شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه بین شیرینی جات و سر درد .

1. با سلام.
    خانمی 25 از من پرسید که هر موقع که هرچیز شیرینی میل میکند (اعم از شیرینی - قند - شکلات و...) سرش درد میگیرد !
    علت آن چه چیزی میتواند باشد ؟ البته تا آنجایی که من اطلاع دارم ایشان در هفته زیاد سر درد میگیرند حتی بدون صرف شیرینی جات ولی جدیدا" با مصرف شیرینی سر دردشان بیشتر میشود !
    تا بحال چندین بار آزمایش و پیش پزشک رفته اند ولی دکتر ها جز نوشتن آنتی بیوتیک کهآنهم تاثیر کاملی نداشته راهی پیشنهاد نکرده اند!

پیشنهاد و راه حل شما چیست ؟

2. سلام
    در سر دردهای ناشی از تغذیه   مصرف شكلاتها، بستني و شيريني هايي كه محتوي خشكبار و يا خامه باشند، ممنوع است در عوض مصرف كيك، بيسكويت و ميان وعده هاي شبيه به اين دو، به شرطي كه محتوي مواد ممنوعه نباشند بلامانع است. موارد بسیاری در مورد سردرد ناشی از تغذیه وجود دارند ولی چون فقط به شیرینی جات اشاره کردین خلاصه شد

3. با عرض سلام
    من 22 سالمه و هر وقت ورزش میکنم و زیاد عرق می کنم مخصوصا مواقعی که میرم سالن فوتبال یک ساعت بعدش سردردی نه زیاد شدید میگیرم ؟ دلیلش ؟ راه حلش؟

4. میتونه بخاطر فشار خون و تعریق زیاد باشه.
    مایعات رو حتما بعد از ورزش مصرف کنید و به متخصص داخلی مراجعه کنید تا با انجام ازمایش بتونه مشکلتونو رفع کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید