شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش شست پا

1. من پسری هستم 17 ساله ...مدتی هست که کف و انگشتهای پاهایم میسوزد و تیر می کشد

وبعضی موقعهاشست دستم هم تیر میکشد خیلی نگرانم.. در ضمن چاق هم نیستم ..

60 کیلو هستم

2. devil_max99 نوشته است: من پسری هستم 17 ساله ...مدتی هست که کف’ و انگشتهایه پاهایم میسوزد و تیر می کشد

وبعضی موقعهاشست دستم هم تیر میکشد خیلی نگرانم..... در ضمن چاق هم نیستم ..

60 کیلو هستم

سلام ،
    علايمي که داريد با توجه به سن شما هيچ بيماري خاصي را مطرح نمي کند و شايد زمينه عصبي داشته باشد.

3. سلام  مادر من 65 سالشه و ارتروز داره – پاهاشم یه جوریه که احساس سردی شدید تو پاهاش  از زانو به پایین داره  و جدیدا روی ساق پاهاش تا نوک انگشتاش احساسی شبیه به بادگرفتگی و احساس درد داره یه طوری که تو راه رفتن مشکل داره در ضمن بعد از لباس شستن و کمی کار دستی ، احساس درد در انگشت دستش ایجاد شده و همون احساس وجود باد رو تو انگشت دستش داره به نظرتون مشکلشون چیه؟ ممنون.

4. mehdi_halla نوشته است: سلام  مادر من 65 سالشه و ارتروز داره – پاهاشم یه جوریه که احساس سردی شدید تو پاهاش  از زانو به پایین داره  و جدیدا روی ساق پاهاش تا نوک انگشتاش احساسی شبیه به بادگرفتگی و احساس درد داره یه طوری که تو راه رفتن مشکل داره در ضمن بعد از لباس شستن و کمی کار دستی ، احساس درد در انگشت دستش ایجاد شده و همون احساس وجود باد رو تو انگشت دستش داره به نظرتون مشکلشون چیه؟ ممنون.

سلام

مادرتون تست سنجش تراکم استخوان داده اند ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sami28 نوشته است:
    mehdi_halla نوشته است: سلام  مادر من 65 سالشه و ارتروز داره – پاهاشم یه جوریه که احساس سردی شدید تو پاهاش  از زانو به پایین داره  و جدیدا روی ساق پاهاش تا نوک انگشتاش احساسی شبیه به بادگرفتگی و احساس درد داره یه طوری که تو راه رفتن مشکل داره در ضمن بعد از لباس شستن و کمی کار دستی ، احساس درد در انگشت دستش ایجاد شده و همون احساس وجود باد رو تو انگشت دستش داره به نظرتون مشکلشون چیه؟ ممنون.

سلام

مادرتون تست سنجش تراکم استخوان داده اند ؟

چی هست این تست و باید کجا مراجعه کنن؟
    ممنون از توجهتون.

6. تست تراکم استخوان تستی هست که با اون میزان پوکی استخوان مورد بررسی قرار می گیرد و در خانمهای یائسه بشدت توصیه می شود . عامل بسیاری از این دردها پوکی استخوان است که قاعدتا باید توسط همون پزشکی که تشخیص ارتروز داده بررسی میشده
    می تونید به متخصص ارتوپد یا متخصص زنان و حتی متخصص جراح ستون فقرات و مغزو اعصاب هم مراجعه کنید ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mehdi_halla نوشته است: سلام  مادر من 65 سالشه و ارتروز داره – پاهاشم یه جوریه که احساس سردی شدید تو پاهاش  از زانو به پایین داره  و جدیدا روی ساق پاهاش تا نوک انگشتاش احساسی شبیه به بادگرفتگی و احساس درد داره یه طوری که تو راه رفتن مشکل داره در ضمن بعد از لباس شستن و کمی کار دستی ، احساس درد در انگشت دستش ایجاد شده و همون احساس وجود باد رو تو انگشت دستش داره به نظرتون مشکلشون چیه؟ ممنون.

سلام،
    باید بررسی بیشتر در مورد اعصاب پا و دست بیمار هم انجام شود، ممکن است علایم به دلیل فشار روی اعصاب ناحیه باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید