شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات زیاد و تنگ کردن واژن

1. با سلام و خسته نباشيد به خاطر مطالب پر بارتان از شما راهنمايي ميخوام يكي در مورد عمل تنگ كردن وازن كه به دو دكتر مراحعه كردم و اونها گفتن عمل كن با توجه به اينكه مشكل من در هنگام نزديكي ترشح زيادم ميباشد كه همسرم را گله مند كرده با توجه به اينكه من زايمان طبيعي هم نداشتم من كليه ازمايشات انجام دادم كه براي عمل اماده بشم ولي به من گفتن بعد از عمل مقاربتت بسيار دردناك ميشه از طرفي بااين هزينه حداقا يك ميليوني و اگه برام مشكل به وجود بياد بايد چكار كنم ايا راه حلي براي كاهش ترشحات بيش از اندازم هست.  با تشكر از شما

2. gavan نوشته است: با سلام و خسته نباشيد به خاطر مطالب پر بارتان از شما راهنمايي ميخوام يكي در مورد عمل تنگ كردن وازن كه به دو دكتر مراحعه كردم و اونها گفتن عمل كن با توجه به اينكه مشكل من در هنگام نزديكي ترشح زيادم ميباشد كه همسرم را گله مند كرده با توجه به اينكه من زايمان طبيعي هم نداشتم من كليه ازمايشات انجام دادم كه براي عمل اماده بشم ولي به من گفتن بعد از عمل مقاربتت بسيار دردناك ميشه از طرفي بااين هزينه حداقا يك ميليوني و اگه برام مشكل به وجود بياد بايد چكار كنم ايا راه حلي براي كاهش ترشحات بيش از اندازم هست.  با تشكر از شما

سلام دوست گلم
    من از نقطه نظر علمی نمی تونم صحبتی بکنم چون پزشک و متخصص نیستم اما با توجه به تجاربم خدمتتون میگم.
    اولا باید فهمید شما که میگید ترشحاتتون زیاد هست یعنی چه میزانه؟
    آیا خودتون فکر میکنید یا متخصص گفته؟
    که مطمئنن ذهنیت خودتون هست چون اگر متخصص میگفت شما ترشحاتتون زیاده حتما راه درمانشو هم میگفت. شما با یک تست پاپ اسمیر میتونید بفهمید ترشحاتتون چقدر زیادتر از حد معمول هست.
    اما بدونید اگر ترشحات شما در هنگام رابطه جنسی با همسرتون زیاده که کاملا طبیعی و لازم و خوب هست و یک نیاز برای رابطه جنسی خوب، می باشد. یا میتونه دلیلش این باشه که در خانمها اگر برای بارها و بارها در رابطه جنسی لذتی نباشه و به ارگاسم نرسند باعث میشه در حالت عادی هم ترشحات داشته باشند. تا زمانی که یک رابطه جنسی توپ داشته باشند
    اما اگر در حالت عادی هم این مشکل را دارید که دائما باید از دستمال توالت برای خشک کردن واژنتون استفاده کنید بدونید که خیلی راحت میتونید برید پیش یک متخصص حاذق و چون این حالت ممکن هست نوعی عفونت باشه با مصرف یک دوره قرص مشکل حل میشه.
    اما در مرود عمل خدمتتون بگم که من نفهمیدم شما به خاطر ترشحاتتون می خواهید برید عمل کنید ؟
    اگر دلیلش این نیست بدونید که تنگ کردن واژن بر خلاف تصور هیچ مزیتی در رابطه جنسی به همسرتون نمیده و متاسفانه این یک نوع سودجویی و گمراهی ذهنی است. و همیشه برای شما درد بهمره د اره حتی تا آخر عمرتون که این کار میتونه شما را از همسرتون به علت دردهای همیشگی دور بکنه. دستی دستی خودتون را معیوب نکنید.
    چون سایز واژن در رابطه جنسی اصلا مطرح نیست و هزار و یک دلیل برای داشتن یک رابطه جنسی خوب وجود داره.
    اگر احیانا هدفتون از این عمل فقط برای رابطه جنسی بهتری هست یا از طرف همسرتون تحت فشار هستید بگید خودش بره یکاری بکنه تا سایز آلتش بزرگتر بشه چرا هر چی بلا هست ما خانمها باید سر خودمون بیاریم .
    و بدونید که اگر شما بهداشتتون را رعایت کنید و ترشحاتتون باعث آلودگی نشه دلیلی نداره همسرتون از این موضوع شکایت کنند.
    این یک میلیون رو هم بدید دو تا بلیط بگیرید با همسرتون یک سفر عشقولانه برید و خودتون را معیوب نکنید. دنبال این افکار هم نباشید آفریده های خدا نیاز به ترمیم ندارند باید خودشون را خوب بشناسند و اینکه چطور از وجودشون استفاده خوب کنند.
    به هر حال موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید