شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طعم آلت تناسلی

1. amamam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    1- همسر من آلت تناسلی من را می خورد اما اینکار را با رغبت انجام نمی دهد و فقط به خاطر علاقه من اینکار را می کند.
    علتش هم این است که می گوید آلت تناسلی طعم و بوی بدی دارد. و من هم نمی خواهم باعث رنجشش شوم.
    می خواستم بدانم چگونه می توان این طعم و بو را از بین برد. ضمنا من قبلا پیش دکتر رفتم و بیماری عفونی ندارم.

2-سوال دومم هم این است که وقتی من آلت تناسلی او را می خورم، بعضی اوقات حالت تهوع به من دست می دهد چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم. صمنا من کاملا رهابت بهداشت را هم می کنم.

ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. amamam نوشته است: 1- همسر من آلت تناسلی من را می خورد اما اینکار را با رغبت انجام نمی دهد و فقط به خاطر علاقه من اینکار را می کند.
    علتش هم این است که می گوید آلت تناسلی طعم و بوی بدی دارد. و من هم نمی خواهم باعث رنجشش شوم.
    می خواستم بدانم چگونه می توان این طعم و بو را از بین برد. ضمنا من قبلا پیش دکتر رفتم و بیماری عفونی ندارم.

2-سوال دومم هم این است که وقتی من آلت تناسلی او را می خورم، بعضی اوقات حالت تهوع به من دست می دهد چگونه می توانم این مشکل را رفع کنم. صمنا من کاملا رهابت بهداشت را هم می کنم.

ممنون

1- اگر عفونت نداشته باشید و بهداشت شخصی مثل شستشو و استحمام و شیو کردن و تعویض به موقع لباس زیر رو رعایت کنید بعید می دونم بوی بدی وجود داشته باشد و بیشتر حس می کنم که همسرشما به دلایلی ( مثل قبیح دانستن اینکار ) کلا مخالف رابطه دهانی با یک زن هستند . مگر اینکه شما هم تایید کنید که با وجود رعایت همه اصول بهداشتی بازهم ترشحاتتون بوی جالبی ندارد که در اینصوت توصیه می کنم یکبار دیگه جهت پیگیری به متخصص زنان مراجعه کنید
    همچنین استفاده از کاندوم زنانه هم می تونه تا حدی به همسرتون کمک کنه

2- این حالت تهوع گاهی بخاطر عدم رعایت بهداشت ( نه فقط خود آلت که نواحی اطراف آلت و بین پاها و .. ) بوجود می آید که در این صورت توصیه میشه اون آقا بهداشت رو رعایت کنند . گاهی هم بخاطر برخورد آلت به قسمت انتهایی حلق ( درست مثل فروبردن انگشت به حلق ) حالت تهوع ایجاد شود که توصیه می کنم خودتون ریتم کار رو بدست بگیرید بعضی اوقات آقایون متوجه نیستند که حرکاتشون ممکنه باعث آزار طرف مقابلشون بشه
    در نهایت شما هم اگر با خود آلت مشکل دارید می تونید از کاندوم های مردانه میوه ای استفاده کنید . همسرتون می تونن از داروخانه انواع متنوعش رو بخرند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید