شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا نحوه خود ارضایی من مشکلی برایم ایجاد می کند؟

1. سلام .از سایت خوبتون متشکرم .راهنمایی های خوبی  در اختیار خانم ها و آقایون می زارید.مشکل من خود ارضایی هست وچون شریک جنسی  ندارم و قبل از ازدواج هم تمایلی به داشتن رابطه غیر مشروع با کسی ندارم ولی تمایل زیادی به س  دارم مجبورم این کار را انجام بدم البته در حدی نیست  که به پرده آسیب برسونم و در طول ماه یک هفته وگاهی کمتر چنین نیازی دارم.بیشتر با ماساژ و فشارو بازی با اندام تناسلی آروم میشم آیا بازهم این کار ضرر داره؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. baham1 نوشته است: سلام .از سایت خوبتون متشکرم .راهنمایی های خوبی  در اختیار خانم ها و آقایون می زارید.مشکل من خود ارضایی هست وچون شریک جنسی  ندارم و قبل از ازدواج هم تمایلی به داشتن رابطه غیر مشروع با کسی ندارم ولی تمایل زیادی به س  دارم مجبورم این کار را انجام بدم البته در حدی نیست  که به پرده آسیب برسونم و در طول ماه یک هفته وگاهی کمتر چنین نیازی دارم.بیشتر با ماساژ و فشارو بازی با اندام تناسلی آروم میشم آیا بازهم این کار ضرر داره؟

سلام
    نه دوست عزیز این کار در این حد برای شما ضرر خاصی ندارد
    نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید