شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

احتمال بارداری ..

1. peroshat نوشته است: من هنوز آزمایش خون ندادم تا ببینم حامله هسم یا نه؟
    کی زمان مناسب برای آزمایش هس؟

سلام عزیزم،
    پیشاپیش بهت تبریک میگم

اگه مطالب این سایت رو خوب جستجو کنی بهترین جواب رو میگیری

ولی باید بگم که حداقل یک هفته بعد از به تعویق افتادن سیکل قاعدگی میتونه زمان مناسبی باشه.

2. chakameh نوشته است: سلام خسته نباشین
    لطفا مایع پیشاب رو توضیح بدین
    آیا با ترشحات هنگام رابطه تفاوتی داره یا همونه

سلام.
    گفته ای دوستمون در مورد پیشاب کاملا درسته. اما این نکته رو هم اضافه کنم که مایع پیشاب نیز خاصیت باردار کردن رو داره. یکی دیگر از خصوصیات بارز میاع پیشاب، سر کردن و روان کردن واژن و کاهش درد برای خانمها در هنگام نزدکی میباشد.

3. chakameh نوشته است: سلام میخواستم بدونم من بعد از 10 روز بعد از رابطه ام دچار درد در ناحیه پستان هستم یعنی در روز 23 دوره ام البته من همیشه این دردو در نزدیکی قاعدگیم داشتم ولی این بار یه هفته زودترهمیخواستم بدونم ممکنه از علایم حاملگی باشه؟

سلام.
    درد در ناحیه سینه به خصوص در نوک سینه معمولا از نشانه های بارداری نیز می باشد اما در صورتی که شما پیش از آغاز هر سیکل دارای این درد (میزان کمتر یا بیشتر) بوده باشید، علت این درد می تواند به دلیل جلو افتادن یا عقب افتادن زمان قاعدگی نیز باشد.

4. با سلام
    همسرم طبق روال معمول 5 شنبه علایم پریودش از قبیل دل درد و درد سینه ها شروع شد اما بعد از یک روز بدون خونریزی و فقط با یک مقدار لکه بینی علائم از بین رفتند.
    با توجه که از زمان وقوع لقاح احتمالی اطلاعی نداریم :
    1- احتمال بارداری چند درصد است؟
    2- چه راهی برای از بین بردن نطفه وجود دارد؟
    3- به غیر از انجام آزمایش و بیبی چک چه راههای دیگری برای از بین بردن نطفه در صورت  صحت حاملگی وجود دارد؟

با تشکر

5. hani81 نوشته است: با سلام
    همسرم طبق روال معمول 5 شنبه علایم پریودش از قبیل دل درد و درد سینه ها شروع شد اما بعد از یک روز بدون خونریزی و فقط با یک مقدار لکه بینی علائم از بین رفتند.
    با توجه که از زمان وقوع لقاح احتمالی اطلاعی نداریم :
    1- احتمال بارداری چند درصد است؟
    2- چه راهی برای از بین بردن نطفه وجود دارد؟
    3- به غیر از انجام آزمایش و بیبی چک چه راههای دیگری برای از بین بردن نطفه در صورت  صحت حاملگی وجود دارد؟

با تشکر

سلام

1- تاخیر در پریود علل مختلفی دارد که یکیش بارداریه و می تواند بدلیل استرس ناشی از بارداری ناخواسته هم باشد و اگر این تاخیر بیش از 10 روز بود باید جهت بررسی بیشتر اقدام کرد . خلاصه نمی تونم درصدی بدم خدمتتون

2- صحبت کردن در باره سقط جنین برخلاف قوانین سایت هست

3- بی بی چک و آزمایش خون راههای تشخیص بارداری هستند نه از بین بردن نطفه . که آزمایش خون بسیار دقیق و معتبر هست و بی بی چک هم در صورتی که سه هفته از لقاح گذشته باشد قابل اطمینان است .

موفق باشید

6. من روز 20شهریور با نامزدم نزدیکی داشتیم البته از کاندوم استفاده کردیم بعد من روز 29 شهریور پریود شدم و ماه بعد روز 26 مهر بوده تو این مدت 4 بار از تست baby check استفاده کردم که همش منفی بوده اما این ماه هنوز پریود نشدم ایا احتمال بارداری هست با توجه به اینکه 2 بار خونریزی کامل داشتم؟ ممکنه baby check اشتباه کنه؟

7. miina نوشته است: من روز 20شهریور با نامزدم نزدیکی داشتیم البته از کاندوم استفاده کردیم بعد من روز 29 شهریور پریود شدم و ماه بعد روز 26 مهر بوده تو این مدت 4 بار از تست baby check استفاده کردم که همش منفی بوده اما این ماه هنوز پریود نشدم ایا احتمال بارداری هست با توجه به اینکه 2 بار خونریزی کامل داشتم؟ ممکنه baby check اشتباه کنه؟

با سلام
    وقتی شما دوبار پریود شدید یعنی باردار نیستید
    علت اینکه در این ماه پریود نشدید می تونه به اوضاع روحی یا داروهایی که احیانا مصرف می کنید باز می گردد
    ولی اگر از زمانی که باید پریود می شدید بیش از 10 روز گذشت و پریود نشدید بهتره جهت پیگیری به متخصص زنان مراجعه کنید
    اگر 20 شهریور رابطه داشتید و بعد از اون رابطه ای نداشتید . با توجه به اینکه دوبار هم پریود شدید باردار نیستید . و این مشکل ربطی به بارداری ندارد .نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. من قرص لوتیروکسین مصرف میکنم روزی 2 تا میتونه برای این باشه؟

9. miina نوشته است: من قرص لوتیروکسین مصرف میکنم روزی 2 تا میتونه برای این باشه؟

سلام

بله
    یکی از عوارض لوتیروکسین اختلال در قاعدگی هست
    البته فقط یکیش
    اما بازهم توصیه می کنم اگر مدت طولانی پریود نشدید برای بررسی بیشتر به متخصص مراجعه کنید

10. سلام من با نامزدم نزدیکی داشتیم و به وسیله روش اورژانسی از حامله شدن جلوگیری کرد و بعد 5 روز پریود شد بعد از 10 روز باز به علت ریخته شدن منی رو دهانه از روش اورزانسی استفاده کرد والان 20 روز از زمان موقع پریودی میگذرد البته از روش بیبی چک استفاده کرده اما نشانه حاملگی نبوده چند درصد احتمال حامگی هست

11. سلام من تازه عضو شدم ویک سوال داشتم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.
    عادتهای ماهیانه من همیشه بین 22 الی24 روزبه بعد اتفاق می افتد،در این ماه من در2/8 پریود شودم و در 6/8 به صورت لکه بینی تمام شد من در 12 یا 13/8 رابطه جنسی داشتم که دخول انجام نشد و فقط آلتهایمان را به همدیگر مالیدیم و پس از آن نیز من ادرار کردم و آلت خود را شستم.الان 22 روز از پریودم گزشته ومن هنوز پریود نشده ام ،خیلی میترسم چون شنیده ام که مایع قیل از انزال هم ممکن است باعث حاملگی شود در ضمن من هیچ یک از علائم حاملگی راهم ندارم خواهش میکن کمکم کنید.

12. mina210 نوشته است: سلام من تازه عضو شدم ویک سوال داشتم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید.
    عادتهای ماهیانه من همیشه بین 22 الی24 روزبه بعد اتفاق می افتد،در این ماه من در2/8 پریود شودم و در 6/8 به صورت لکه بینی تمام شد من در 12 یا 13/8 رابطه جنسی داشتم که دخول انجام نشد و فقط آلتهایمان را به همدیگر مالیدیم و پس از آن نیز من ادرار کردم و آلت خود را شستم.الان 22 روز از پریودم گزشته ومن هنوز پریود نشده ام ،خیلی میترسم چون شنیده ام که مایع قیل از انزال هم ممکن است باعث حاملگی شود در ضمن من هیچ یک از علائم حاملگی راهم ندارم خواهش میکن کمکم کنید.

سلام مینا جان
    ببین دوست من اگر مایع منی یا مایع قبل از انزال روی دهانه واژن ریخته باشد حتی درصورت وجود بکارت بازهم درصدی ( البته خیلی کم ) احتمال بارداری هست
    اگر مایعی ریخته نشده که مشکلی نیست ولی اگر ریخته شد چون تقریبا در زمان تخمکگذاری بودید بهتر بود از روش اورژانسی استفاده می کردید که حالا دیگه بعد از این مدت کارایی نداره
    در حال حاضر می تونم بهتون بگم علت اصلی این تاخیر در پریود همین ترس و استرس ناشی از بارداری ناخواسته هست که می تونه تا 10 روز پریودتون رو عقب بندازه و اگر بیش از اون به تاخیر افتاده حتما باید جهت بررسی بیشتر به پزشک مراجعه کنید

اما برای رفع نگرانی هم می تونید آزمایش خون بدید
    هم اگر براتون مقدور نیست می تونید تشریف ببرید داروخانه و نوار تست بی بی چک تهیه کنید . اگر از رابطه جنسی شما 21 روز گذشته باشد که گذشته می تونید به جواب بی بی چک اطمینان کنید . راهنمای استفاده از بی بی چک داخل جعبه هست
    اینجوری خیالتون هم راحت خواهد شد

13. ممنون از جوابتون ولی یه سوال دیگه داشتم.
    من شنیدم که اگه بلافاصله بعد از رابطه جنسی شخص ادرار کند احتمال بارداری از بین میرود؟
    حالا من که اصلا شک دارم که مایعی به آلت من خورده یا نه ؟و بلا فاصله بعد از انجام عمل جنسی ادرار کردم و خوب آلتم را شستم آیا باز احتمال بارداری است؟

14. mina210 نوشته است: ممنون از جوابتون ولی یه سوال دیگه داشتم.
    من شنیدم که اگه بلافاصله بعد از رابطه جنسی شخص ادرار کند احتمال بارداری از بین میرود؟
    حالا من که اصلا شک دارم که مایعی به آلت من خورده یا نه ؟و بلا فاصله بعد از انجام عمل جنسی ادرار کردم و خوب آلتم را شستم آیا باز احتمال بارداری است؟

سلام
    شستشو تاحد بسیار کمی می تونه جلوی بارداری رو بگیره و در مورد ادرار اطلاعی ندارم
    اما در کل اگر منی وارد واژن شده باشد هیچکدوم اینها روش عاقلانه ای برای جلوگیری از بارداری نیست چون درصد شکستش بسیار بالاست . روش اورژانسی بهترین راه است

بهرحال پاسخ شما همان نوشته ی قبلی هست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با عرض سلام و خسته نباشيد
    يه سوال داشتم. من حدود 6ماه است نامزد كردم. و در اين مدت چند بار با  نامزدم رابطه جنسي برقرار كردم. البته نه از نوع دخول. بنده هنوز باكره هستم ولي وقتي براي معاينه پرده بكارت نزد دكتر رفتم متوجه شدم پرده من از نوع حلقوي است و ممكن است با چند بار دخول هم پاره نشود. ولي باز احتياط لازم را بجا آوره و تا بحال نزديكي با دخول نداشتيم . ماه گذشته در تاريخ 11 پريود شدم و در تاريخ 18 اين دوران به اتمام رسيد. در روز 22 همان ماه يه رابطه داشتيم بطوري كه مايع مني نامزدم روي نواحي پا و در نزديكي واژنم ريخت . و بعد از مدت كوتاهي محل را شستشو دادم. هميشه دوران پريودي من 3-4 روز جلو مي افتاد . امروز كه 7 است هنوز هيچ اتفاقي نيافتاده است. و اين چند روز مدام معده ام درد مي كند و حالت تهوع بهم دست مي ده. خيلي نگرانم . ترا خدا مرا راهنمايي كنيد . آيا احتمال بارداري وجود داره؟ راستي 3 روز قبل يه تست بارداري هم براي خودم انجام دادم و نتيجه منفي بود ولي بازهم نگران.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 57
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید