شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من نمي توانم هيچ عنواني انتخاب كنم!

1. سلام.

من از بچه گي مشكل كم حوصلگي داشتم.گاهي بي حوصله هستم بي دليل.گاهي صبحها خيلي كم انرژي هستم!به دكتر هم مراجعه كردم اما فايده نداشت!گاهي هم مثل چند روز گذشته به شدت احساس خستگي و كوفتگي مي كنم!و بدن درد دارم!مي خواهم پر انرژي تر باشم و شور و هيجان داشته باشم اما خيلي كم هيجان هستم!آيا دارو يا درمان خاص مفيدي وجود دارد؟

2_براي اين خستگي بايد آزمايش خاصي بدهم؟

من نمي توانم عنوان مناسبي انتخاب كنم چون موضوع من شبيه هيچكدام از موضوعات قبلي كه موقع انتخاب عنوان نمايش داده مي شود نيست و اجازه ي انتخاب عنوان داده نمي شود!

2. yellowapple نوشته است: سلام.

من از بچه گي مشكل كم حوصلگي داشتم.گاهي بي حوصله هستم بي دليل.گاهي صبحها خيلي كم انرژي هستم!به دكتر هم مراجعه كردم اما فايده نداشت!گاهي هم مثل چند روز گذشته به شدت احساس خستگي و كوفتگي مي كنم!و بدن درد دارم!مي خواهم پر انرژي تر باشم و شور و هيجان داشته باشم اما خيلي كم هيجان هستم!آيا دارو يا درمان خاص مفيدي وجود دارد؟

من نمي توانم عنوان مناسبي انتخاب كنم چون موضوع من شبيه هيچكدام از موضوعات قبلي كه موقع انتخاب عنوان نمايش داده مي شود نيست و اجازه ي انتخاب عنوان داده نمي شود!

سلام
    خب دوست عزیز شما که لطف کردی یک خط نوشتی " من نمی تونم هیچ عنوانی ... "
    همینو مرقوم می فرمودید مثلا " بی حالی " یا  " خستگی دائم " یک همچین چیزی

اما در مورد سوالتون
    توصیه می کنم تست های مربوط به تیروئید رو بذارید توی برنامه تون .
    مشکل اضافه وزن یا خشکی پوست یا شکنندگی ناخن یا پف صورت یا ... ندارید ؟

3. سلام
    منم با نظر اقای سامی موافقم این طوری نمیشه چیز دقیقی گفت ولی این علائمی که اشاره کردین در بسیاری از بیماریها مشترکن مثلا
    1: کم خونی ناشی از فقر اهن
    2: تیروئید کم کار یا پر کار
    3: افسردگی
    4:بیماری های گوارشی و........................

حتما یه چکاب کامل بدین . زود مشخص میشه مشکلتون چیه وانشاالله حل میشه

4. yellowapple نوشته است: سلام.

دوست  عزیز  در  کنار  چکابهایی که  دوستان عرض  کردند  وحتما  پیگیری  کنید  باید  خدمتتون   عر ض کنم که بی حوصلگی از اون جمله ناراحتی هاست که طی زمان تبدیل به عادت میشه و بصورت همیشگی در ذهت شما نقش میبنده شما برای از بین بردن این بی حوصلگی نیاز به یک انگیزه واقعی و عمرانه دارید نیاز به یک جرقه روحی.
    شاید باورتون نشه اگر بگم که ادم بی حوصله که هیچ کاری نکرده یک انشان خسته هست درست کاری نمیکنه اما همین بیکاری روحی او را خسته میکند.
    پس سعی کنید دنبال علاقه ها تون بگردید در هنر ورزش کار رفت و امد و حتی دوست یابی.
    اگر حوصلشو ندارید از یک دوست واقعا خوب که نه رهاتون کنه و نه بعدها از مشکلتون سواستفاده کنه استفاده کنید و کمک بگیرید.
    بعد که فهمیدید چی دوست دارید برید دنبالش کم کم و اهسته حتما راهی برای دویدن پیدا میکنید و از این سستی رها میشید اما تاکید میکنم دنبال یک انگیزه واقعی و عمرانه باشید.
    ولی فکر میکنم یک دوست اکتیو و مهربون و خداترس بتونه خیلی کمکتون کنه.
    در کل بیماری شما اگر جسمی نباسه از لحاظ روحی خیلی راحت تر از بیماری های دیگه قابل درمان هست.
    نکته مهم دیگر دو تا جمله میگم روزها مخصوصا اول و قبل شورع هر کاری حتما بگو در درازمدت عجیب تاثیر داره:
    1- الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار
    2- یا علی

5. yellowapple نوشته است: سلام.

باسلام. دوست عزیز اطلاعات خیلی کمی دادین ... جنس ، شغل ، وضعیت خانواده، کلی چیزا رو باید بررسی کرد . ممکنه این وضعیتتون منشا روانی داشته باشه ، یا منشا جسمی_روانی و یا جسمی (که تاثیرش رو تو روان میذاره) .
    چرا با یه مشاور ، صحبت نمیکنید ؟

در ضمن خیلی از خستگی ها واسه تلقینهای ماست . مثلا کسی که بی کاره  ، کنار خونه میشینه و بی حوصله میشه .
    البته از اینجایی که میگید از کودکی اینطور بودید ، جای بررسی بیشتری داره .
    ان شا الله موفق و سالم باشی

6. بالا بودن تری گلیسیرید خون سبب احساس خستگی در فرد میشه.
    با یک آزمایش خون ساده مقدار تری گلیسیرید خون اندازه گیری میشه.
    شاد و سربلند باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید