شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تمايل زنان به ارتباط مقعدي

1. سلام همسر من به طور عجيبي به ارتباط مقعدي علاقه دارد به گونه اي طي ده سالي كه از ازدواج من ميگذرد  تنها حداكثر سه بار در سال ارتباط از مهبل داشته ام ،از آقاي دكتر صادقي تقاضا دارم علل اينجنين تمايلي را تشريح بفرمايند. لازم بذكر است كه ايشان تحت هيچ شرايطي از ارتباط مهبلي ارضا نمي شوند و با استقاده از ويبراتو هنگام ارتباط مقعدي بيشترين لذت را مي برند كه به شدت اينجانب را در ارتبط جنسي نگران كرده است. آيا ترس از بارداري(دوفرزند دارم) مي تواند دليل اين تمايل باشد يا عادت به اين نوع ارتباط از دوران قبل از ازدواج ايشان و يا ....
    لطفا راهنمايي بفرماييد.

2. pesarirooni811 نوشته است:
    سلام همسر من به طور عجيبي به ارتباط مقعدي علاقه دارد به گونه اي طي ده سالي كه از ازدواج من ميگذرد  تنها حداكثر سه بار در سال ارتباط از مهبل داشته ام ،از آقاي دكتر صادقي تقاضا دارم علل اينجنين تمايلي را تشريح بفرمايند. لازم بذكر است كه ايشان تحت هيچ شرايطي از ارتباط مهبلي ارضا نمي شوند و با استقاده از ويبراتو هنگام ارتباط مقعدي بيشترين لذت را مي برند كه به شدت اينجانب را در ارتبط جنسي نگران كرده است. آيا ترس از بارداري(دوفرزند دارم) مي تواند دليل اين تمايل باشد يا عادت به اين نوع ارتباط از دوران قبل از ازدواج ايشان و يا ....
    لطفا راهنمايي بفرماييد.

سلام
    اينكه فردي به نوع خاصي از رابطه جنسی علاقه دارد جزو مسائل شخصي و اختصاصي است و هر فردي از يك نوع نوازش و يا رابطه جنسی لذت ميبرد  كه البته تمايل برقراري رابطه جنسی مقعدي در خانم ها بسيار پايين است
    در كل رابطه جنسی مقعدي خطرات زيادي از جمله افتادگي ركتوم  - آسيب ديدن اسفنكتر مقعد _ خونريزي در اثر پاره شدن مويرگ هاي ناحيه مقعد و حتي سرطان را در بر خواهد داشت
    اگر فكر ميكنيد ترس از بارداري ميتواند عامل اين تمايل باشد كه بعيد به نظر ميرسد از روش هاي مطمئن جلوگيري از بارداري ازجمله كاندوم بهره بگيريد
    بهتر است به يك روانپزشك مشورت كنيد

3. pesarirooni811 نوشته است:
    سلام همسر من به طور عجيبي به ارتباط مقعدي علاقه دارد به گونه اي طي ده سالي كه از ازدواج من ميگذرد  تنها حداكثر سه بار در سال ارتباط از مهبل داشته ام ،از آقاي دكتر صادقي تقاضا دارم علل اينجنين تمايلي را تشريح بفرمايند. لازم بذكر است كه ايشان تحت هيچ شرايطي از ارتباط مهبلي ارضا نمي شوند و با استقاده از ويبراتو هنگام ارتباط مقعدي بيشترين لذت را مي برند كه به شدت اينجانب را در ارتبط جنسي نگران كرده است. آيا ترس از بارداري(دوفرزند دارم) مي تواند دليل اين تمايل باشد يا عادت به اين نوع ارتباط از دوران قبل از ازدواج ايشان و يا ....
    لطفا راهنمايي بفرماييد.

با اجازه اصحاب کبار و جناب کاوه که انشالله بعد یه هفته جواب سوال ما رو هم بده  Wink

دوست عزیز من هم توصیه می کنم هرچه سریعتر به روانپزشک مراجعه کنید !!!!
    من جامعه شناسی می خونم داشنگاه علامه طباطبائی و در یه پروژه بررسی کردیم و دیدیم 85 درصد زنانی که به همسراشون خیانت می کنن کسایی هستن که رابطه جنسی از عقب داشتند !!
    یه متن انگلیسی هم ترجمه کرده بودم که توش همین نوع رابطه جنسی ( A..n..a..l s..e..x ) شدیدا مورد حمله قرار گرفته بود و علاوه بر خطرات جسمی و روحیی که داره چون باعث وابستگی بیشتر زن به رابطه جنسی می شه موجب نیاز بیشتر به رابطه جنسی می کنه و زمینه ایجاد خیانت رو بوجود میاره !!!

بنظرم برا متلاشی نشدن خانواده گرمتون بهتره هرچه سریعتر به روانپزشک مراجعه کنید !!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    امیدوارم اون مطلبی که در اخر گفتید صحت نداشته باشد .ولی فکر میکنم دلیل این مطلب را هیچ کس جز خود همسرتون نمیتونه جوابی قطعی براش داشته باشه ایا تا به حال از خودش سوال کردین که .....چرا؟
    اگه به نتیجه ای نرسیدین اونوفت حتما به یه پزشک مراجعه کنید.در هر صورت اینوبدونید این روزا واسه دردایی درمون پیدا کردن که مشکل شما پیشش کوچیکه.  اینو گفتم که بدونید اگه دنبالش برید حتما درمونش رو هم انشالله پیدا میکنید.

5. سلام
    من فکر می کنم که این اصلا درست نباشه که ما با نظرات شخصی خودمون تخم بد بینی در دل شما بوجود بیاوریم دوست عزیز نظر من اینه که شاید شما طرز ارضا کردن همسر خود را بلد نیستید ممکنه همسر شما از اوندسته افرادی باشه که نیاز به تحریک بیشتری داره واینو به شما نمیتونه بگه مگه ممکنه زنی علاقه به رابطه جنسی از وازن نداشته باشه؟در غیر اینصورت باید گفت شاید ایشون سرد مزاج هستند وشاید مشکلات هورمونی.در ضمن شما فرمودید ایشان حتی با استفاده از ویبراتور از مقعد ارضا می شوند و این به نظر من طبیعی نیست شما باید به فکر معالجه همسرتون باشید وتحت هیچ شرایطی شک وتردید بی مورد به خود راه ندهید چرا که همین موضوع سبب بی تفاوتی شما نسبت به ایشان می شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید