شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در رگ بیضه سمت راست

1. با سلام

من یک سوال پزشکی در مورد بیضه داشتم که اگر اقایون پزشکان کمکم کنند ممنون می شوم.
    من مدتی است که در یکی از رگهای بیضه سمت راستم بعضی مواقع احساس درد خفیفی می کنم و در ضمن بیضه های من هم اندازه نیستند و نیز من ورزش قدرتی هم انجام می دهم ایا این مشگل جدی است؟

با تشکر

2. shapour1983 نوشته است: با سلام

من یک سوال پزشکی در مورد بیضه داشتم که اگر اقایون پزشکان کمکم کنند ممنون می شوم.
    من مدتی است که در یکی از رگهای بیضه سمت راستم بعضی مواقع احساس درد خفیفی می کنم و در ضمن بیضه های من هم اندازه نیستند و نیز من ورزش قدرتی هم انجام می دهم ایا این مشگل جدی است؟

با تشکر

سلام

وجود رگهای اضافی و احساس درد در بیضه ها همچنین تغییر سایز و اختلاف اندازه ای که جدیدا حادث شده باشد همگی نیازی به پیگیری توسط اورولوژیست دارد و ممکنه نشونه ای از واریکوسل باشه . البته فقط ممکنه چون کلا خیلی هم بیضه ها قرینه هم نیستند .
    واریکوسل درمان دارد و هرقدر زودتر به پزشک مراجعه کنید به خودتون لطف کردید . توصیه می کنم اگر پیش اورولوژیست نمی روید لااقل ورزش سنگین رو قطع کنید ...

3. با تشکر
    ایا نشانه های ذکر شده از واریکوسل است چون درد ان خفیف است و هر از گاهی اود می کند ولی ناهماهنگی سایز را قبلاً نیز داشتم
    مرسی

4. shapour1983 نوشته است: با تشکر
    ایا نشانه های ذکر شده از واریکوسل است چون درد ان خفیف است و هر از گاهی اود می کند ولی ناهماهنگی سایز را قبلاً نیز داشتم
    مرسی

سلام دوباره
    ببین دوست من
    وجود رگهای درهم تنیده . درد بیضه و ناهماهنگی اندازه بیضه ها می تونه از نشانه های واریکوسل باشه
    اما می خوام یه چیز دیگه بهتون بگم
    ببین دوست من
    همینکه شما در کیسه بیضه هر ازگاهی درد دارید اصلا عادی نیست و باید به همین یک دلیل به متخصص مراجعه کنید . حالا اگر فکر می کنید با چونه زدن در مورد اینکه آیا حتما واریکوسل دارید یا نه اوضاعت بهتر میشه ادامه بدید
    اما من توصیه می کنم بری پیش متخصص اورولوژیست تا ایشون بررسی کنند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. سلام
    دوست گرامي اكه كمي دقت كرده باشي تمام اندام هاي سمت چپ وراست بدن با هم يه اندازه نيستن و اين موضوع در بيضه ها هم صادقه ولي وجود درد ويا احساس تغيير فرم وشكل در ظاهر انها امريه جداگونه كه نبايد به سادگي ازش گذشت وحتما بايد نزد متخصص چك بشه . انشاالله كه مورد خاصي نباشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید