شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لذت نبردن از روابط زناشویی

1. با سلام
    من دو ساله که ازدواج کردم تمایل به رابطه جنسی هم دارم اما از رابطه جنسی لذت نمی برم یعنی هیچ حسی ندارم خیلی هم سعی می کنم تمرکز کنم اما واقعا هیچ حسی ندارم.
    اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم.
    با تشکر
    باران

2. baran0098 نوشته است: با سلام
    من دو ساله که ازدواج کردم تمایل به رابطه جنسی هم دارم اما از رابطه جنسی لذت نمی برم یعنی هیچ حسی ندارم خیلی هم سعی می کنم تمرکز کنم اما واقعا هیچ حسی ندارم.
    با تشکر
    باران

سلام
    دوست عزیز لذت نبردن از رابطه جسمی می تونه دلایل روحی یا جسمی و یا توامان هردو رو داشته باشه
    اگر عبارت عدم رضایت یا عدم لذت رو در نوار جستجوس بالای صفحه سرچ می کردید به نتایج خوبی می رسیدید

مثل این دو تا

http://www.roham.ws/web/ftopic-4301-0.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-303.html

3. baran0098 نوشته است: با سلام
    با تشکر
    باران

دوست  عزیز   شما  اولین کسی  نیستید که  در  این سایت  چنینی  مشکلی را  مطرح  کردید  پس  به  شما  توصیه  می کنم  که  حتما   با  استفاده  از نوار جستجو مشابه این سوالتون را جستجو کنید حتما پاسخهای کمک کننده خوبی دریافت میکنید.
    اما بدونید لذت بردن و ریدن به اوج لذت در خانمها و آقایون تفاوت زیادی داره در خانمها هم دلایل مختلفی داره من به طور اختصار به انها اشاره میکنم شما بیشتر روی انها تحقیق کنید.
    1- ذهن: تمرکز ذهن در هنگام  رابطه جنسی  در خانمها  سخت تر از آقایان هست حتما سعی کن خودت از لحاظ روحی خودت را اماده کنی تا بتونی تمرکز داشته باشی نگرانی ها همیشه هست اون موقع بزارشون کنار.
    2- احساس: این خیلی مهم هست که شما شریک جنسیتون را دوست داشته باشید که انشالله اینگونه باشد پس سعی کنید علاقه به او را در خودتان حفظ کنید.
    3- عدم بیماری های دستگاه تناسلی: گاهی اوقات یک عفونت ساده میتونه باعث درد یا بی حسی و عدم ارگاسم بشه که حتی خودتون هم از ان بی خبر باشید پس سعی کنید به یک دکتر زنان خوب مراجعه نمایید.
    4- شروع درست: خانمها عجیب احساساتی هستند پس ممکن هست عدم پیش نوازی و معاشقه درست همسرتون شما رو بی ذوق بکند پس سعی کنید شروع کاملا شیرین و ارامی داشته باشید.
    5- در اخر هم اینو بدانید که روش رابطه جنسی و ریدن به ارگاسم در همه افراد یک نوع نیست یک خانم از دخول لذت میبره در حالی که خانمی دیگر از بازی کردن و عدم دخول سعی کنید راه را خودتان بیابید که چگونه لذت ببرید نه اینکه از کسی پیروی کنید.
    خجالت نکشید و درباره کارهایی که باعث لذت شما میشه یا نمیشه حتما با همسرتون صحبت کنید.
    از ورزش گکل بهره بگیرید و کلا ورزش عجیب کمک میکنه یه رسیدن به لذت
    در اخر هم سایتی را به شما معرفی میکنم که کماکان در این سایت زیاد اسمش را بردم و در ان گروهی هست درباره مسائل زناشویی حتما عضو شوید راه کارهای خوبی ارایه میدهد.

www.charismaco.com

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. ببخشيد من در قسمت دور سر آلتم مدتيه يك لكه سياه اجاد شده.روي سر آلتمم سمت چپ تيره شده كه گاهي تير ميكشه.دكتر رفتم پماد داد خوب نشد.جايي كه هستم متخصص نداره.شما ميتونيد كمكم كنيد؟

5. سلام دوست عزیز
    من با نظر کلیه دوستان موافقم.اما یک سوالی دوست داشتم از شما بپرسم آیا شما به همسرتان علاقه دارید؟آیا ازدواج شما با رضایت خودتان بوده؟آیا همسرتان به کلیه اصول زناشویی آشنا هستند؟ خود خواه نیستند که فقط به ارضا خودش فکر میکندوارضا شما براشون اهمیت داره یا نه ؟من جایی خوندم اگه به صورت مداوم با  بدون رضایت همسرتان  نزدیکی داشته باشید باعث سرد مزاجی همسرتان خواهید شد به دلیل اینکه خودتان را به خانومتان تحمیل میکنید!!
    آیا سابقه چنین نزدیکی را داشته اید؟؟من نمی خواهم همسرتان را مقصر این موضوع بدانم اما برای درمان شما هم نیاز به دکتر زنان دارید هم یک روانشناس خوب که به کمک هم شما را درمان کنن. اما درمان دست خودتان هست با توجه به اینکه کلیه جوانب خصوصی زندگی تان را از نو بررسی کنید.اول کمک شما سپس کمک دکتر روانشناس و زنان
    منتظر جوابتون هستم با آرزوی موفقیت و رفع مشکل شما.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام خانم باران
    باید عرض کنم : با این توضیح کوتاه که فرمودی فکر نمیکنم بشه علت این مشکلتونو  اینجا پیدا کنید ولی این بیماری ممکنه دلایل بسیاری داشته باشه که به چند موردش مختصرا اشاره میکنم
    مشگل روحی مانند افسردگی--بیماری در اندام تناسلی--خاطره بد از اولین رابطه (نزدیکی)---انجام این کار بدون رضایت شما---نداشتن  شناخت واطلاع کافی در این زمینه واحساسات خود----نداشتن پیش زمینه و بازی قبل از انجام نزدیکی(معاشقه)و.......................... پس توصیه میکنم حتما به یک پزشک خوب برای ریشه یابی مشکلتون مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. باران عزیز سلام
    شما در هنگام نزدیکی از پوزیشن های مختلفی استفاده کنید و مدلی را که لذت زیادی را برای شما و همسرتان داشته را ادامه بدهید شاید اینطوری مشکلتون حل بشه.

8. باران جان
    شاید به خوبی تحریک نمیشی
    همه از یک روش تحریک و یک نوع رابطه لذت نمیبرن یکی از طریق رابطه ودخول به اوج لذت میرسه و یکی دیگه از طریق لمس و نوازش خارجی لذت میبره
    و یا مثلا گاهی لمس سینه در یک زن ایجاد تحریک میکنه ودرزن دیگر ایجاد درد
    بهترین راه اینه که اول بدن خودتون رو به خوبی بشناسین و بعد با همسرتون بدون رودربایستی در این ضمینه صحبت کنید وبگین از روشهای مختلف و تحریکات مختلف استفاده کنن تا به نتیجه برسین .موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید