ازتون راهنمايي ميخوام!!
    آقاي دكتر يه سوال تخصصي دارم!
    ميخوام راهنماييم كنيد تا بدونم كه بهترين زمان براي لقاح و كاشتن نطفه چه زماني هست؟!
    آيا اصلا واسه بچه دار شدن زمان و موعد خاصي وجود داره كه سلامت رشد جنين و مادر تضمين بيشتري وجود داشته باشه؟
    عادت ماهانه خانم (پريود) چه نقشي ميتونه داشته باشه؟

سلام
    نمی دونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه
    اما اینجوری که من درک کردم باید بگم
    زمان خاصی برای اینکه بگیم اگر در این زمان رابطه داشته باشید نطفه تشکیل شده سلامت بیشتری خواهد داشت وجود ندارد
    البته بگذریم از اینکه شرایطی هست که توصیه شده در اون دوران تصمیم به بارداری نگیرید فرضا مثل زمانهایی که مادر درحال مصرف داروی خاصی هست و یا زمانهایی که یک یا هردو والد تحت استرس زیادی هستند و ...
    اما اگر منظورتون از بهترین زمان برای لقاح زمانی هست که شانس بارداری در اون بیشتره ؟ باید بگم بهترین زمان زمان تخمکگذاری مادر هست که بطور کلی میشه حد وسط دوره ی یک خانم یعنی بطور معمول چیزی حدود 14 روز بعد از اتمام پریود
    البته اگر پریود منظم باشه زمان تخمکگذاری رو با دقت بالایی میشه محاسبه کرد

در مورد اینکه عادت ماهیانه چه نقشی می تونه داشته باشه هم خیلی متوجه نشدم منظورتون چیه
    شاید بتونم بهتون بگم خانمی که عادت ماهیانه منظمی داره بطور معمول مشکلات کمتری جهت بارداری داره اما این داستان یک حکم قطعی نیست .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید