شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سونوگرافی و مشاهده بکارت

1. سلام خسته باشید و ممنون از اینکه به سوالات با نهایت دقت پاسخ گو هستید
    سوال من این است آیا در سونوگرافی رحم و ضمائم و یا کلیه و مجاری ادرای پرده ی بکارت دیده میشود و یا میتوان از این راه برای وجود پرده اقدام کرد؟

2. maryam1984 نوشته است: سلام خسته باشید و ممنون از اینکه به سوالات با نهایت دقت پاسخ گو هستید
    سوال من این است آیا در سونوگرافی رحم و ضمائم و یا کلیه و مجاری ادرای پرده ی بکارت دیده میشود و یا میتوان از این راه برای وجود پرده اقدام کرد؟

سلام
    من تاحالا نشنیدم کسی با سونوگرافی بتونه گواهی سلامت بکارت بگیره
    گواهی سلامت در پزشک قانونی آنهم با معاینه حضوری صادر می شود

3. سلام ببخشید
    سوال من ایست که آیا در سونوگرافی بکارت دیده میشود یا نه؟  نه اینکه گواهی سلامت بکارت  از این راه صادر شود

4. maryam1984 نوشته است: سلام ببخشید
    سوال من ایست که آیا در سونوگرافی بکارت دیده میشود یا نه؟  نه اینکه گواهی سلامت بکارت  از این راه صادر شود

بازهم سلام

ببخشید نمی تونم بیش از این راهنماییتون کنم . منتظر نظر دکتر صادقی بمونید
    اما تا جایی که اطلاع دارم سونوگرافی واژن در افراد باکره اصلا انجام نمی شود . سونوگرافی رحم و ... هم بعید می دونم بکارت رو نشون بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با توجه به محل قرار گرفتن پرده بکارت که در ابتدا ومدخل ورودی واژن قرار گرفته اصلا ربطی به
    رحم وسونوگرافی رحم نداره یعنی اگر شما به دکتر برای معاینه بکارت مراجعه کنید هرگز از شما
    سونوگرافی نمیکنه چون پرده خیلی جلوتر از رحم قرار داره شای حدود2 تا3 سانتی ورودی واژن گاهی عمقی تر یا جلوتر به هر حال با قرار گرفتن روی صندلیه معاینه و نگاه به مدخل ورودیه واژن توسط دکتر قابل مشاهده است برای اطلاع از محل قرار گرفتن پرده قسمت جستجو رو بررسی کنی آقای دکتر شکلی از محل قرار گرفتن اون رو قرار داده اند

6. سلام
    ببخشید اگه ممکن هست یک متخصص در زمینه پرتوشناسی که تخصصش و کارش سونوگرافی و رادیوگرافی است پاسخ من را بدهد چون با توجه به قراردان دستگاه سونوگرافی در هر موقعیت از بدن برای مثال بر روی عانه امکان مشاهده بکارت وجود دارد؟
    اگر ممکن است پاسخ من را صریح و روشن و دقیق بدهید.
    اگر ممکن است دوست دارم نظر آقای دکتر صادقی را هم در این زمینه بدانم

7. maryam1984 نوشته است: سلام خسته باشید و ممنون از اینکه به سوالات با نهایت دقت پاسخ گو هستید

سلام،
    خیر چنین روشی برای بررسی پرده بکارت وجود ندارد و معاینه بالینی و مشاهده مستقیم برای ارزیابی استفاده می شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید