شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در مورد ارضا شدن اقایون لطفا نظر دهید

1. با سلام خدمت دوستان عزيز

اقايون نظر بدن لطفا
    ميخواستم بدونم اگر خانومي افسرده باشه يا از دست شوهرش ناراحت باشه و يا حالت تهوع داره در بارداري ميتونه شوهرش رو بدون دخول( رابطه جنسی كامل و يا مقاربت) ارضا كنه يعني با دستش.....عذر ميخواهم كه رك گفتم

در كلل ميخواستم بدونم برا اقايون مهم نيست

تشكر

2. با عرض سلام خئمت کاربر عزیز:
    به نظر من مرد باید خانومش رو درک کنه و چند مدتی تحمل داشته باشه که حال و وضع خانومش بهتر بشه.در کل در جواب سوالتون میتونم بگم که حتی الامکان از این کار خودداری کنید که باعث رنجش آقاتون میشید.مردها از لحاظ روحی نیاز به ارضا دارند که در رابطه جنسی به آن میرسند نه در ....
    من رابطه جنسی دهانی رو در این وضعیت پیشنهاد می کنم.البته با رعایت نظافت,این روش قابل قبول تر از استمنا می باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    به نظر من در رابطه جنسی بیشتر جنبه روحی روانی در نظر گرفته میشود بعد جنبه جسمی و ارضا بدنی و مرد ها بیشتر به دنبال این هستند که همسرشون لذت ببره و از این بابت بیشتر و بهتر احساس رضایت میکنند.حتی یک هم آغوشی غم میتونه مرد رو از نظر روحی ارضا کنه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلا
    من خودم به شخصه اعتقاد دارم كه شرايط روحي و رواني همسرم رو اول درك كنم بعد به خودم فكر كنم البته از نظر بعضي اقايون ارضا شدن با دست يا استمنا اگر توسط شريك جنسي انها صورت بگيره خوشايند است اگر رابطه جنسی دهاني هم به اون اضافه بشه بهتر ولي كلا من خودم اول به شرايط جسمي و روحي شريكم توجه مي كنم بعد خودم چون اگر حالت روحي شريك جنسي مناسب نباشه مرد هم لذت كافي نخواهد برد

5. سوال دراای تناقض های زیادی هستش
    1- اگر خانومی  ناراحت باشه دیگه چه با دست چه بصورت نزدیکی غیرممکنه حاضر بشه برا شوهرش کاری بکنه
    2- اگه باردار باشه که در حالت طبیعی تا ماه ششم به راحتی می تونه رابطه جنسی واژینال داشته باشه  و اتفاقا چون خطر بارداری هم وجود نداره و بدون کاندوم و پیشگیری انجام میشه برای هر دو طرف خیلی خیلی لذا بخش تره
    3- اگه افسرده باشه ، و یا در حالت کلی:
    اصولا برای مردی که لذا نزدیکی واژینال یا دهانی یا آنال رو درک کرده باشه ، استمنا به هیچ وجه دیگه نمی تونه راشی کننده باشه بنابر این در چنین حالتی
    پیشنهاد رابطه جنسی دهانی با رعایت بهداشت و یا استفاده از تکنیک های دیگری لمسی و حسی مثلا در زیربغل یا بین پاها و یا نقاط دیگر بهتر از دست می باشد .

6. تشکر از همه دوستانننننننننننن

راستی منظورتون از نظر روحی چه چیزایی هست  که در رابطه جنسی خیلی مهم هست........من منظورم خود ارضای نبود بلکه با دست بود و لمس کردن

7. روحی و روانی یعنی اینکه مرد فقط به لذت جسمی تنها اکتفا نمیکند چرا که خود ارضائی هیچوقت لذت همبستری را نخواهد داشت پس اینجا چیزی هست که مرد از آن لذت بیشتری میبرد آنهم مجموعه ارضای جسمی و روحی است و اینکه اگر مرد لذت رابطه جنسی را در همسرش احساس کند و بتواند او را به ارگاسم برساند خود هم لذت بیشتری میبرد

8. سلام
    بعضي آقايون كه درك بيشتري دارند اين مسئله براشون قابل تحمل تره ولي اگر زمان طولاني ادامه داشته باشه ميتونه مشكلات جدي بوجود بياره...

9. vahideh نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزيز

اقايون نظر بدن لطفا
    ميخواستم بدونم اگر خانومي افسرده باشه يا از دست شوهرش ناراحت باشه و يا حالت تهوع داره در بارداري ميتونه شوهرش رو بدون دخول( رابطه جنسی كامل و يا مقاربت) ارضا كنه يعني با دستش.....عذر ميخواهم كه رك گفتم

در كلل ميخواستم بدونم برا اقايون مهم نيست

تشكر

دوست  عزیز
    اگر خانومی اقسرده یا ناراحت از همسرش باشه باید خیلی باگذشت باشه که به لذت او فکر کنه.
    و یا خیلی  تحت زور و فشار قرار بگیره .و گرنه این کارها روحیه می خواهد.
    اما در صورت بارداربودن یا شرایط مشابه که عذری در کار باشه ولی روحیه خوب باشه
    بله اگر همسر خانم درک درستی از شرایط داشته باشند حتما لذت زیادی میبرند از کمک و اهمیت هسرشون.
    لذت روحی از چسمی بالاتر هست.

10. سلام:
    منم نظرم اینه که چه مرد وچه زن باید در این جور موارد  حال طرف مقابلشونو درک کنند ولازم بذکره که تو رابطه جنسی راه های زیادی به غیر از واژن وجود داره که شرکای جنسی رو به اورگاسم برسونه

11. منم با نفر قبلی موافقم و روش دهانی هم میتونه کمک کنه که بیشتر ارضا بشه!
    به نظر منم مردها از اینکه ببینند شریکشون به اوج لذت میرسه خیلی لذت بیشتری میبرند!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید