شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیرون آمدن هوا از واژن

1. سلام
    بیرون آمدن هوا با صدا از واژن پس از رابطه جنسی عادی است؟آیا در صورت وجود پرده بکارت و تحریک واژن نیز چنین صدایی خارج می شود؟    با تشکر.....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. raha250 نوشته است: سلام
    بیرون آمدن هوا با صدا از واژن پس از رابطه جنسی عادی است؟آیا در صورت وجود پرده بکارت و تحریک واژن نیز چنین صدایی خارج می شود؟    با تشکر.....

تا  انجا  که  من  میدونم  این  پدیده  در  زمان   دوشیزگی  و  بعد  ازدواج  کاملا  طبیعی  است  و  جای نگرانی نداره و حتی معمولا بعد زایمان هم بیشتر و محسوس تر میشود.

3. سلام
           حتی اگر این مورد طبیعی باشد ، راهی  برای جلوگیری از آن هست؟
                                                                                                متشکرم

4. raha250 نوشته است: سلام

سلام،
    این حالت بیشتر به موقعیت طرفین هنگام نزدیکی مرتبط است و مشکلی ایجاد نمی کند.

5. nava نوشته است: سلام
           حتی اگر این مورد طبیعی باشد ، راهی  برای جلوگیری از آن هست؟
                                                                                                متشکرم

سلام،
    از موقعیتهایی استفاده کنید که این حالت کمتر رخ دهد، سرعت انجام نزدیکی را کنترل کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام وعرض ادب خدمت آقاي دكتر وهمه دوستان
    من تازگيها مشكل عجيبي پيدا كردم و الان دو باره كه بعد از نزديكي با همسرم ترشحي همراه با صدا يا بدون صدا با شدت از واژن خارج مي شه كه خيلي باعث آبروريزي وناراحتي من مي شه نمي دونم چكار كنم كاملاَ بي اختياره واصلاَ هم نمي شه كنترلش كرد اگر كسي با اين مشكل مواجه شده وخوب شده منو راهنمايي كنه ،
    با تشكر از سايت خوبتون

7. سلام
    طبق توضیحاتی که آقای دکتر فرمودند بهترین کار کنترل سرعت در نزدیکی و تغییر روش نزدیکی میباشد.

8. سلام
    همانطور که آقای دکتر فرمودند حالات نزدیکی پدید آورنده این صر و صداها هستند
    که معمولاً نزدیکی واژن از پشت موجب تولید این صدا هاست البته اگر سرعت نزدیکی کم شود و آلت مردانه تا انتها داخل نشود میتوان تا حد زیادی آن را کنترل کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. آیانزدیکی از پشت باعث سقط جنین می شود؟

10. منم ای خروج باد از واژن را دارم و واقعا باعث آبروریزی است چون اصلا در کنترل ادم نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید