شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مهم-جمع شدن پوست در سر پیشابراه

1. <xml><o> </o>

با سلام

من چندین هفته است که در(کلاهک الت) زیر سوراخ الت

مانند پوست جمع شده و5میلیمتری از سوراخ تا پایین کشیده شده است ودر موقع نعوض غیب میشود و بسیار کم از ان باقی می ماند وهر از

گاهی نیز  ناحیه الت درد خفیف می گیرد البته به ندرت،  ازمایش ادرار و خون و سونوگرافی دادم که همه چیز طبیعی بود وفقط کراتین زیاد بود(دکتر گفت التهاب مثانه است) و الان به مدت 5روزی باید قرص لوپراکس 400(سفیکسیم) برای التهاب بخورم ایا پوستی که حالت چمع شده در زیر سوراخ الت وجود دارد مربوط به التهاب مثانه است یا خیر؟طبیعی است ؟ مشکل ودرمان چیست؟برای چه به وجود امده؟
    ممنون میشم اگه سوالارو  جواب بدید ...

2. a_2008 نوشته است: <xml><o> </o>

با سلام

من چندین هفته است که در(کلاهک الت) زیر سوراخ الت

مانند پوست جمع شده و5میلیمتری از سوراخ تا پایین کشیده شده است ودر موقع نعوض غیب میشود و بسیار کم از ان باقی می ماند وهر از

گاهی نیز  ناحیه الت درد خفیف می گیرد البته به ندرت،  ازمایش ادرار و خون و سونوگرافی دادم که همه چیز طبیعی بود وفقط کراتین زیاد بود(دکتر گفت التهاب مثانه است) و الان به مدت 5روزی باید قرص لوپراکس 400(سفیکسیم) برای التهاب بخورم ایا پوستی که حالت چمع شده در زیر سوراخ الت وجود دارد مربوط به التهاب مثانه است یا خیر؟طبیعی است ؟ مشکل ودرمان چیست؟برای چه به وجود امده؟
    ممنون میشم اگه سوالارو  جواب بدید ...

سلام
    مشکل پوستی که گفتی ربطی به التهاب مثانه نداره و توصیه شده در صورت دیدن توده یا برجستگی ، زخم یا تاول و تبخال و هرگونه ضایعه پوستی مثل شوره و سفیدک و همچنین داشتن درد دائمی در آلت تناسلی به متخصص اورلوژی مراجعه کنید
    مشکل شما رو بدون ویزیت نمیشه تشخیص داد ولی اگر درد خاصی ندارید و ضایعه رو به گسترش نیست و رنگش با رنگ اطرافش تفاوت ندارد شاید خیلی جای نگرانی نباشد و احتمال آلت شما هم مثل سایر اندامها طی سالهای عمر تغییرات ظاهری کرده می کند . با اینحال توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید

3. بله پوست جمع شده در اون قسمت که مانند یک پوست جمع شده  نه مثل زگیله نه تبخال که رنگش با پوست فرق داشته باشه و درد همیشگی نیست و ضایعه بیشتر نمیشه فقط شاید 1هفته 1روز یا 2روز درد بگیره که بیشتر حموم میرم خوب میشه مشکل جدی نیست پس؟این درد رو چطور میتونم ساکت کنم ؟چطور مستونم این ضایعه رو خوب کنم؟

4. سلام
    دوست عزیز هرگونه تغییر حالت یا تغییر شکل ظاهری و یا داشتن درد در ناحیه تناسلی حتما حتما باید توسط یک متخصص(ارولژ) بررسی شود .توصیه میکنم به یک متخصص دیگر مراجعه نمایید  انشالله که مورد خاصی نباشه

5. a_2008 نوشته است: بله پوست جمع شده در اون قسمت که مانند یک پوست جمع شده  نه مثل زگیله نه تبخال که رنگش با پوست فرق داشته باشه و درد همیشگی نیست و ضایعه بیشتر نمیشه فقط شاید 1هفته 1روز یا 2روز درد بگیره که بیشتر حموم میرم خوب میشه مشکل جدی نیست پس؟این درد رو چطور میتونم ساکت کنم ؟چطور مستونم این ضایعه رو خوب کنم؟

سلام
    هفته ای 1-2 بار درد در آلت طبیعی نیست . به اورولوژیست مراجعه کنید

6. ایا ممکنه این مساله زگیل باشه؟اگه زگیل باشه کشاله ی ران  والت هم درد می گیره؟درد زگیل برای چیه و اگر یک هفته دیگه به دکتر برم مساله ای ایجاد نمیشه مثلا برای بیضه ها؟(چون نوبتم چند روز دیگست)؟

7. a_2008 نوشته است: ایا ممکنه این مساله زگیل باشه؟اگه زگیل باشه کشاله ی ران  والت هم درد می گیره؟درد زگیل برای چیه و اگر یک هفته دیگه به دکتر برم مساله ای ایجاد نمیشه مثلا برای بیضه ها؟(چون نوبتم چند روز دیگست)؟

سلام

ممکنه زگیل هم باشه . ممکنه چیز خاصی هم نباشه
    اما اگر زگیل باشه امروز بری خیلی بهتر از فرداست .
    شما در اون نواحی کلی مورد مشکوک داری که می تونن عادی باشن می تونن نشونه یک بیماری خاص باشند
    چرا وقتت رو اینجا تلف می کنی ؟ تنها راهی که داری مراجعه حضوری به متخصص هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید