شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش الت تناسلی

1. با عرض سلام خدمت دوستان گرامی راستش من روی سر الت تناسلیم ضایعاتی شبیه جوش داشتم وقتی پیش دکتر رفتم معانه کرد وگفت میلیاست و گفت درمان خاصی نداره ولی چون این ضایعات زیاد هستن خیلی شکل بدی دارن به همین خاطر دکتر دارویی به نام هیدروکورتیزون 1% به من داد ولی الان بعد از اتمام دورهی دارو هیچ بهبودی حاصل نشد خواهشا بگید من چه کار کنم چون خیلی اعتماد به نفسم روکم کرده

2. roozy-144 نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان گرامی راستش من روی سر الت تناسلیم ضایعاتی شبیه جوش داشتم وقتی پیش دکتر رفتم معانه کرد وگفت میلیاست و گفت درمان خاصی نداره ولی چون این ضایعات زیاد هستن خیلی شکل بدی دارن به همین خاطر دکتر دارویی به نام هیدروکورتیزون 1% به من داد ولی الان بعد از اتمام دورهی دارو هیچ بهبودی حاصل نشد خواهشا بگید من چه کار کنم چون خیلی اعتماد به نفسم روکم کرده

سلام
    سوال اصلی من اینه که چند وقته دچار این جریان هستید ؟
    میلیا معمولا یکماه و حداکثر بیش از 2-3 ماه باقی نمی ماند . بهرحال دلیلی نداره به تشخیص پزشکتون شک کنید و راست هم گفتند که درمان خاصی ندارد و باید دوره اش طی شود
    اگر خیلی نگرانید و بیش از 2 ماه طول کشیده توصیه می کنم به متخصص دیگری هم رجوع کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید