شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت واژنالی سبز رنگ

1. سلام من تازه اومدم اینجا و زیاد وارد نیستم میخواستم از یه متخصص زنان سوالی کنم
    من چند سالی که ترشحات زرد و سبز دارم بدون هیچ سوزش و دردی بعد ازدواج شرو ع به درمان کردم به هر حال ازم ازمایش ترشحات گرفتن کاندیدا نوشته بود و کهنه ولی رنگ ترشحات با اونی که راجع به کاندیدا خوندم فرق داره به هر حال دکترم ازم سنوگرافی داخی هم گرفت  و انواع داروها مترو..فلوکو انواع شوینده هاو کرم مترونیدازول هم استفاده کردم از فلوکونازول حتی به مدت 4 ماه اول ماهی 3 تا بعد دو تا بعد یکی خلاصه ترشحات زیاد ...خیلی کاهش یافته ولی رفع کامل نشده دفه آخر از دکترم راجع به بارداری که خطری داره الان برام یا برای بچه پرسیدم گفت نه نمیدونم راستش میخواستم همین سوالو از دکتر اینجا بپزسم  چون یهکم دکترا اینجا مث بقیه نژاد پزستن میترسم جواب درست حسابی نداده....میشه کمکم کنید چون من ایران نیستم و نمیتونم به دکترای دیگه مراجعه کنم و برام روشن کنید ایا ترشحات سبز مث خلط کاندیداس و اگر چه کمه خطزی برای باردازی یا حتی ناباروری داره...ممنون

2. salamatiran نوشته است: سلام من تازه اومدم اینجا و زیاد وارد نیستم میخواستم از یه متخصص زنان سوالی کنم
    من چند سالی که ترشحات زرد و سبز دارم بدون هیچ سوزش و دردی بعد ازدواج شرو ع به درمان کردم به هر حال ازم ازمایش ترشحات گرفتن کاندیدا نوشته بود و کهنه ولی رنگ ترشحات با اونی که راجع به کاندیدا خوندم فرق داره به هر حال دکترم ازم سنوگرافی داخی هم گرفت  و انواع داروها مترو..فلوکو انواع شوینده هاو کرم مترونیدازول هم استفاده کردم از فلوکونازول حتی به مدت 4 ماه اول ماهی 3 تا بعد دو تا بعد یکی خلاصه ترشحات زیاد ...خیلی کاهش یافته ولی رفع کامل نشده دفه آخر از دکترم راجع به بارداری که خطری داره الان برام یا برای بچه پرسیدم گفت نه نمیدونم راستش میخواستم همین سوالو از دکتر اینجا بپزسم  چون یهکم دکترا اینجا مث بقیه نژاد پزستن میترسم جواب درست حسابی نداده....میشه کمکم کنید چون من ایران نیستم و نمیتونم به دکترای دیگه مراجعه کنم و برام روشن کنید ایا ترشحات سبز مث خلط کاندیداس و اگر چه کمه خطزی برای باردازی یا حتی ناباروری داره...ممنون

سلام
    ترشحات زرد و گاهی سبز معمولا جزو ترشحات عادی واژن محسوب نمی شوند هرچند که گاهی بندرت طبیعی هم هستند
    اینکه شما طی این سالها هیچ سوزش و درد و التهابی نداشتید یکم با وجود عفونت در تضاده ولی بازهم بنظر من باید به متخصصتون که کشت رو انجام دادند اطمینان کنید
    آیا ترشحات شما بوی بد هم ندارند ؟

در مورد کاندیدا و بارداری راستش فکر نمی کنم صرفا وجود کاندیدا مانع بارداری باشه اما داروهایی که برای درمان مصرف می کنید رو باید چک کنید و ببینید که آیا همزمان با مصرف این داروها مجاز به بارداری هستید یا نه ؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید