شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی به همراه رابطه جنسی

1. amamam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من می خواستم یکم در مورد خودارضایی توضیخاتی بدهید.
    دوست من علی رغم داشتن رابطه جنسی اماخودارضایی هم انجام می دهد.و می گوید بعد از خودارضایی احساس پشیمانی می کنم اما نمی توانم این عادت را ترک کنم.البته مدتی است که وقتی می خواهداین کار را انجام دهد. خود را به کار دیگری مشغول می کند تا از سرش بپرد.
    می خواستم بدانم این کار گناه کبیره دارد یا خیر؟
    و من شنیدم که عوارض زیادی دارد و باعث می شود که دیگر نتوانی با جنس مذکر رابطه داشته باشی این درست است یا خیر؟
    و شما چه راهی پیشنهاد می کنید؟

متشکرم

2. amamam نوشته است: من می خواستم یکم در مورد خودارضایی توضیخاتی بدهید.
    دوست من علی رغم داشتن رابطه جنسی اماخودارضایی هم انجام می دهد.و می گوید بعد از خودارضایی احساس پشیمانی می کنم اما نمی توانم این عادت را ترک کنم.البته مدتی است که وقتی می خواهداین کار را انجام دهد. خود را به کار دیگری مشغول می کند تا از سرش بپرد.
    و من شنیدم که عوارض زیادی دارد و باعث می شود که دیگر نتوانی با جنس مذکر رابطه داشته باشی این درست است یا خیر؟

متشکرم

سلام

باید دید این دوست شما در رابطه جنسی به مفهوم واقعیش و در حد خودارضایی ارضا می شوند یا نه ؟
    رابطه جنسی برای ایشون دردسترس هست یا ماهی یکبار امکان هست ؟

بهرحال
    خودارضایی معمولا وقتی صورت می گیرد که نیاز به ارضا شدن هم باشد
    گاهی این نیاز انقدر طولانی در انسانها وجود داشته که بصورت یک عادت در آمده
    و اینجاست که با یکسری تمهیدات مثل کارهای جانبی ، سرگرمی های جدید و ... از شدت خودارضایی کاست
    در این مورد دوستان حتما می آیند راهنماییتون می کنند هرچند که بنظر من در این مورد هرکس صرفا نظر خودشو می گه و راه حلهایی که ارائه میشه لزوما در مورد همه صادق نیست
    اون پشیمانی بعدشم دلایل خاص خودش رو داره که یکیش باورهای مرسوم جامعه مبنی بر گناه داشتن و زشت بودن این جریان است .
    عوارض خاصی هم ندارد بجز احتمال جوگیر شدن و صدمه زدن به بکارت که این مورد در مورد دوست شما صادق نیست و دیگری وابستگی به این موضوع که اگر شکل افراطی بگیره حتما می تونه به شخص ضربه بزنه . هیچ ربطی بین خودارضایی و اینکه نتونه بعدها با جنس مذکر رابطه داشته باشه وجود نداره بجز در موارد افراطی که طرف انقدر به خودش مشغوله که هیچ نیازی به جنس مخالف نداره

و اما خودارضایی گناه بزرگیست اما اینجا یک تالار پزشکیه و در سیاست این تالار نیست که روی باورها و تعاریف مذهبی بحث بشود . اگر فکر می کنید گناه بزرگیست و فردا خدا شما را مجازات می کند حتما سعی کنید ترک کنید ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. amamam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همون ماهی یکبار رابطه جنسی دارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. خب
    ماهی یکبار برای شخصی که میل جنسی بالایی دارد کم است
    ولی بهرحال از طرفی دلیل نمیشه که خودارضایی افراطی صورت بگیرد
    اگر ایشان در حد افراطی خودارضایی نمی کنند بنظرم تا حدودی طبیعیه و مشکلی نیست و اگر زیاد هست و روی زندگیشان تاثیر گذاشته توصیه می کنم از طریق جمع آوری اطلاعات البته از منابع معتبر سعی در کمتر کردن این داستان داشته باشند

5. amamam نوشته است: من می خواستم یکم در مورد خودارضایی توضیخاتی بدهید.

متشکرم

دوست عزیز خود ارضایی گناهش کبیره نیست ولی گناه داره اما خارج از گناهش عوارض سختی داره مثلا فردی که خودارضایی میکنه بعدها در هنگام داشتن شریک جنسی براش سخت که بتونه از او استفاده کنه و همین حس بد هم رهاش نمیکنه به نظر من وقتی شرایط طوریه که ایشون نمیتونند بیش از ماهی یکبار رابطه جنسی داشته باشند بهتر دو کار را انجام دهند اول اینکه در زمان همون ماهی یکبار  از رابطه جنسیشون لذت اساسی و کامل ببرند حتما این لذت کی ناقص بوده که ایشون به خود ارضایی میکشون جون اگر انسان چه زن و چه مرد رابطه جنسی خوبی داشته باشه میتونه خودشو کنترل کنه تا نوبت بعدی هر چند سخت بگذره اما حس خوبش نمیذاره اذیت بشه.
    کار بعدی هم اینکه خودشون در این زمان که فاصله بین رابطه جنسیشون هست سرگرم کنند.
    در  ضمن مطالب این سایت درباره خود ارضایی را حتما مطالعه کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام دوستان عزیز
    به نظرم حرفهای SAMI بسیار منطقی و مفید بود.
    خود ارضایی کار خوبی نیست، اما اینکه به صورت گناه و تابو در اومده مربوط به شرایط جامعه در طول تاریخه. اگه کسی در مورد گناه کبیره یا صغیره بودنش سوالی داره بهتره از مراجع دینی بپرسه.
    امروزه از نظر علمی خودارضایی رو یک مرحله ی طبیعی از رشد می دونن (ولی طبیعی به این معنی نیست که همه ا نجام بدن و همینطور به این معنی نیست که لزوماً کار خوبی باشه). با این حال خود ارضایی بیش از حد یا پس از ازدواج نشانه ی مشکل و گاهی بیماریه که باید با کمک حرفه ای مطرح بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید